"София - Ден и Нощ" - 28

  • 57 250
  • 789
# 705
https://nova.bg/news/view/2019/03/05/242637/%D0%BA%D0%BE%D0%BA%D … 0%BD%D0%BE%D1%89/
Виж целия пост
# 706
Бялата рокля със златното по нея беше по - хубава. И на Кети й стоеше много сладко. Иначе и черната е хубава. По - елегантна ми идва. Много харесах и на Лора роклята, спортно - елегантна.
А, Коко защо само се сърди, че другите започват да се оглеждат за друга квартира, нали тази ще я събарят ? Той там ли иска да си останат. Или си мисли, че като не се изнесат, няма да я съборят ли..
Виж целия пост
# 707
Бялата рокля със златното по нея беше по - хубава. И на Кети й стоеше много сладко. Иначе и черната е хубава. По - елегантна ми идва. Много харесах и на Лора роклята, спортно - елегантна.
А, Коко защо само се сърди, че другите започват да се оглеждат за друга квартира, нали тази ще я събарят ? Той там ли иска да си останат. Или си мисли, че като не се изнесат, няма да я съборят ли..

Той не може да мисли правилно, гламав е. Изостанал дори.
Виж целия пост
# 708
Да, ако съдим по героя на Никола, то той е умствено изостанал, така че... какво да очакваме от него....
Виж целия пост
# 709
Как ли ще завърши сериалът?
Дано да има готин епизод за края в петък.
Виж целия пост
# 710
За 2-ри път забелязах как правят реклама за кредит, като им показват сайт на телефона. Преди дни Джулия предложи на Филип, вчера Асен на Цвети ..
Виж целия пост
# 711
Със сигурност ли окончателния край е в петък ?
Виж целия пост
# 712
Със сигурност ли окончателния край е в петък ?
Ами да защото от 11.03.19 на мястото му тръгва кобра 11.
Виж целия пост
# 713
Ами да защото от 11.03.19 на мястото му тръгва кобра 11.
Надявам се поне за последните дни да са направили малко по-добри епизоди, а не постоянно глупостите на Никола, или някакви тъпи и ненужни сцени.
Виж целия пост
# 714
Добре де, нали постоянно се коментираше, че ще свърши в края на май. Може да е временно прекъсване. При положение, че Митко е спрял да  се снима доста преди да свърши сериалът, а все още присъства?!
Виж целия пост
# 715
Май Митко е останал с тях до края доколкото знам. А като "съборят" квартирата не свършва ли всичко?
Виж целия пост
# 716
Добре де, нали постоянно се коментираше, че ще свърши в края на май. Може да е временно прекъсване. При положение, че Митко е спрял да  се снима доста преди да свърши сериалът, а все още присъства?!
И аз това имах предвид, като попитах относно краят. И аз си мисля, че това ще е временно прекъсване и след това ще продължат, докато свърши.
Виж целия пост
# 717
Свършва в петък
Виж целия пост
# 718
Може да го преместят по кино нова бе аланколота.
Виж целия пост
# 719
Ех, Даньо, Даньоо.. Не му било приятно, че има друг...че само ти ли можеш да имаш други?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия