Дългото чакане след трансфер - Тема 72

  • 71 257
  • 749
# 645
А вярно ли е, че повечето върнати две стават близнаци? Аз малко се притеснявам от многоплодна бременност.
Но най-важното е не колко ще са, а да са здрави. Simple Smile
Чакаме сега и успех на всички!
Виж целия пост
# 646
Здравейте, аз съм 5-ти ден на трансфер на 2 петдневни ембрион чета. Има ли други като мен от лекарствата да им е зле? До обяд съм като парцал слагам си естрофем 2*2 и Кринон 2*1, сутрин пия и тироксин. Направо не мога да разбера от кое ми е толкова зле Cry
Виж целия пост
# 647
Днес сутринта си пуснах ЧХГ на 6 ден от трансфера на(6 дневни ембриончета)!Аз мисля че е доста ниско!Вие какво ще ми кажете?
Виж целия пост
# 648
Здравейте, бременна съм в 6г.с и днес като станах имах болки в гърлото какво мога да пия чак края на другата седмица съм на преглед
Виж целия пост
# 649
Можеш да си вземеш Прополки за смучене. Не вредят при бременност.
Виж целия пост
# 650
Можеш да си вземеш Прополки за смучене. Не вредят при бременност.
Благодаря ти
Виж целия пост
# 651
Vanq vanq и на мен ми е итересно тази стойност дали е окей на 6 ден след трансфер,нека по-компетентните момичета пишат!Успех🤗
Виж целия пост
# 652
Здравейте, аз съм 5-ти ден на трансфер на 2 петдневни ембрион чета. Има ли други като мен от лекарствата да им е зле? До обяд съм като парцал слагам си естрофем 2*2 и Кринон 2*1, сутрин пия и тироксин. Направо не мога да разбера от кое ми е толкова зле Cry
И а, съм 5ти ден след трансфер, но имам други лекарства, главно прогестерон. Освен предменструални неодобства и леко гадене друго всичко е ок. Не разположеният от давам на прогестерона.
Виж целия пост
# 653
Днес сутринта си пуснах ЧХГ на 6 ден от трансфера на(6 дневни ембриончета)!Аз мисля че е доста ниско!Вие какво ще ми кажете?
Ниско е дотолкова, че е отрицателен теста. Направи го след 2-3 дни.
Виж целия пост
# 654
Здравейте, бременна съм в 6г.с и днес като станах имах болки в гърлото какво мога да пия чак края на другата седмица съм на преглед
Можеш да пиеш също и джинджифилов чай както и да си хапнеш една супена лъжица с мед, за да ти облее гърлото. На мен това винаги ми помага.
Виж целия пост
# 655
Здравейте, бременна съм в 6г.с и днес като станах имах болки в гърлото какво мога да пия чак края на другата седмица съм на преглед
Можеш да пиеш също и джинджифилов чай както и да си хапнеш една супена лъжица с мед, за да ти облее гърлото. На мен това винаги ми помага.
Благодаря ти, Надинчо
Виж целия пост
# 656
Здравейте !Може ли координати на Мемориал,който прави там процедури!И колко бързо се случват там нещата,с месеци ли се чяка докъто се вредиш,или става бързо?
Виж целия пост
# 657
Здравейте !Може ли координати на Мемориал,който прави там процедури!И колко бързо се случват там нещата,с месеци ли се чяка докъто се вредиш,или става бързо?
Влез в дългото чакане в фейсбук там има споделена статия за професор Семра Кахраман клиника Мемориал на 22.03.2019г ще правят безплатна консултация на български двойки в  Мемориал..аз вече попълних блапката и чакам координатор да се свърже с  мен за да ми каге какви документи са нужни!
Виж целия пост
# 658
Здравейте, момичета! Пиша и тук, ако може някой да сподели опит. Та накратко моята приказка приключи - днес чхг е 17 и официално спирам лекарствата.
Моля, да споделите колко време след спиране на лекарствата ви дойде цикъла?
Виж целия пост
# 659
Здравейте !Може ли координати на Мемориал,който прави там процедури!И колко бързо се случват там нещата,с месеци ли се чяка докъто се вредиш,или става бързо?

Това е темата за истанбулските клиники, на първа страница има координати за връзка, цени, транспорт, хотели и всичко важно. Момичета са много отзивчиви и можеш да разчиташ на всякаква информация, която те интересува. Успех! http://old.bg-mamma.com/?topic=1065825;topicrefid=20
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия