
и таман да се откажа се срещем с .....



!
! 
имаме скромен принос към превода 



Фенче

и аз намерих нещо за настроение и продължавам да си гледам на руски и си чакам спокойно на б-ки серията;

и аз намерих нещо за настроение и продължавам да си гледам на руски и си чакам спокойно на б-ки серията;








, благодаря за песента, сега я видях 

аз поне така го разбрах - Вели искаше отново да подлуди Кадир, за това каза - Да започнем унищожаването на Кадир
Даа, обаче Кадир вече не е същия ... Мисля, че информаторът на Вели е полицая, който даде обиците на Адем
Беше с телефон в ръка и даде пакетчето на Адем почти веднага след разговора на Вели по телефона ... Може и да бъркам, де, ще видим 
много ми хареса коментара ти, благодаря! 
Себи
Тони











епизода много ми хареса, много!

и компания и нашите любими Аиренце
и Фенчето
.

Препоръчани теми