Кралски работи и клюки - 21

  • 47 462
  • 774
# 240
Какво стана с белгийският бивш крал? Даде ли материал за ДНК тест?
Виж целия пост
# 241
Имам питане.
Защо на приема от вчера баба Бети и Камила имат сини ленти през рамената, а Кейт- няма?
Виж целия пост
# 242
Мисля че са лентите на разни ордени, на кралицата - на жартиерата, на Камила някакъв, а Кейт няма още.
Виж целия пост
# 243
Тази снимка, мисля че не е пускана.
Кейт и Шарлът посетили генерална репетиция на балета "Лешникотрошачката"  миналия четвъртък.

https://people.com/royals/kate-middleton-and-princess-charlotte- … utcracker-ballet/
Виж целия пост
# 244
Летисия

Виж целия пост
# 245
Аууу, много разгърдена Летито.
Виж целия пост
# 246
Има подплата телесен цвят.
Само си представете ако лудото бабе беше наоколо и Летисия с това разгорещено деколте 😅 Щяха пак да влязат в новините.
Виж целия пост
# 247
Абе Врабчо, абе по-спокойно бе, разбрахме, че Мегън е велика. Стига подскача, все едно става дума за майка ти...
Кейт е страхотна и в двата тоалета, а с роклята от приема е като Снежанка. Много й отива зелено на нея, невероятна е. На Бабет тоалета е малко странен, на Камила е интересен.
Виж целия пост
# 248
Мегън

https://ca.hellomagazine.com/royalty/02018120548910/meghan-markl … gs-college-london

Камила

https://www.hellomagazine.com/fashion/royal-style/2018120565312/ … ed-top-and-skirt/

Кралицата

https://www.express.co.uk/life-style/style/1054683/Queen-Elizabe … childrens-charity
Виж целия пост
# 249





Страхотни ..  и Кейт и Уилям
Виж целия пост
# 250
Здравейте, понеже виждам, че тук често се обсъжда британското кралско семейство, ще се радвам ако някой е чел книгата за Принцеса Даяна на А.Мортън от 2018-та. Иска ми се да видя отзиви. Вече я поръчах, но съм доста нетърпелива.
п.с. Една от най-любимите ми снимки на Даяна с Хари:  Heart
Виж целия пост
# 251
Здравейте, понеже виждам, че тук често се обсъжда британското кралско семейство, ще се радвам ако някой е чел книгата за Принцеса Даяна на А.Мортън от 2018-та. Иска ми се да видя отзиви. Вече я поръчах, но съм доста нетърпелива.
п.с. Една от най-любимите ми снимки на Даяна с Хари:  Heart
Аз я чета и съм почти в края й. Харесва ми наистина, разделена на 3 глави и добре обяснени ситуация и хора. Мисля, че ще ти хареса!
Виж целия пост
# 252

Много хубав тоалет на Камила, малко извън редовните мантички, с които се намята.

Принцеса Ан с баща си някъде през 70-те в Балморал. Пекат барбекю, а тя е почти красива.


И любимката ми Шарлот Казираги:

Виж целия пост
# 253
На мен тоалета на Камила не ми допада, с тази сатенена лъскавина отдолу изглежда сякаш й е провиснала подплатата.

Роклята на Кейт от приема е страхотна, но самата Кейт хем ми изглежда мега недохранена, хем много сбръчкана. Иначе откъм блясък го докарва..
Виж целия пост
# 254
Нова официална снимка по случай рожденият ден на принцеса София


Още една снимка на Мегън от вчерашното събитие
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия