Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"-Шоу тв /&"Искрите на отмъщението"/- тема 78

  • 52 843
  • 738
# 630
Жълтинки по коледно време...Black Nib
Исмаил Демирджи (Галип) и съпругата му Ханде Сорал се разхождали из търговския център, на въпрос на журналистите за финал на "Сблъсък", актьорът отговорил: "За никакъв финал, не става дума. Снимките продължават."
Дай Боже, да продължат дълго Hands Pray



Виж целия пост
# 631
Благодаря и аз за пожеланията! Heart
И за всичко споделено! Flowers Hibiscus

Фенче, Heart Eyes
Честити да са ти имениците!
Здрави и благословени бъдете цялото семейство,още много празници да посрещнете заедно!
Виж целия пост
# 632


 Привет, дружки!!!
 Весели празници!!!
 Здраве и късмет за именниците!!!
 Благодаря ви за пожеланията!!!
 Да бъде!!!
 Ще ме извините, но до тук съм с веселата част.
 Благодаря за споделеното по сериала!!!
 "Сблъсъкът" Айлин и Вели е много разтърсващ.
 От резюмето не става ясно кой е простреляният,
 но картината ще е в червено.
 "Часът на разплата идва ..." ме плаши, като израз.
 Както сериозно ме плаши това, което става в момента
 с другия сериал на AY. И никак не ме успокоява това,
 че ние сме се закрепили за сега.
 Не смятам, че на екипът на Сблъсък това им е безразлично.
 Колкото ударите да са насочени към други,
 най-яркия представител на АY е Къванч!!!
 А на върхът има буря. Тайфун. Смерч. Престрелка. Сблъсък.
 Тези две три седмици ще са без епизод
 и не се знае какво ще донесат ветровете, колко ще са затрупани от лавината,
 и какви ще са рикошетите.
 Посегателството към Хилал, Мелек Г., Зарин, ... по този драстичен начин,
 е Сблъсък с цялата компания AY и съдбите на всичките им дизита.
 Та от това, че ние сме си добре, хич не ми е добре.
 Не ми е добре и от това, което прочетох тук,
 че повторения няма да има на епизодите по телевизията.
 Всеки епизод на Сблъсък до сега се повтаряше 3-4 пъти.
 А от тук нататък щели да ги качават в сайт,
 където може да се гледат само със заплащане.
 Това вече го има в blutv за сериалите излъчени по каналД.
 За сега в puhu.tv и в канала на YT все още може да се гледат свободно,
 но дали ще продължи това положение, не се знае.
 Е, тогава ние какво правим? Или това не ни засяга?





Виж целия пост
# 633
Дива, абсолютно съм съгласна с теб Peace
нещата не отиват на добре  ooooh!
аз не съм се успокоявала за нашия сериал, че сме се закрепили Tired въобще не сме закрепени Stop
в главата ми се ширят доста неоптимистични сценарии...и за това бяха тези мои постове снощи Blush
предполагам по време на 3 седмичната пауза след нова година ще има доста промени....
още преди да започне сериала...знаете, че много мрънках
и бях споделила ,че е много рисковано да се прави сериал/особено скъп сериал/ в тази икономическа криза в Турция, защото каквото и да си говорим, става въпрос за пари.....
много ми е тъпо заради АЯ, заради Хилял и Мелек, заради Зерин, заради Каан Ташанер, заради всички останали от екипа на Соколовия хълм
дано ние имаме късмет fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
пак казвам- да се Praynig Praynig Praynig


Цитат
Е, тогава ние какво правим? Или това не ни засяга?
естествено, че ни засяга....и не знам какво правим Blush

Тони Hug, дано Praynig





Виж целия пост
# 634
Славенка, Себи, Тони, Алинка , Дива Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes благодаря ви за хубавите пожелания!  bouquet
Айре  Heart Eyes благодаря за всичко споделено!  bouquet Не знам какво му има на Вели, според мен е по-сериозно заболяването му от епилепсия, но да видим  Thinking
Попаднах на малко по-различен озет, който ми хареса повече със следното изречение  Laughing
Цитат
Озет к 6 серии🔥
✔Кадир рассказывает о своём плане Зейнеп и Галипу. Одна ошибка и каждый из них рискует всё потерять. С другой стороны Вели не бездействует. Он устанавливает контакт с Зейнеп и Галипом.
✔К голове Джемре приставлен пистолет Якупа, но Керем бросится на Якупа . Звучит выстрел и льётся кровь.
✔Зейнеп очень зла на Галипа. Это зло копилось в течение многих лет и с ненавистью она прокричала в лицо Галипу свою исповедь. Невольно это признание подслушивает Кадир и оно бальзамом проливается на его сердце.

✔Пришло время расплаты . Приоткрыт занавес тайны прошлого Кадира и Вели, которые привели к враждебности и ненависти последнего.
Цитат
Организованные дела 2 отменили премьеру
Малко инфо за филма ни - дано това наистина е датата на премиерата  Praynig
Уже во второй раз Йылмаз Эрдоган отменяет начала показа своей комедии "Организованные дела 2". По информации источников, причиной стало отсутствие договоренности с прокатчиками. Так или иначе, но все к лучшему. Смена даты премьеры с 4 на 1 января выглядела как шутка. Вряд ли после новогодней ночи народ пойдет не спать, а смотреть кино. В общем, ничего критичного не произошло. Уже названа новая дата: 11 января.
Тони  Hug благодаря за жълтинките  bouquet
Дива  Hug засяга ни, как да не ни засяга, но нека почакаме да видим какво ще се случи, после ще се вайкаме. Няма нищо случайно в това, че К. Чатай мисли за глобална промяна, както се писа, явно кризата в сектора е наистина много сериозна. Да видим и дали наистина 3 седмици ще сме без сериал, защото и това май не е много сигурно  newsm78 Поживём, увидим!  Peace Май само аз съм вечния оптимист тук hahaha
Много сладка Зейно  Heart Eyes Как му отиват на Киво такива нежни миньончета  Peace





Дали ще поговорят за миналото  newsm78
Страхотен ни е комисар " Хайдиии"  Heart Eyes
Как им се накара само  Laughing

Да видим най-после за какво толкова го е намразил Вели  newsm78
Виж целия пост
# 635
Момичета, превода на озета от турски...



Скрит текст:
Времето за разплата е дошло. Адалъ преминава в действие. Кадир ще разкаже плана си на Зейнеп и Галип. Това е такава игра ,че всеки във всеки момент може да загуби всичко. От друга страна Вели не кротува, ще установи връзка с Галип и Зейнеп. Якуп е допрял пистолет до главата на Джемре,на косъм от смъртта са. Керем ще намери начин и ще скочи върху Якуп. Между Керем , Джемре ,Якуп и Мерве ще гръмне пистолетът и всичко наоколо ще се изцапа с кръв. Зейнеп е много ядосана на Галип. Ще хвърли в лицето му ,с годините трупаната омраза и ще направи едно признание. Кадир ,без да иска ще чуе тази изповед и сърцето ще го заболи. Време е вече за разплата и Адалъ ще мине в действие. В същото време ще се открехне пердето , довело Вели и Кадир от близки приятели до врагове
Виж целия пост
# 636
Тони  Hug жива и здрава да си, благодаря!  bouquet За съжаление Кадир наистина ще изпита болка, а няма да се зарадва от чутото  ooooh!
Като ги гледам ... в настроение са Heart Eyes


Много беше забавна тази сцена  Laughing

Колкото до това кой ще е простреляния , може да бъде всеки един без Джемре , така мисля, на нея много ще и дойде  Wink  Нищо чудно онзи жираф да рани и Мерал  newsm78 Все ми се струва, че той натисна спусъка. А може леко да е ранил и Керем, така ще е още по-добре, иначе Керем отново ще си има неприятности, този път и с Кадир, той го предупреди  Thinking
Цитат
Ай Япъм още в началото на сезона са взели решение, да нямат недовършен сериал, защото не може да се продава. Така, че на друга платформа може да има продължение. В момента имало непрекъснати срещи между ръководствата на телевизиите за обсъждане, как да продължи излъчването на сериали. Обстановката там ще е много динамична, а ние ще чакаме резултата. #соколовхълм
Виж целия пост
# 637

Цитат
Ай Япъм още в началото на сезона са взели решение, да нямат недовършен сериал, защото не може да се продава. Така, че на друга платформа може да има продължение. В момента имало непрекъснати срещи между ръководствата на телевизиите за обсъждане, как да продължи излъчването на сериали. Обстановката там ще е много динамична, а ние ще чакаме резултата. #соколовхълм

Фенче Revolving Hearts
Надявам се, че в тази триседмична почивка се решат точно тези проблеми.

Виж целия пост
# 638


  Дива Hug страхотно въздействие има точно това:- мислиш , действаш ,чувстваш  и то на бързи обороти.Важи за Кадир и  за мен Wink Wink Wink

           


                 


                                       



 






                         Айре Heart Eyesслушай мен   сериалът ще го бъде и още как, защото има всичко....!!!!!
Екшън, драма, терор,изневяра,сиропиталища,атентат и най-вече любов ,но не банална ,не сополива,а любов прераснал в такава от детско приятелство и взаимопомощ в следващите години,
  За мен тяхната любов ми е достатъчна в този и вид.Една прегръдка на Кадир ми е равна са сцена в леглото или страстна целувка.

    Фенче Heart Eyes и на мен ми харесва това изречение.Сега вече нищо не може да спре Кадир Той ЗНАЕ- Зейнеп никога не е спирала да го обича.
     Е посочете ми друг  турски  сериал  с такъв вид любов и аз ще ви аплодирам.

    Тони Hugе как ще спрат да го гледат този сериал ,като той сега започва. Laughing

   Дребничка но много секси и сладка е Елчин, а за изпълнение на ролята и не си представям по- подходяща от нея до Киво.



                         

                           
                             

                           

                           
Виж целия пост
# 639
Фенче Heart Eyes, ти май не ми прочете пост #633? щото иначе щеше да реагираш Laughing
ами трябва да има и опозиция на твоя нестихващ оптимизъм Mr. Green Laughing
да, тоя озет , който си постнала не е преведен добре Peace
сравних моя превод с този, който постна Тони Hug
общо взето добре съм се справила, вече 3-ти пореден озет превеждам Wink bowuu
това за 11 януари, пак си го видяла в най-ненадеждната група ВК-е дано да е така Peace
а пък ,че АЯ са решили да нямат недовършен сериал ми звучи наивно и несериозно Thinking
ако снимаха за интернет платформи, по-може Peace

Себи Hug Wink
Цитат
Айре Heart Eyes слушай мен   сериалът ще го бъде и още как, защото има всичко....!!!!!
Екшън, драма, терор,изневяра,сиропиталища,атентат и най-вече любов ,но не банална ,не сополива,а любов прераснал в такава от детско приятелство и взаимопомощ в следващите години,
съгласна съм....ама това не е гаранция за нищо  Whistling

една от американките в групата се похвалила с коледния си подарък Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:


много хубава снимка Peace


приятна вечер madnoel

Виж целия пост
# 640
Айре  Heart Eyes напротив, прочетох те   Peace Но, нямам сили вече да се боря с твоя песимизъм  Laughing От преди започването на Сблъсък , още когато се разбра, че ще е в четвъртък, си го обрекла на неуспех  ooooh! Е, аз пък отказвам да треперя още от сега дали и кога ще ми спрат любимото сериалче  Wink Иначе нямам нищо против опозицията  hahaha
Да, добре се справяш с озетите  bouquet
Където има инфо, това споделям, пък ще видим дали е истина или не.
Аууу, подаръка е трепач  Joy Joy Joy Joy много го е раздула нещо  hahaha
Себи  Heart Eyes радвам се, че мислиш като мен, че сериалчето ни ще го бъде  Peace bouquet
Тони  Hug дано ги решат и да са в наша полза / зрителите от чужбина / решенията им Praynig
Лека вечер, аз си гледам Север Юг  Peace
Виж целия пост
# 641


    Айре  Heart Eyes аз по принцип съм устроена да съм позитивна.Мисля ,че така съм оцеляла в този ,доста труден за мен  живот .
    Това е причината да вярвам ,че нашият "Сблъсък" ще продължи!
    Ще продължи с успех над мафията и по-силна от преди любов!

                           

                           

     

     Фенче Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 642
Фенче Heart Eyes, Себи Hug
аз съм си реалистка Wink
дано вашия оптимизъм победи!!  fingerscrossed #Miltibox


едно страхотно видео, поздрав за всички харесващи нашия любимец Heart Eyes



и нещо коледно Flowers Evergreen TreeNature Snowflake

Виж целия пост
# 643
Добра коледна вечер, момичета! santa2 Айре, брой и мен в "опозицията". Откакто сподели гадната новина, все за това мисля. Черногледството ми надделя и първо се изплаших за съдбата на сериала (дори режисирах в главата си финал, което никак не ми се получи), а после зверски се ядосах. Как е възможно да се финализира нещо, което едва е започнало?! Как си позволяват някои да огорчават негово Величество-Зрителя?! И как очакват публиката да им се довери оттук, нататък?! "Простете, в криза сме.", "Много съжаляваме, правим промени..", "Извинявайте, рейтингът не е достатъчно висок...". Ами да са мислили телевизиите или каквито са там други институции, като поемат ангажименти...могат или не могат... И какво, пак зрителите са излъганите...

Скрит текст:
Все едно аз да кажа: "Извинявайте, вече няма да ходя на работа, заплатата ми е ниска. Намерете си друг учител." или: "Съжалявам, но не желая да работя в това училище, защото рейтингът му не е достатъчно висок.", или: "Извинявайте, не одобрявам изискванията по новия закон за училищното образование и ще си си стоя вкъщи.". Дали ще се съгласи някой с моите причини или директно ще ме отсвири?.. И дали някой ми се даде втори шанс?..

Дано със сериала ни всичко да е наред, че иначе ще съм безкрайно огорчена и още толкова ядосана!

Лека, момичета! Утрото е по-мъдро от вечерта, дано да не се случи това, от което се страхуваме!



Виж целия пост
# 644
Айре  Heart Eyes че то и аз съм си реалистка, нищо, че винаги гледам от позитивната страна на нещата  Laughing Ми така де, ако рейтингът ни беше под 4 % щях да те подкрепя, но не е.  А и вярвам, че всяка следваща серия ще е по-добра от предишната и дано най- после се размърдат тези, които определят тъпия рейтинг ... Ще видим  Thinking
Благодаря за клиповете! Особено за първия, любим  Heart Eyes bouquet
Себи  Heart Eyes само ти вярваш като мен  thumbsup
Кате  Hug Joy Joy Joy
Хайде, и от мен един Коледен поздрав за лека нощ!  bouquet


Лекинка!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия