Звездни компромати- 387 част

  • 73 137
  • 735
# 45
На мен пък ми е безразличен Бербатов. Не разбирам всичките страсти, които се вихрят около него. Хич не ми е звезда, просто остана в сянката на Стоичков. Предполагам, че и той го усеща и никак не му е приятно, но така или иначе не зависи от него.
Виж целия пост
# 46
Ох, Бохо, ❤ Хареса ми идеята 🍷 наздраве 😘
Идва Коледа, редно си е да се пие червено вино от обяд 😜🤪

Това не е идея, Дона, това е стаааааара житейска мъдрост! Хлъц 😂
Виж целия пост
# 47
Дъщерята на Анелия

Скрит текст:
Виж целия пост
# 48
За тези, които не се впечатляват от татуировки, е другият пост - снимки от фотосесии на звездите.
Радика, извинявам се, не исках да прозвучи като омаловажаване на труда ти. Тази тема никога ни е била така добре поддържана! Може би трябваше да напиша, че не харесвам никакви татуировки. Blush Въпрос на вкус.
Виж целия пост
# 49
Аз да допълня татуировките с още една на Джонката, която от Winona Forever става на Wino Forever.

Скрит текст:



Благодаря за темата  bouquet
Виж целия пост
# 50
Хилъри Дъф семейно
Виж целия пост
# 51
Сега като случайно се загледах в календара да видя датата, се сетих, че миналата неделя беше 11.11 и веднага ми просветна дали пък нарочно не й се е наложило това спешно секцио на буклата заради датата Wink , какво ще кажете Wink , знам че доста звезди Wink  робуват на хороскопи и щастливи числа Wink
Виж целия пост
# 52
Радика, благодаря за темата💐

Един Киану❤❤😍

https://www.instagram.com/p/BqVhQVqHcrr/?utm_source=ig_share_she … hid=1dn23qwe6na59

Брад Пит:
https://www.instagram.com/p/BqVgo2cjhO7/?utm_source=ig_share_she … shid=znk5h8qcbef0

Ратата с нелеп бански и не особено стегнато бедро ли дупе ли, бе нещо не  е ок.
https://www.instagram.com/p/BqVJMsHBXbk/?utm_source=ig_share_she … hid=1wz7e50auol95
Виж целия пост
# 53
Криско издаде книга, на Бербатов кусури ще търсим.
А, Криско издал книга. Кака ви Венета книгите на конвейер ги вади.  Whistling

50 сент изкупил 200 билета за първите редове на концерта на свой конкурент, за да пее пред празна зала.  Гаднярче си е той.  Twisted Evil

https://www.thisisinsider.com/50-cent-buys-200-tickets-to-a-ja-r … eep-empty-2018-10

Радика, благодаря за темата и аз!  bouquet Татуировки не харесвам, но постът ти ми беше много интересен!  Hug
Виж целия пост
# 54
И на мен ми прави впечатление прекаления хейт тук. Иначе Бербатов го харесвам и също мисля, че реагира така, защото реши в първия момент, че някоя ще му се обяснява в любов. За книгата и бизнес нюха не знам, нали и Стоичков издава книга, хубаво са се сетили преди коледните празници, защото ще са много подходящи за подарък, но в случая купувам за един човек и е тъпо две книги да подаря, съответно ще се наложи да направя избор между двете. Да се бяха наговорили през година да издават Simple Smile
Виж целия пост
# 55
Като стана дума за Рататуйска, днес я видях в реклама на парфюм на Пако Рабан.

Скрит текст:


 
Виж целия пост
# 56
Еееее, тук много ми хареса. Няма нищо общо с празния поглед на умряла лани скумрия и тъпо отворена устица. Неземно одухотворена ми се видя Grinning
Виж целия пост
# 57
Благодаря за темата, мисля, че скоро нв е обсъждана Цвети Василева, нещо си е правила пак на лицето, но ми харесва как е станало цялостно. В последно време доста снимки има с колите на Ваньо и гледам е сменила гардероба с по скъпи дрехи, има някаква промяна. Аз я харесвам, само нз какво прави с този, ами не си роди едно дете поне.
https://www.instagram.com/p/BpcEeVrARH9/
 Стрина как па няма една снимка изненада, с тия алкохоли не спря, много е скучна.
Бербатов никога не съм го харесвала като мъж, но не бих го и критикувала. Според вас Златка и Благо, за който гледа Бб истинска двойка ли са, или е уговорка за пред нас.
Виж целия пост
# 58
Сега като случайно се загледах в календара да видя датата, се сетих, че миналата неделя беше 11.11 и веднага ми просветна дали пък нарочно не й се е наложило това спешно секцио на буклата заради датата Wink , какво ще кажете Wink , знам че доста звезди Wink  робуват на хороскопи и щастливи числа Wink

Самата букла е родена на 08.08.1988г. и много се гордее с този факт.
Виж целия пост
# 59
Благодаря за темата Flowers HibiscusБербатов го запомних освен с постиженията си и все сърдит на някого.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия