

/с мой нескопосан превод
/


, Себи 


страхотен коментар за сцената с готвенето, софрата, и стадиона 

, радвам се на благоволението на шефовете







) и за... всичко останало! Момичета, няма да ви изброявам поименно, но ви изчетох. Явно вълнението си го има, а това е знак, че сериалът вече е ангажирал вниманието ни.
А тя го цапардоса няколко пъти и го остави.
Счупи се бухалката, ами да намери нещо друго... 

А тя го цапардоса няколко пъти и го остави.
Счупи се бухалката, ами да намери нещо друго... 

,



е, така е, един път го завивам, един път го охлаждам кафенцето аз
Ти каза, че го пиеш всякакво , като мен
Благодаря за коментара, хареса ми 
Айре
много хубава новина си ни донесла, браво! 

не съм от много ранобудните, но ми се налага
Не съм стигнала още до приготвянето на менемена, снощи мислех да гледам, но бях капнала и си легнах рано - рано, дори не догледах СЮ ... сега съм си пуснала серийката 
дано му понамести чарковете в главата Зейно , ама едва ли 
ама Зейно няма да може да го помести Вели, доста е тежичък 
след малко започвам превода на Марка
, тенкю предварително 








Доколкото разбрах този нещо обвинява Киво, че е отрязал ушите на Марс и се позовава на тази снимка
за нищо! Само рекламите ще ги подмина 
, браво, разбрала си повече от мен 




Мъж не може да ми се опре... Падам си малко бабаит(ка), имам физическите възможности и грам не се страхувам.
А Зейнеп, да намери превозно средство и да закачи мумията за него (има закъде) и да го завлачи там, където трябва. Кадир счупи и стъклото, така, че на практика, препятствия няма. 


за озета ...почти е ясно какво ни чака -динамика и разплата .....донякъде!

Киво е номер 1!
, мерсиии, да си жива и здрава!!!! 







не знам дали е номер 1
е за феновете си е 





благодаря за преведеното интервю !

Препоръчани теми