Или пък правя нещо и го изпусна за секунда, може да се пребие. Направо не си го представям. Засега се връщам в офиса, докато посвикна какво беше.


едната 22 год. Със съзнание като на 15 само й дрънчеше месинджъра докато си говорехме, а другата баба - на около 60 с доста остаряло виждане за света. Продължавам с търсенето, разпитване и скоро и тема може би ще пусна тук, колкото и да не искам да бъде случаен човек.
само като я види и започва да реве, мисля че изразява моите емоции, хихихи. 
едната 22 год. Със съзнание като на 15 само й дрънчеше месинджъра докато си говорехме, а другата баба - на около 60 с доста остаряло виждане за света. Продължавам с търсенето, разпитване и скоро и тема може би ще пусна тук, колкото и да не искам да бъде случаен човек.
само като я види и започва да реве, мисля че изразява моите емоции, хихихи. Препоръчани теми