








въобще не сме закрепени 




, дано 


благодаря ви за хубавите пожелания! 
благодаря за всичко споделено!
Не знам какво му има на Вели, според мен е по-сериозно заболяването му от епилепсия, но да видим 

благодаря за жълтинките
засяга ни, как да не ни засяга, но нека почакаме да видим какво ще се случи, после ще се вайкаме. Няма нищо случайно в това, че К. Чатай мисли за глобална промяна, както се писа, явно кризата в сектора е наистина много сериозна. Да видим и дали наистина 3 седмици ще сме без сериал, защото и това май не е много сигурно
Поживём, увидим!
Май само аз съм вечния оптимист тук 
Как му отиват на Киво такива нежни миньончета 










жива и здрава да си, благодаря!
За съжаление Кадир наистина ще изпита болка, а няма да се зарадва от чутото 




Нищо чудно онзи жираф да рани и Мерал
Все ми се струва, че той натисна спусъка. А може леко да е ранил и Керем, така ще е още по-добре, иначе Керем отново ще си има неприятности, този път и с Кадир, той го предупреди 
страхотно въздействие има точно това:- мислиш , действаш ,чувстваш и то на бързи обороти.Важи за Кадир и за мен

слушай мен сериалът ще го бъде и още как, защото има всичко....!!!!!
и на мен ми харесва това изречение.Сега вече нищо не може да спре Кадир Той ЗНАЕ- Зейнеп никога не е спирала да го обича.
е как ще спрат да го гледат този сериал ,като той сега започва. Laughing



, ти май не ми прочете пост #633? щото иначе щеше да реагираш 






слушай мен сериалът ще го бъде и още как, защото има всичко....!!!!!





напротив, прочетох те
Но, нямам сили вече да се боря с твоя песимизъм
Е, аз пък отказвам да треперя още от сега дали и кога ще ми спрат любимото сериалче
Иначе нямам нищо против опозицията 

много го е раздула нещо 
радвам се, че мислиш като мен, че сериалчето ни ще го бъде

дано ги решат и да са в наша полза / зрителите от чужбина / решенията им 

аз по принцип съм устроена да съм позитивна.Мисля ,че така съм оцеляла в този ,доста труден за мен живот .


, Себи 






Айре, брой и мен в "опозицията". Откакто сподели гадната новина, все за това мисля. Черногледството ми надделя и първо се изплаших за съдбата на сериала (дори режисирах в главата си финал, което никак не ми се получи), а после зверски се ядосах. Как е възможно да се финализира нещо, което едва е започнало?! Как си позволяват някои да огорчават негово Величество-Зрителя?! И как очакват публиката да им се довери оттук, нататък?! "Простете, в криза сме.", "Много съжаляваме, правим промени..", "Извинявайте, рейтингът не е достатъчно висок...". Ами да са мислили телевизиите или каквито са там други институции, като поемат ангажименти...могат или не могат... И какво, пак зрителите са излъганите...
че то и аз съм си реалистка, нищо, че винаги гледам от позитивната страна на нещата 

само ти вярваш като мен


Препоръчани теми