Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 75 429
  • 748
# 450
Абе ние една новичка в 3ти ходим от доста време и си е цяла и здрава - обелки от семки и някой друг фас.
Пейките ни пред блока - също. Ама сме с денонощен портиер, та може би за това.
Виж целия пост
# 451
Момичета да попитам за ДГ Люляче в Люлин 1 как са градинските групи? А отношението към децата? Грижат ли се добре за тях? Имат ли занимания?
Благодаря Heart
Виж целия пост
# 452
счупих голямото огледало в коридора, давайте стъклари в квартала
Виж целия пост
# 453
счупих голямото огледало в коридора, давайте стъклари в квартала

За квартала незнам, но наблизо има на Симеон, добра цена и бързо ни направиха една поръчка.
Виж целия пост
# 454
счупих голямото огледало в коридора, давайте стъклари в квартала

Стъклар има на гърба на сладкарница Неделя, откъм общината.
Виж целия пост
# 455
Бъни, след стъкларя, ходи запали една свещ, хвърляй сол през рамо, плюй в пазва, скочи пет пъти на място...Simple Smile Някакви случки ти се случват, дано скоро счупиш къръка! Simple Smile
Виж целия пост
# 456
И като скачаш - мисли за комшиите под теб 😅😁.. Като ходиш за огледало - попитай дали имат като от Снежанка и седемте Жужета, че ми трябва спешно! 😉😅
Виж целия пост
# 457
30 години ме гони каръка , днес счупих огледалото и спечелих 2 пъти от тотото.....тъкмо да си платя новото Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Аз ако счупя всички вкъщи.. Дали пък няма да върже и при мен 😰😁
Виж целия пост
# 459
Художествена гимнастика в Люлин само в клуб Нео ли има? Търся, търся, друго не намирам.
Виж целия пост
# 460
За балет за деца знам, ама за художествена...
Виж целия пост
# 461
Проверете в Сиконко. Там имаше школа по художествена гимнастика.
Виж целия пост
# 462
Здравейте,търся си детенце за почасово гледане или вземане от детски заведения.Акушерка съм.Пишете на лични.
Виж целия пост
# 463
Проверете в Сиконко. Там имаше школа по художествена гимнастика.

Няма там, проверих вече.
Виж целия пост
# 464
Моля да ми препоръчате гинеколог за следене на бременност в Люлин, който да работи по здравна каса .( от името на една приятелка питам) Имате ли мнения  за  Венелин Иванов ? Благодаря много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия