благодаря за кафето , че първото го изпих много рано

от него жестокия не милостивия какво стана?
чудесни и ориентиращи снимки.
, ама аз те взимам много насериозно, да знаеш!











какво става Диве..... кой претрепва Зейнеп?



Аз лично не искам Кадир да е най-добрия, ако ще се превърне в такова студенокръвно чудовище, Вели и преди да загуби семейството си не ми допадна , а и изобщо не мисля, че това е целта му. Мисля точно като Айрето, той иска да си отмъсти, иска Кадир да страда така, както той страдаше, яд го е, че Зейнеп го изправи на крака ... Също така не му вярвам, че не знае нищо за майка му, та нали той, си спомняше жената с червеното палто, раздаваща подаръци на сираците
Знае, всичко знае тази гад за Кадир ... щом и за Зейнеп разбра
Само ми е любопитно дали сценариста не е намислил да реабилитира образът му или ще си остане такъв до края
Дали е попаднал в капан или съзнателно е преминал към мафията, с която се бореше
Явно няма да посегне на Зейнеп и Айлин, съдейки по снимките, поне докато не си върне парите, тя му е необходима
А каква е тази рана на челото на Зейнеп и какво държи в ръцете си, на мен ми прилича на бейзболна бухалка или чадър , не мога да видя добре, може би тя ще се освободи по някакъв начин 


, Айре
Тони
Себи



Ако я е пребил Вели ... жална му майка



)
) И си имам причини , които съм обяснила в по - предни постове. Иначе наистина Онур играе супер.
Нещо нескопосана ми е тази снимка ама ще се разбере.



, предполагам заминаваш утре??? 
) 

, пиши си каквото ти хрумне или сънуваш, сакънта йок/няма проблем/
Препоръчани теми