Звездни компромати- 388 част

  • 73 584
  • 738
# 585
Елен Колева да не е стоплила отново отношенията с Майонезата?
Рекламира му премиум мазньоча...
Виж целия пост
# 586
Може ли мъжът ти да е Президент,Математик,Военен,Пилот,официално да взима 11 000 лева заплата и ти да изглеждаш и да се държиш така?!!
Айде дефинирай как трябва да изглежда тя?
Има  ли някакви изисквания
А тоя дето няма жена ,РП или ББ за тях кво да кажем

По-добре да няма жена, ако ще е като Деса. До момента само го излага. Меко казано
Перфектна ,сън не ви хваща да я плюете,само за това ме кефи😆😆😆
Виж целия пост
# 587
Сън не ме хваща като почнат да я дават,иначе не ми пука особено.Но всеки път си припомням какво имаме като еквивалент на Първа Дама Simple Smile
Виж целия пост
# 588
Ако Елен се е събрала с Майонез, то тя съвсем е пропаднала, просто няма начин да е вярно.
Виж целия пост
# 589

Ммда, това , че ти не си чувала говори само за теб и твоята обща култура, не за Радева
Инче например ето това:
“Състезание по български език за ученици организира гражданското сдружение "Живата вода на България". То бе създадено по инициатива на съпругата на президента Десислава Радева с цел да помага за опазването, изучаването и популяризирането на българския език, култура, изкуство, традиции и природа.

Целта на състезанието "Пазим езика си" е да се насърчи създаването на трайни умения в учениците за правоговор и правопис на книжовен български език, става ясно от публикация на сайта на сдружението. В него ще участват ученици в две групи - от V клас, и от VI и VII клас. Те ще се мерят знания в два изпитни кръга - на 12 и 25 май.“
Ох ,има много готин лаф:Когато си тъп на теб не ти е тежко,а на останалите......😁

Да, много е пострадала общата ни култура, защото не сме чули за измислените и скучни иниацитиви на Деса, което е маркиране на дейност, която всяка съпруга на президент трябва да прави. Но не й завиждам - да не правиш нищо е най-трудното нещо понякога.
Такива състезания в нашето училище организираха и нашите учители и все още го правят. Осведоми се за това, за да не звучат фактите ти комични.
Като гледам твоя интелект от какво се влияе,  мисля, че ще може да го вдигнеш още малко като се осведомиш и за всички инициативи на Мис България. Даже започни от Мис България 1990, за да посъбереш повечко култура в мозъка си. Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 590
Лека нощ и четете повече
Дори и стрина с просекото го прави,шарани🤪🤪😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 591
Бягай, MG18, не умееш да боравиш с факти.
Дано ти плащат добре социалистите.
Виж целия пост
# 592
Да, много е пострадала общата ни култура, защото не сме чули за измислените и скучни иниацитиви на Деса, което е маркиране на дейност, която всяка съпруга на президент трябва да прави. Но не й завиждам - да не правиш нищо е най-трудното нещо понякога.
Такива състезания в нашето училище организираха и нашите учители и все още го правят. Осведоми се за това, за да не звучат фактите ти комични.
Като гледам твоя интелект от какво се влияе,  мисля, че ще може да го вдигнеш още малко като се осведомиш и за всички инициативи на Мис България. Даже започни от Мис България 1990, за да посъбереш повечко култура в мозъка си. Grinning Grinning Grinning

Joy

От "инициативите" на Dessy

Съпругата на президента посети инкогнито Велико Търново, съобщи "Дарик".

Посещенията "инкогнито" са хубави с това, че за тях знаят само отделни личности и случайно попаднали на събитието журналисти.

Все така инкогнито Десислава Радева провела тайна среща с около 100 деца и младежи от 6 училища, продължава кореспонденцията на радиото. Срещата е проведена в училище "Емилиян Станев".

Посещението на Радева, макар че е проведено инкогнито, е свързано с публична кауза.

Президентшата Радева изпитва гражданска болка от това, че във "Фейсбук" и "Туитър" се пише на шльокавица и с много правописни грешки, каквито тя забелязва, че допускат и журналистите.

Тази болка на Десислава Радева е и наша болка. Нейният враг - неграмотността, е и наш враг.

Обратно към Търново и живата инкогнито вода.

За провеждането на срещата между президентшата и младежта учителите били помолени - учтиво, но твърдо - да напуснат, за да могат децата да говорят свободно и да изразят същността си, без да се притесняват от наставниците си.


Виж целия пост
# 593
Бягай, MG18, не умееш да боравиш с факти.
Дано ти плащат добре социалистите.
Хахаах , я се върни по-горе.  Ще прочетеш.
А ти пък какви факти ми показа.
Не бягам, станахте ми скучни.
Виж целия пост
# 594
Да, много е пострадала общата ни култура, защото не сме чули за измислените и скучни иниацитиви на Деса, което е маркиране на дейност, която всяка съпруга на президент трябва да прави. Но не й завиждам - да не правиш нищо е най-трудното нещо понякога.
Такива състезания в нашето училище организираха и нашите учители и все още го правят. Осведоми се за това, за да не звучат фактите ти комични.
Като гледам твоя интелект от какво се влияе,  мисля, че ще може да го вдигнеш още малко като се осведомиш и за всички инициативи на Мис България. Даже започни от Мис България 1990, за да посъбереш повечко култура в мозъка си. Grinning Grinning Grinning

Joy

От "инициативите" на Dessy

Съпругата на президента посети инкогнито Велико Търново, съобщи "Дарик".

Посещенията "инкогнито" са хубави с това, че за тях знаят само отделни личности и случайно попаднали на събитието журналисти.

Все така инкогнито Десислава Радева провела тайна среща с около 100 деца и младежи от 6 училища, продължава кореспонденцията на радиото. Срещата е проведена в училище "Емилиян Станев".

Посещението на Радева, макар че е проведено инкогнито, е свързано с публична кауза.

Президентшата Радева изпитва гражданска болка от това, че във "Фейсбук" и "Туитър" се пише на шльокавица и с много правописни грешки, каквито тя забелязва, че допускат и журналистите.

Тази болка на Десислава Радева е и наша болка. Нейният враг - неграмотността, е и наш враг.

Обратно към Търново и живата инкогнито вода.

За провеждането на срещата между президентшата и младежта учителите били помолени - учтиво, но твърдо - да напуснат, за да могат децата да говорят свободно и да изразят същността си, без да се притесняват от наставниците си.



Ето как , на черното ще кажем бяло и ще се опитаме да го свалим на нивото ни , (твоето ниво)
Хубаво ще го овъргаляме и омърсим ,за да сигурни, че ще е на нашето ниво ( твоето), нали миличка?
Ако Радева афишира нещо, защо го афишира, ако не ,защо никой не знае?
Но , президента е мишената,останалите лигавщини са за шарани, като някои от тук списващите.
Виж целия пост
# 595
"Олинеза" е с нов собственик от 2 години.
Виж целия пост
# 596
MG18 върнах се по-горе и видях:
1. Всички, които не харесват Деси Радева са тъпи и без обща култура
2. Всички, които не харесват Деси Радева са тъпи и без обща култура
3. Всички, които не харесват Деси Радева са тъпи и без обща култура
4. Липса на всякакви дозакателства, че Радев говори високо ниво английски.
Толкова можеш, червено човече. Simple Smile
Виж целия пост
# 597
И той също е потърсил Елен за рекламно лице?
Виж целия пост
# 598
MG18, нали щеше да си лягаш?!

И запомни, че личните обиди към опонентите в дадена дискусия не са никакъв аргумент и говорят за твоето интелектуално ниво!
Виж целия пост
# 599
MG18 върнах се по-горе и видях:
1. Всички, които не харесват Деси Радева са тъпи и без обща култура
2. Всички, които не харесват Деси Радева са тъпи и без обща култура
3. Всички, които не харесват Деси Радева са тъпи и без обща култура
4. Липса на всякакви дозакателства, че Радев говори високо ниво английски.
Толкова можеш, червено човече. Simple Smile
Сигурно докато е учил в Америка , е учил на български.
Така като се върна по -горе двама да ти обяснили нещата, не смятам да повтарям
Но щом настояваш в тубата Радев  пред общото събрание на ООН -английски език
Айде бЕгай да слушаш и да кажеш, че това не е английски и твоя е по Убав😂

Ааа и друг пример
 При гласуването за президент
Кандидат-президентът отговори и на английски език на въпроси, зададени от репортери на чуждестранни медии. Той подчерта, че гласува за едно по-добро бъдеще на страната. В секцията, където гласува ген. Радев имаше  много представители на чужди медии.
https://m.novini.bg/bylgariya/evropredsedatelstvo-2018/389903
Ай стига толко, за друго шИ рИвеш ли или да си гледам на спокойствие теория за големия взрив
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия