Звездни компромати- 390 част

  • 72 484
  • 729
# 615
Теди Велинова е много грозна, но на последната снимка е излязла много добре, дечицата са големи сладури, обаче доктора е като паун.
Прианка и Ник изглеждат много щастливи.
А Джесика е красавица, мъжът й също не е лош, обаче момичетата хич не ми харесват.
А за Кишишев, много се радвам на такива мъже, които не се притесняват да разгласяват любовта и възхищението си от половинките си, имам такива приятели, с гордост обявяват всяка важна дата в семейния им живот и не пропускат да похвалят съпругите си Simple Smile))))
Виж целия пост
# 616
Блатка
https://www.instagram.com/p/BrtUDFHFRMW/?utm_source=ig_share_she … shid=27qzbymgfxle
Като карикатури са ми и двамата. 😝
Виж целия пост
# 617
Не мина ли модата на комбинацията светло червило с тъмен молив ?
Виж целия пост
# 618
Това май е омбре ефект  и е модерно.
Виж целия пост
# 619
Блатка да не бяха се показвали каква дойка са по тв-то, не ми прилича да се задържат. И в случая симпатизирам повече на него.
Виж целия пост
# 620
Това май е омбре ефект  и е модерно.
So 80's -новото е добре забравено старо... Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Това май е омбре ефект  и е модерно.
това са очертани устни с тъмен молив, няма нищо общо с омбре ... очертани са много извън контура уж за да изглеждат по-големи, на мен ми е грозно това, все едно мустак
при омбре се преливат цветовете
Скрит текст:


Виж целия пост
# 622
https://www.instagram.com/p/Brc0iQoFtVC/?utm_source=ig_web_copy_link
кой още се снима така...супер селско ми е.
Виж целия пост
# 623
Кали
Скрит текст:




Виж целия пост
# 624

Сладурчета - с тези муцунки и ВерсачИто отпред на анцугчетата...
Виж целия пост
# 625
Благо да не се червисва и той? И на двете снимки двамата са с еднакви на цвят устни.
Виж целия пост
# 626
Кали каква мощна рЪка е отпрала. Цигуларят до нея е доста по-грациозен.
Виж целия пост
# 627
Курникова с бебчо Wink
https://www.instagram.com/p/BrvF3LDFqsH/?utm_source=ig_share_she … hid=11g9anb6bi8q5
Виж целия пост
# 628
Благой Георгиев бил "човек, който държи на честта, семейството и достойнството си" https://novini.bg/show/kliuki/516300?fbclid=IwAR1QSqtMtSd0UOzquu … pFXMogJOK9KQtyIhQ
Виж целия пост
# 629
[Не знам като наглост,безочие или какво да нарека такива персони,счели се за знчими,виайпи или каквото там..да ми говорят за чест или достойнство,като не визирам Блатка и Златко само.На*срани,но големи.
И в стила на всичките им поддръжници и самите тях,ще призная,че злобея и им завиждам ама аЦки много!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия