Коледна елхичка скоро ще изгрее, ДЕКЕМВРИйче на мама ще се смее!

  • 31 779
  • 765
# 210
Оливия, и аз съм в предродилна депресия 🤫 Харесвам си големия корем, нищо че ми тежи вече яко, и само ме гонят разни черни мисли. Снощи изпрах дрешките на бебето. Показвах на мъжа ми едни ританки, големи колкото ръката му, и както им се радвах колко са сладки, така взех, че ревнах от страх, че нещо ще се обърка утре. Луда работа....

Ми момичета, това е от мен. Утре с мъжа ми отиваме да раждаме 😃😲 Стискайте палци утре да е най-щастливия ден в живота ни, и да си родим живо и здраво бебето, дето толкова години го чакаме!
Виж целия пост
# 211
Оливия, и аз съм в предродилна депресия 🤫 Харесвам си големия корем, нищо че ми тежи вече яко, и само ме гонят разни черни мисли. Снощи изпрах дрешките на бебето. Показвах на мъжа ми едни ританки, големи колкото ръката му, и както им се радвах колко са сладки, така взех, че ревнах от страх, че нещо ще се обърка утре. Луда работа....

Ми момичета, това е от мен. Утре с мъжа ми отиваме да раждаме 😃😲 Стискайте палци утре да е най-щастливия ден в живота ни, и да си родим живо и здраво бебето, дето толкова години го чакаме!
Успех! Всичко ще е наред. Ще видиш.
Виж целия пост
# 212
Оливия, и аз съм в предродилна депресия 🤫 Харесвам си големия корем, нищо че ми тежи вече яко, и само ме гонят разни черни мисли. Снощи изпрах дрешките на бебето. Показвах на мъжа ми едни ританки, големи колкото ръката му, и както им се радвах колко са сладки, така взех, че ревнах от страх, че нещо ще се обърка утре. Луда работа....

Ми момичета, това е от мен. Утре с мъжа ми отиваме да раждаме 😃😲 Стискайте палци утре да е най-щастливия ден в живота ни, и да си родим живо и здраво бебето, дето толкова години го чакаме!
Успех!!! Всичко ще мине окей. Hug
Виж целия пост
# 213
Оливия, и аз съм в предродилна депресия 🤫 Харесвам си големия корем, нищо че ми тежи вече яко, и само ме гонят разни черни мисли. Снощи изпрах дрешките на бебето. Показвах на мъжа ми едни ританки, големи колкото ръката му, и както им се радвах колко са сладки, така взех, че ревнах от страх, че нещо ще се обърка утре. Луда работа....

Ми момичета, това е от мен. Утре с мъжа ми отиваме да раждаме 😃😲 Стискайте палци утре да е най-щастливия ден в живота ни, и да си родим живо и здраво бебето, дето толкова години го чакаме!

Всичко ще е наред! Стискаме палчета! Чакаме те да пишеш с добри новини! 🍀🤞
Виж целия пост
# 214
Ябълке, защо чак на 6-ия ден изписването, казаха ли ви поне? За кърменето и аз съм на същото мнение - ако се получи ще е ОК, ако ли не - няма да се тръшкам. Важното е бебоците да са нахранени!
 


Пътеката за секцио е 5 дена и на шестия изписват Sad



Caliowiel, всичко ще бъде наред Hug


Виж целия пост
# 215
Caliowiel всичко ще е наред и утре ще похвалиш колко леко е минало и как сте се гушкали с бебока 😚 бъди спокойна .
Стиснати палци .
Аз искам да питам родилите вече мами с какво мажете бебоците след баня ? Свеки държи на мас аз нещо се дърпам имаме домашен зехтин не е ли по -добре с преварен такъв ? Иначе имам измивен и хидратиращ  комплект на А дерм . Но тя много държи на мас-та .
И днес най -накрая се предаде че е болна и няма да ходим при нея ММ я е скастрил какво искала да ме разболее ли ? 😁 нищо че носа ми е запушен 😘 някак си се радвам че и го е казал в лицето
Виж целия пост
# 216
Caliowiel всичко ще е наред и утре ще похвалиш колко леко е минало и как сте се гушкали с бебока 😚 бъди спокойна .
Стиснати палци .
Аз искам да питам родилите вече мами с какво мажете бебоците след баня ? Свеки държи на мас аз нещо се дърпам имаме домашен зехтин не е ли по -добре с преварен такъв ? Иначе имам измивен и хидратиращ  комплект на А дерм . Но тя много държи на мас-та .
И днес най -накрая се предаде че е болна и няма да ходим при нея ММ я е скастрил какво искала да ме разболее ли ? 😁 нищо че носа ми е запушен 😘 някак си се радвам че и го е казал в лицето
Недей с  мас. Тя загрява бебето и ако прегрее може да се обрине. Аз съм за зехтина.  Мисля да пробвам със зехтин, да къпя бебенцето с бръснарски сапун (има най-малко боклуци в тези) и отделно да взема судокрем и шампоанче на Джонсън.
А свеки-то ти, ако е живяла в 15 век, ние сме в 21ви.
Много мразя някой да ми се меша.
Виж целия пост
# 217
И с мас съм чувала,че ги мажат все още,но и с преварен зехтин.Аз също много се чудех,но в крайна сметка си взех и аз измивен и хидратиращ на А-дерм.Големия го отгледах със същата козметика и съм доволна.
Не знам и аз кое е най-добре,кой както прецени.
Виж целия пост
# 218
Мен са ме мазали с мас, а съм била лятно бебе. Брат ми със зехтин. Мама е по-доволна от маста.

Елвина, не ти препоръчвам Джонсън
Виж целия пост
# 219
Мен са ме мазали с мас, а съм била лятно бебе. Брат ми със зехтин. Мама е по-доволна от маста.

Елвина, не ти препоръчвам Джонсън
Защо? Наистина съм много "боса" относно бебешката козметика. Просто ми го препоръчаха.
Мен също са ме мазали с мас, но знам, че тя загрявя кожата прекалено много.
Виж целия пост
# 220
И моята свекърва държи на маста ама аз няма да я питам хич. Баткото го мазахме в началото с мас и по едно време се обрина и започнах с Юриаж и с него си го отгледах. Обаче той е за проблемна кожа и сега се чудя какво да взимам за това бебче, не искам да го изнежвам с тая медицинска козметика. Вече трябва да взема някакво решение, че няма време а аз само се ослушвам, и багажа ми за болницата не е готов....
Аз пък много се ядосвам, свекървата до вчера буквално беше много болна, лекарите даже и казаха, че е за болница а тя се пъна че не иска да влиза (с вирусна инфекция е) и днес идва вкъщи, вика аз ще съм с маска да не ви заразя нещо ака съм добре... Еми влезна и малкия като ревна, че баба му е с маска и тя я махна повече не я сложи. ММ на няколко пъти и повтори да я слага, тяя си прави оглушки. Накрая и викам стига само я слага и я маха, вече е все тая.. Тя вика Ем освен да си ходя?!
Ма чакай малко, изобщо не мисля, че е в позиция да се сърди за такива неща, изобщо не мисли толкова е несъобразителна... Че сме с дете вкъщи и аз другата седмица ще раждам... Ей направо не знам вече как да реагирам!
Виж целия пост
# 221
Аз го мажа с Биодерма и за сега съм доволна. Днес за първи път правих масаж и малко прекалих с олиото като че ли, но все пак попи.
Всякакви мазания с мас, зехтин, яйце във водата за къпане, осоляване на децата са отживелица за мен.

titkata89, Melisandra, според мен трябва да сте безкомпромисни с всички хора, които не се съобразяват. Не са добре дошли на гости докато са болни и толкова.

Ние сега непрекъснато имаме посетители да видят малкия и с всеки потвърждавам, че е добре дошъл ако е здрав. Вече няколко души отказаха да ни посетят защото били на прага на разболяване и така е редно си мисля.

Caliowiel, всичко ще бъде наред и утре ще бъдеш най-щастлива на света! Чакаме новини Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Caliowiel, успех утре, всичко ще е наред, ще те чакаме да се похвалиш!

Melisandra, направо не мога да повярвам. Е как може! Точно сега трябва най-много да те пазят!

Аз мисля в началото да мажа с преварен зехтин, после ще мина на Мустела най-вероятно.

Мен АГ-то ми каза да спирам магнезия 5 дена преди секцио, а аз мислех, че ще го пия до последния ден.
Виж целия пост
# 223
Оливия, и аз съм в предродилна депресия 🤫 Харесвам си големия корем, нищо че ми тежи вече яко, и само ме гонят разни черни мисли. Снощи изпрах дрешките на бебето. Показвах на мъжа ми едни ританки, големи колкото ръката му, и както им се радвах колко са сладки, така взех, че ревнах от страх, че нещо ще се обърка утре. Луда работа....

Ми момичета, това е от мен. Утре с мъжа ми отиваме да раждаме 😃😲 Стискайте палци утре да е най-щастливия ден в живота ни, и да си родим живо и здраво бебето, дето толкова години го чакаме!

Успех, чакаме да се похвалиш Simple Smile
Виж целия пост
# 224
Caliowiel, нищо няма да се обърка! Чакаме хубавата новина! Леко да е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия