Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 89 826
  • 745
# 540
В обектите, които аз посещавам, си е на промоционалния щанд с всички останали техни продукти...
Виж целия пост
# 541
Ами а де?
Виж целия пост
# 542
Black Hole, точно това е, нов продукт е, доколкото видях. При нас се намира м/у препаратите за чинии, омекотителите и праховете за пране. Най-добре да попиташ служителка, да ти го покаже, защото аз обикалях 20 минути и чак като ми го показаха, го видях. Цената е 2.99лв, много добра, но с тази температура на водата хич няма да ми свърши работа.
Виж целия пост
# 543
Black Hole, точно това е, нов продукт е, доколкото видях. При нас се намира м/у препаратите за чинии, омекотителите и праховете за пране. Най-добре да попиташ служителка, да ти го покаже, защото аз обикалях 20 минути и чак като ми го показаха, го видях. Цената е 2.99лв, много добра, но с тази температура на водата хич няма да ми свърши работа.
Благодаря!
Пише, че е ефикасен и при 15 градуса. Измерих една чаша студена вода вкъщи, като изчаках да се изтече преди да налея. Показа ми 10,5 градуса. Използвах безконтактен термометър на Омрон за телесна температура и течности. Дава отклонение около +/- 1 градус. Погледнах и етикета на Имперсан. На него не пише каква е минималната температура, а само че е пододящ и за ниска температура. Затова се чудя дали да го купя. Цената му е на половина от тази на Имперсан.Thinking
Виж целия пост
# 544
В българското етикетче, лепнато отгоре, пише, че е ефективен при 15 градуса, но температурата на водата трябвало да е минимум 20... Чудя се, в Германия с топла вода ли плакнат, какво правят... Иначе този дезинфектант изобщо няма да върши работа, особено зимата.
За Имперсан не пише градуси, да.
Виж целия пост
# 545
а как се ползва ?
Може би слага в омекотителя ?
Или директно в праха за пране ?
Виж целия пост
# 546
Термозащитата на Саяс не влизала в промоцията 2 за 1, така ли е при вас?
За нея не важи тази промоция да,попитах момичето в магазина...Само за шампоаните и маските
Виж целия пост
# 547
Здравейте, използвали ли сте ароматизаторите за тоалетна чиния на Денкмит? Доволни ли сте? Може и някой друг ароматизатор да ми препоръчате - към момента използвам Бреф, но започна все по-бързо да свършва и не усещам много аромата му.
Виж целия пост
# 548
ти щом от Бреф не си доволна, този на ДМ съвсем няма да го усещаш. Пълен боклук е
Виж целия пост
# 549
а как се ползва ?
Може би слага в омекотителя ?
Или директно в праха за пране ?
Указания има на гърба на опаковката. Слага се в отделението за омекотител. Ако отделението ти може да събере количеството дезинфектант+омекотител, сложи ги заедно. Аз слагам без омекотител.
Виж целия пост
# 550
Вчера пратих ММ да пазарува с опцията Рожденник. И са му таксували два пъти 1 торба прах за бяло. Днес ще ходя да се разправям, дано се разбера, надявам се имат камери или поне спомени, за Монтана става на въпрос
Виж целия пост
# 551
За тези дезинфектанти няма значение температурата на водата.
Трябва да се ползват самостоятелно без да се смесват с омекотител в отделението.
Виж целия пост
# 552
Вчера пратих ММ да пазарува с опцията Рожденник. И са му таксували два пъти 1 торба прах за бяло. Днес ще ходя да се разправям, дано се разбера, надявам се имат камери или поне спомени, за Монтана става на въпрос

Кажи им да си видят наличностите, трябва да излязат с 1 брой повече.
Виж целия пост
# 553
За тези дезинфектанти няма значение температурата на водата.
Трябва да се ползват самостоятелно без да се смесват с омекотител в отделението.
Благодаря за разяснението! Аз го слагам заедно с омекотителя, но вече ще пускам отделен цикъл за изплакване с омекотител.
Виж целия пост
# 554
За тези дезинфектанти няма значение температурата на водата.
Трябва да се ползват самостоятелно без да се смесват с омекотител в отделението.
След като няма значение, защо на етикета (и на немски, и на бг превода) е отбелязано, че е активен при температури над 15 градуса? Питам, защото ми е интересно, а не като заяждане, и ако наистина няма значение - да си го купя, вместо да обикалям да търся Имперсан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия