Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 114 959
  • 642
# 510
В Х И М в момента има много приятни неща в мъжкото , онлайн, с вълна, кашмир, термобельо  и т.н.
Виж целия пост
# 511
Божа работа, но от S и М винаги зареждат най-много бройки, така че успех в пазаруването Hands Plus1
Виж целия пост
# 512
Момичета, кога са финалните намаления в Peek & Cloppenburg?
Виж целия пост
# 513
В момента има ли намаляния на бебешки неща. До сега стоях стоях и сега се сетих да поръчвам това онова Simple Smile
Виж целия пост
# 514
В момента има ли намаляния на бебешки неща. До сега стоях стоях и сега се сетих да поръчвам това онова Simple Smile
Всичко е намалено от мъжки до бебешки..
Виж целия пост
# 515
В момента има ли намаляния на бебешки неща. До сега стоях стоях и сега се сетих да поръчвам това онова Simple Smile

C&A , H&M - има намалени бебешки, нооо много неща са изчерпани ( поне,където обикалях аз)
Виж целия пост
# 516
В момента има ли намаляния на бебешки неща. До сега стоях стоях и сега се сетих да поръчвам това онова Simple Smile

C&A , H&M - има намалени бебешки, нооо много неща са изчерпани ( поне,където обикалях аз)

В кой мол в София има C&A?
Виж целия пост
# 517
В момента има ли намаляния на бебешки неща. До сега стоях стоях и сега се сетих да поръчвам това онова Simple Smile

C&A , H&M - има намалени бебешки, нооо много неща са изчерпани ( поне,където обикалях аз)

В кой мол в София има C&A?
Няма в България.
Виж целия пост
# 518
И аз знам , че няма, затова се учудих като прочетох, че много неща били изчерпани, където е обикаляла потребителката ....
C&A , както и Pimpkie са два от брандовете, за които бих се радвала ако стъпят на бг територия Simple Smile
Виж целия пост
# 519
В момента има ли намаляния на бебешки неща. До сега стоях стоях и сега се сетих да поръчвам това онова Simple Smile

C&A , H&M - има намалени бебешки, нооо много неща са изчерпани ( поне,където обикалях аз)

В кой мол в София има C&A?
Няма в България.

Мислех,че има в Сф. Извинявам се, в чужбина съм .
Вижте и в Дм бебешки : )))
Виж целия пост
# 520
И аз знам , че няма, затова се учудих като прочетох, че много неща били изчерпани, където е обикаляла потребителката ....
C&A , както и Pimpkie са два от брандовете, за които бих се радвала ако стъпят на бг територия Simple Smile

Взех си палто на втората марка от черния петък. Доволна съм, мерих го в реален магазин, може да са имали и други дрехи на марката, но не обърнах внимание.
Виж целия пост
# 521
И аз знам , че няма, затова се учудих като прочетох, че много неща били изчерпани, където е обикаляла потребителката ....
C&A , както и Pimpkie са два от брандовете, за които бих се радвала ако стъпят на бг територия Simple Smile

Взех си палто на втората марка от черния петък. Доволна съм, мерих го в реален магазин, може да са имали и други дрехи на марката, но не обърнах внимание.

Аз имам доста неща на марката, не са мръднали. Винаги, когато имам възможност, влизам в техни магазини.
Отлично съотношение цена-качество.
Дано открият и тук магазини.
Виж целия пост
# 522
В момента има ли намаляния на бебешки неща. До сега стоях стоях и сега се сетих да поръчвам това онова Simple Smile

C&A , H&M - има намалени бебешки, нооо много неща са изчерпани ( поне,където обикалях аз)

В кой мол в София има C&A?
Няма в България.

Мислех,че има в Сф. Извинявам се, в чужбина съм .
Вижте и в Дм бебешки : )))
В българския  дм няма дрехи..
Виж целия пост
# 523
В Теранова на Пиротска почти всичко е намалено. Повечето е на 50%, но има и на 60 и 70%.
Виж целия пост
# 524
Бенетон и сисли са до 60 % вече
Бершка на сайта  имат до 70 %, вероятно и в магазините
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия