Лидл 122 - Декември

  • 132 320
  • 1 897
# 1 770
Аз се чудя на фоумролера. Върши ли работа наистина? В Декатлон назъбеният е по-скъп.
Какво е туй чудо, май е за отслабване, ама... щото искам да заслабна, върши ли работа и скъпо ли е
Да питам за седалките за стол, дето се връзват, имате ли и доволни ли сте.
Виждат ми се плътнички и големи. Взех от Тмаркет някакви по 3 лв май бяха, еми за месец се протъркаха и не стават, че и на петна станаха без нещо да капе или друго, може би от изпотяването през лятото , не знам... Та ми се иска да взема , ама не ми е близо Лидъла и да не ходя напразно..
Виж целия пост
# 1 771
Не е за отслабване, а за масаж след тренировка, ако мускулите са пренапрегнати. Слагаш бедро/дупе върху ролката и се търкаляш лекичко върху нея.
Виж целия пост
# 1 772
Седалки имам отминалото пускане, доволна съм, хубаво се вързват, перат се.
Виж целия пост
# 1 773
Благодаря, Трещерица)) Ще се ходи значи.
Дъждец, ами то значи не става за мен(( Благодаря.
Виж целия пост
# 1 774
Дъждец, имам такъв от предишни пускания - черен с оранжево, назъбен. Взех го за сина ми и той всяка вечер си го ползва. Доволен е.
Виж целия пост
# 1 775
Тези кани за чай в Лидл не стават за директно ползване на котлона. Много тъпо да се кипва вода в друг съд и после да се прелива в каната им. Трябва огнеупорно стъкло, с което може да се вари вода, мляко.
Купих си от Метро, има и с филтър.
Виж целия пост
# 1 776
Здравейте. Да сте виждали някъде в София останали от детските дървени кухни?
Днес имаше поне една в новия магазин в Люлин.

Къде е новия магазин в Люлин?
Виж целия пост
# 1 777
И аз купих тостера на Силвър крест от четвъртък, но ми се струва, че не препича филиите равномерно.
Някой друг да сподели впечатления. 
Взехме днес тостера, ще дам отзиви по-късно.

Виж целия пост
# 1 778
Още не сме го пробвали, не стигам до него. Но щом имаш съмнения, ще го включа.
Виж целия пост
# 1 779
ок Simple Smile
Още не сме го пробвали, не стигам до него. Но щом имаш съмнения, ще го включа.
Виж целия пост
# 1 780
Че има ли тостер, който препича равномерно? Предполагам там, където минават нагревателите се запича по-бързо. Никога не бих се замислила по въпроса, честно казано.
Виж целия пост
# 1 781
Националният телефон за пореден път ме изумява. Да, това го има на територията на София, ама и двата магазина са на другия край на града. Не, не можем да прехвърляме стока, освен ако не е между градовете. Не, не можем и да запазим днес, защото е събота?!?! Можело само от понеделник до петък. Каква е гаранцията, че ще се тътря 30 мин до някой от двата магазина и че ще намеря, каквото търся? Ами няма гаранция. Ама, ако звънна в понеделник, ще ми е по-полезна. Пък и за промоционалните стоки от днес също не може да ми информация, 'щото...са от днес!
Виж целия пост
# 1 782
Сравнявам го с предишния Simple Smile Но може пък и да зависи от хляба...
Че има ли тостер, който препича равномерно? Предполагам там, където минават нагревателите се запича по-бързо. Никога не бих се замислила по въпроса, честно казано.
Виж целия пост
# 1 783
Панайоту, и ние така останахме разочаровани от коледните парички, мислех, че са шоколадови, а те са някакви лепящи се по зъбите.

Били са шоколадови, но преди месеци. И аз взех за децата, за Коледа. Когато се оплакаха, че са "ужасни", опитах една. Бяха като изсушени, побелели и твърди. Погледнах срока на годност - 31.12.2018 год. Хвърлихме ги.
Виж целия пост
# 1 784
Националният телефон за пореден път ме изумява. Да, това го има на територията на София, ама и двата магазина са на другия край на града. Не, не можем да прехвърляме стока, освен ако не е между градовете. Не, не можем и да запазим днес, защото е събота?!?! Можело само от понеделник до петък. Каква е гаранцията, че ще се тътря 30 мин до някой от двата магазина и че ще намеря, каквото търся? Ами няма гаранция. Ама, ако звънна в понеделник, ще ми е по-полезна. Пък и за промоционалните стоки от днес също не може да ми информация, 'щото...са от днес!
Не могат да ти дадат информация, защото не виждат продажбите днес, като е акционен ден. Само по филиалите могат да си видят продажбите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия