Спечели подаръци преди празниците с LIDL

  • 14 600
  • 366
# 30
Ще ги зарадвам с празнична украса,домашни вкусотии и желани подаръци под елхата:)
Виж целия пост
# 31
Ще си остан в къщи по празниците и ще зарадвам семейството с присъствието си.
Ще правим по цял ден каквото те пожелаят, ще им купя желаните подаръци.
Виж целия пост
# 32
С елха, хубава храна, подаръци и много настроение.
Виж целия пост
# 33
Ще зарадвам моето семейство с уют, подаръци е не на последно място нашия най-голям подарък ще е първия рожден ден на моя син.
Виж целия пост
# 34
„С какво ще зарадвате своето семейство за Коледа?”

Няма по-голяма радост от това да си с най-близките си на връх Коледа. Ще се постарая и тази година а организирам нещата и да сме заедно. А подаръци ще има за всички от сърце, както се пееше в една детска песничка.
Виж целия пост
# 35
Все още обмислям. За детето ще имам "дялово участие" за нов смартфон, мъжа ми е практичен човек и лесно избирам подарък. За останалите близки - ръчно бродирани картички.
Виж целия пост
# 36
Аз ще заложа на домашно приготвената с лобов трапеза и уюта на дома.
Виж целия пост
# 37
Пиша писмо на Дядо Коледа всяка година, нищо, че уж го няма, нищо, че уж не съществува.Нищо, че съм на 30, няма значение, че мъжа ми всеки път го праща на добрия старец. Украсявам дома ни все още като малко дете и исктински се радвам на всичко коледно.Като мина под елхата до подаръците, уж случайно докосвам с краче някоя от шарените кутии, да видя поне тежко ли е 😂 Мисля, че нося на семейството си много коледен дух, много усмивки и щастие с тази моя вяра и положително и страхотно настроение за празника! Весели празници на всички ииии.... бъдете послушни за по-големи подаръци ❤
Виж целия пост
# 38
Ще ги зарадвам с моето неустоимо присъствие 🤗
Виж целия пост
# 39
Ох любимото ми време от годината, обожавам Коледа, Коледния дух, обожавам да украсявам много, обожавам подаръци - да ги избирам, опаковам и подарявам, обожавам това, че се  събираме почти цялото семейство❤Ще ги зарадвам с хубава и уютна празнична обстановка, подаръци най вече за сина ми(той ще получи мноого подаръци, защото много слуша през годината), вкусна храна, много лакомства и голяяяма елха, която ще се чудя как да опазвам от малкия, но това са подробности хаха
Виж целия пост
# 40
Коледа е традиционен празник, който отбелязваме с българска трапеза, но задължително ще закупим немски сладкиши, френски бонбони малко уиски! Весели празници!
Виж целия пост
# 41
Ще зарадвам семейството си с вкусна храна и желаните от тях подаръци. Christmas TreeTada
Виж целия пост
# 42
Ще зарадвам семейството си с домашен уют и топлина, празнична украса, домашни ястия и повече споделени моменти.
Виж целия пост
# 43
Вкъщи много обичаме продуктите на Фаворина така, че на Коледа ще зарадвам моето семейство  с
Марципанови медальони
Щолен
 и Нюрнбергски меденки
Виж целия пост
# 44
С каквото всяка Коледа. Желаните подаръци, особено за детето, хубава украса, вкусна храна и домашни сладки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия