Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 114 959
  • 642
# 255
Някой знае ли масимо дъти с колко процента стартират?
Виж целия пост
# 256
С 30% по принцип.
Виж целия пост
# 257
Здравейте, някой възползва ли се от промоцията на Ести Лаудер при покупка на парфюм, подарък чанта?
Искам да питам хубава ли е чантата или стои изкуствена? И важи ли отстъпката за парфюми 25%?
Виж целия пост
# 258
Денси, Зара ли визираш?
Виж целия пост
# 259
Всичките Индитекс.
Виж целия пост
# 260
В сайта на масимо Дъти са обявили до -50% от 22:00 часа днес.
Виж целия пост
# 261
Зара стартира намаленията от 22.00 ч днес онлайн и от утре в 10.00 ч в магазините. Весели празници! Simple Smile
Виж целия пост
# 262
В Бенетон дали има намаления?
Виж целия пост
# 263
Има 30 % на всичко от няколко седмици
Виж целия пост
# 264
Здравейте, искам да ви попитам 2 неща относно Пловдив? Първо знаете ли дали вече има намаления на обувките по Вазов? И в кой мол се срещат всички следни марки - ZARA, Stradivarius, Bershka? Гледах сайтовете на моловете, на май няма тази брандове,а новият мол Плаза има ли сайт, защото не открих?
Виж целия пост
# 265
В мол Плаза има Зара, Бершка и Страдивариус. На етаж 1 Bowtie
Виж целия пост
# 266
Някой случайно да знае кога ще има намаления в Reserved? И какви?
Виж целия пост
# 267
Днес минах през The Mall, на повечето места се стягат за намаления, но нито има много големи проценти, нито видях нещо, което да си струва. В Индитекс преобладават разни развлечени трика. 
Виж целия пост
# 268
В Orsay след Нова Година ли бяха?Не помня миналата година как беше.
Виж целия пост
# 269
Мацки, честита Коледа! Не знам до колко сте фенове и на втората употреба, но аз си пазарувам редовно. Имам любим магазин, който прави - 50% на всички дрехи до края на годината😊, в Стара Загора е. И утре съм на линия там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия