


е накрая с по-малък интерес...и съм минавала през темата 


Благодаря за новата информация, озет, новини, снимки, клипчета, интервюта и колажи
!



Работният ми ден приключи... най-сетне... Прочетох, че са обвинили Киво в жестокост към домашните му животни. Как им се "събра в устата" подобно нещо?! Една от причините да "избера" Киво е любовта му към животните, защото по тази му черта си приличаме. Аз съм много по-крайна.
Радвам се, на номинацията. А от това: "Според международната база данни на IMDB филмът на Къванч "Хайде бе сине" е в топ 10 на най-добрите турски филми за 2018 и заема 6-то място ... " съм във възторг!!!




Работният ми ден приключи... най-сетне... Прочетох, че са обвинили Киво в жестокост към домашните му животни. Как им се "събра в устата" подобно нещо?! Една от причините да "избера" Киво е любовта му към животните, защото по тази му черта си приличаме. Аз съм много по-крайна.
!!!
!
Аз също съм любопитна, но Бирдже е малко луда глава, може би Елчин си му пасва идеално. Засега настоящия тандем ме устройва напълно, но за бъдещ експеримент - може, може!

прекрасен колаж 


, мерси 












Препоръчани теми