Лидл 122 - Декември

  • 132 327
  • 1 897
# 1 650
Еднакво топлят май. С кожените не ми изстиват хич пръстите.
Виж целия пост
# 1 651
Долното на детските пижами е дебело мъхнато. За пръв път пускат май с такова долнище. Горното е тънко трико.
Ако е като бархетно и по-миналата година пускаха, та обзаведох Кифлети. Мислех да пропусна пазара в Лидъл, но ще отида да им метна едно оче. Коригирам се, това е за по-големи деца.
Виж целия пост
# 1 652
Не е бархет. Поларено някакво меко е. Мъхнато. Не са пускали такова за да го сравня..

Ти ме обиди направо Stuck Out Tongue Winking Eye
Бархетно долно са пускали...имахме 4. Дългогодишен зяпач съм аз. И клиент..😊
Виж целия пост
# 1 653
Ще скокна, че ей ми го де е, под прозорците, но не за пижамите Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 654
Доста рехава брошура, но това е нормално, след голямото ИХУУ, става тихо.
Виж целия пост
# 1 655
Долното на детските пижами е дебело мъхнато. За пръв път пускат май с такова долнище. Горното е тънко трико.
Аз логика в тая пижама не виждам, би трябвало да е обратното, горното да е дебело а долното тънко. А пък и полар за пижама абсурд.
Виж целия пост
# 1 656
Здравейте Blush Някой може ли да ми каже дали е хубава тази яйцеварка която от днес я има в Лидл...
Виж целия пост
# 1 657
Верно ли пускат яйцеварка - не съм забелязала Joy

За пижамите - не знам каква е логиката. В интерес на истината на мен ми трябва само долното, да стои вкъщи детето - зачудих се, но 15 лева само за долно, защото горното няма да го облече с друга пижама, а и си има комплектовани, ме отказа... Ако бяха отделно щях да взема едно долнище само.
Виж целия пост
# 1 658
Верно ли пускат яйцеварка - не съм забелязала Joy

За пижамите - не знам каква е логиката. В интерес на истината на мен ми трябва само долното, да стои вкъщи детето - зачудих се, но 15 лева само за долно, защото горното няма да го облече с друга пижама, а и си има комплектовани, ме отказа... Ако бяха отделно щях да взема едно долнище само.
Да ако ще го носят като домашна дреха - става, но все пак е пижама по задание. Моите деца спят само с горнище, иначе им става горещо, та затова не виждам смисъла от такова дебело долно,че и поларено.
Виж целия пост
# 1 659
За мен няма задания - имам долнище от ХМ, което е ачик ачик като долнище на анцунг. Съответно си го нося вкъщи. И до магазина. Без свян и притеснение.
Виж целия пост
# 1 660
Ей, това бархетно долнище ми се скъсява с всяко следващо пране. Ще взема да го пусна накрая на 60 градуса, та тъкмо да ми става за къси гащи за лятото.
Виж целия пост
# 1 661
Накой с мнение за кучешките легла?
Виж целия пост
# 1 662
Тази година няма ли да пуснат младо прасенце?
Виж целия пост
# 1 663
Бях се засилила и аз за пижамите, че на чедото 110-116 вече са му до колената. Ми тръгнах си без пижама, ама с 2 помелота.Laughing Това мъхестото долнище ми се видя хем дебело, хем много изкуствено. Моите спят с тънки пижами- на парно сме и с олекотена завивка даже ги преобличам, че се потят. А за из къщи други дрехи бол. Та се отказах.  Ще чакам след НГ ХМ да пуснат на разпродажба пижамите и от там ще го заредя явно. Като намалят идват на същата цена. От другата брошура нищо не си аресАх. Евентуално ако мога да се докопам до детското бельо и ми хареса де, че предни пъти тези с картинките бяха доооста изкуствени. Но за него специално няма да ида до там.
Виж целия пост
# 1 664
Здравейте!
Аз докато се наканя и ме отказахте за пижама.
Сетих се, че от днес са стъклените купи и ще трябва да отида до магазина.
Дрехите от фругата седмица на картинка са добре, на живо ще видим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия