Звездни компромати- 388 част

  • 73 564
  • 738
# 435
Всичко живо собствени брандове козметика пуска...най-доброто, селектирано лично от "звездата", произведено под зоркия и поглед, с вложени много време, старание и пари и ви го поднасят толкова уникално, а вие не го оценявате.....е не ви ли е срам ?
Сещам се в момента за 3 (и то без да се замислям) Моника Ланчева с козметика за коса, Петя Стоянова (Пенелопе) с червило и МЕГъЗито (която във всяко стори държи да отбележи "МЪЖА МИ")
Виж целия пост
# 436
Да не забравяме и серумчето на Гала алхимикът. Обаче се чудя защо Гала не прави по-масова реклама на продукта си, доста слабо се рекламира в Инстаграм и главно го рекламира Зейнеб. Като ги гледам Зейнеб и Гала - лицата им стоя по един и същ изпънат и подпухнал начин, никога не бих си взела това козметично чудо.
Виж целия пост
# 437
Хах, двете най-често изскачащи от хладилниците семейни двойки накуп на СПА:
https://www.instagram.com/p/Bq-YVpUhqhv/

Марайчето Кери досущ напъпила да разцъфне Снежанка ( колко се надявах вчера нейната песен за Коледа да са забранили, а то...някаква супер неизвестна). Всъщност Тея на Шопов малко ми напомня на нея по физиономия.
https://www.instagram.com/p/Bq-uBmLHYe-/

Робърт Дауни Джуниър ( и той музицира ...или се прави Simple Smile)))
https://www.instagram.com/p/Bq-NXuaFG59/

Синдито, облечена като типична американска селянка ( брейй, навремето имах същата дънкова ризка, само дето ми беше по-длъжка)
https://www.instagram.com/p/Bq-WcTChxza/

Наталия Воднянова в Париж с баба (си) ( не разбрах нейната или някаква случайна):
https://www.instagram.com/p/Bq-vPhNnk0P/






Виж целия пост
# 438
Само Джаферович липсват при Петканови и Шопови, за да заформят най-досадния топ 3.
Виж целия пост
# 439
Къде мога да гледам концерта за РД на Планета от снощи?
Искам да се посмея малко Simple Smile
Виж целия пост
# 440
Къде мога да гледам концерта за РД на Планета от снощи?
Искам да се посмея малко Simple Smile

В полунощ на Нова Година. Нали това е традиция вече
Виж целия пост
# 441
Къде мога да гледам концерта за РД на Планета от снощи?
Искам да се посмея малко Simple Smile

В полунощ на Нова Година. Нали това е традиция вече
Ааа,не,искам си цялото предаване Grinning
Виж целия пост
# 442
Къде мога да гледам концерта за РД на Планета от снощи?
Искам да се посмея малко Simple Smile
много оскъдно...https://signal.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B1%D0%BB%D0 … 0%BD%D1%86%D0%B5/
https://signal.bg/%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0 … 1%80%D1%82%D0%B0/
Виж целия пост
# 443
Хах, двете най-често изскачащи от хладилниците семейни двойки накуп на СПА:
https://www.instagram.com/p/Bq-YVpUhqhv/

Александра нали е бременна? За бременните май сауната е противопоказна. Или е родила вече, пък аз не съм разбрала..
Виж целия пост
# 444
Хах, двете най-често изскачащи от хладилниците семейни двойки накуп на СПА:
https://www.instagram.com/p/Bq-YVpUhqhv/

Александра нали е бременна? За бременните май сауната е противопоказна. Или е родила вече, пък аз не съм разбрала..
Бременна е.
Виж целия пост
# 445
И аз си го помислих това за сауната, но тя просто позира и вероятно точно в сауната не е влизала. Ако снимките бяха в сауната, нищо нямаше да се вижда от пАра. А и да се виждаше, щяха да са едни дооста потни снимки.
Виж целия пост
# 446
Това е солна стая....в любимия ми хотел. Как можаха тия да се замъкнат там?! Възмутена съм.🤨☹😤
Виж целия пост
# 447
Всеки път като отворя снимка на Петканов за пореден път се изненадвам колко е грозен...

Кейт и Уилям

Парис Хилтън и Дита фон Тийз
Виж целия пост
# 448
Това е солна стая....в любимия ми хотел. Как мижаха тия да се замъкнат там?! Възмутена съм.🤨☹😤
А инфантилът отпред заголил бедър. Бляк... И Шопови - как е възможно такава кифла за наследник. 🙄
Виж целия пост
# 449
Къде мога да гледам концерта за РД на Планета от снощи?
Искам да се посмея малко Simple Smile
Ето малко снимки поне  Laughing https://www.dnes.bg/zvezdi/2018/12/05/parad-na-perata-paietite-i … neta-na-17.395634
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия