Звездни компромати- 388 част

  • 73 585
  • 738
# 90
Първите дами
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6446179/Melania-Trump … a-G20-summit.html

Максима е страхотна.
Виж целия пост
# 91
Мелания също с коженото манто.
Виж целия пост
# 92
Валерката чисти врачански сняг
Виж целия пост
# 93
Валерката искам във ВБ Simple Smile
Виж целия пост
# 94
Валерката искам във ВБ Simple Smile
Не може, не го пускам.
Тъп е и понеже не може да се контролира ще си развали имиджа.
Виж целия пост
# 95
Преслава е при Слави. Беше доста лаконична за майчинството си и се поизнерви като Слави я питаше за това. Изглежда тъжна.
Виж целия пост
# 96
Преслава е при Слави. Беше доста лаконична за майчинството си и се поизнерви като Слави я питаше за това. Изглежда тъжна.
А кой е бащата на детето й?
Виж целия пост
# 97
Преслава винаги изглежда тъжна.И тя самата преди е споделяла,че най-много ѝ върви в песните когато "има нещо преживяно,нещо измъчено".И съм съгласна с нея.Една от малкото певици,които като гледам и нещо ме държи като в напрежение,не разбирам как и какво,но и не искам да знам Grinning Това е част от магията.
Виж целия пост
# 98
През цялото време стои с полугръб към Слави... и гледа в другата посока като говори.
Виж целия пост
# 99
Да, позата на тялото на Преслава е много странна, направо е застанала с гръб към Слави. Toва не знам с каква цел е.
Виж целия пост
# 100
Дори и седнала как пее,не е истина Heart
Виж целия пост
# 101
Да, позата на тялото на Преслава е много странна, направо е застанала с гръб към Слави. Toва не знам с каква цел е.
Инстинктивно се обръща към публиката, предполагам.
Виж целия пост
# 102
Много добре изглежда Преслава при Слави, много по-добре от снимките с филтри. Никога не разбрах избора й на мъже, яд ме е, че не избра за себе си фин и красив мъж Sad
Виж целия пост
# 103
Заинтригувахте ме, ще търся записа да видя Преслава.
Виж целия пост
# 104
Явно си харесва повече левият профил. В много предавания застава така  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия