Звездни компромати- 388 част

  • 73 585
  • 738
# 135
Аз разбрах, че това е реклама на добавка за коса, кожа и нокти, какво общо имаше с дъщеря й и предизвикателството за душата обаче не ми стана ясно.
Виж целия пост
# 136
Аз разбрах, че това е реклама на добавка за коса, кожа и нокти, какво общо имаше с дъщеря й и предизвикателството за душата обаче не ми стана ясно.
Улисана да преследваш мечтите си, забравяш да се грижиш за космите си!
Явно тази грешка не трябва да допускат дъщерите!
Виж целия пост
# 137
Не знаех, че Иванушка е Стрелец. Каква ли тортиШка му е спретнала стрина, 100% сама се е бъхтила за тортата, милата!

Естествено цялото меню до солта от рождения ден на Иванушка е документирано и споделено във ФБ

Със стрелките надясно ще видиш цялото меню с описание
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1962993693808615&set … ype=3&theater
Виж целия пост
# 138
Само една торта и стекове ли? Много бедничко...
Виж целия пост
# 139
Ох, тая жена не е у ред, всичко се снима и споделя, все едно друга работа си няма. Сакън да не остане съмнение у някой колко е изтънчена и колко й е префинено менюто. Най-вече сиренето с лавандула Joy И все с чашата с просеко в ръката!
Виж целия пост
# 140
Актуалната и бившата Мис България
https://static.dir.bg/uploads/images/2018/12/01/1609600/768x.jpg?_=1543657698
вместо запис Flowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 141
Много хубава мис имаме този път!
Радина Кърджилова свежарка
Виж целия пост
# 142
Много е сладко и красиво детенцето на Радина.
Виж целия пост
# 143
Едно дете не липсва ли на семейната снимка на Иванушка?
Виж целия пост
# 144
Едно дете не липсва ли на семейната снимка на Иванушка?

Стрина е написала, че "Сами ги снима"
Виж целия пост
# 145
А Ирина вече като стрина на Иванушка изглежда.
Виж целия пост
# 146
Само една торта и стекове ли? Много бедничко...

С телешки стекове хич не е бедничко
Виж целия пост
# 147
Хареса ми как Иван държи Ава.  Всеки със собствените деца, а общото снима.
Виж целия пост
# 148
Според мен вече няма съвременна майка, която да не се старае децата да хапват здравословно. Структурата на тялото не е свързана само с хранителните навици -  просто хората сме различни, това важи и за децата.
Виж целия пост
# 149
Има достатъчно майки, които не обръщат внимание на здравословното хранене, но истината е, че много от тези деца не са с наднормено тегло. Теглото, особено в предтийнейджърска и и тийнейджърска възраст (и не само), зависи от много фактори и далеч не само от храненето. Независимо дали ни харесва майката, квалификации на детето не са нужни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия