Януарска рожба скоро ще се гушка с мама, няма радост по-голяма!

  • 39 052
  • 740
# 15
Момичета, да се отчета и аз 😊. Днес (19.12.2018г.) в 2:45 часа с дължина 51см и тегло 2760гр в 37г.с. се роди нашата Дария. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И двете сме добре, аз само съм уморена и много ми се спи Joy
Като за първо раждане, мисля, че мина добре Stuck Out Tongue Winking Eye

Честити да са бебоците на родилите мами, да са здрави и щастливи! А на всички останали - всичко ще бъде наред, когато решат да излизат малките фъстъци!
Честито бебче! Много да ви радва Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Ivontina Честита рожба да ви е живо и здраво много да ви радва ! Бързо възстановяване ти желая , когато имаш време ще чакаме да разкажеш . 😘
Наистина започна бебевалежа , дано чуваме само такива хубави новини за прекрасни здрави бебчета ! 🙏💙🍀
Виж целия пост
# 17
Ivontina, честито!!! Живи и здрави бъдете, бързо възстановяване!!! Прекрасен подарък за Коледа.
То и аз си мислех, че вече ще съм родила, ама тц. Утре съм при АГ и ще видим какво е положението.
Виж целия пост
# 18
Ivontina, честита да ви е Дария! Нека расте здрава и много обичана!

Много хубави новини напоследък 🍀
Виж целия пост
# 19
Честито на родилите мами!Да са сте живи и здрави вие и рожбите ви!Бързо възтановяване и много хубави моменти от тук на татък!🌷

Аз да се оплача.Аз съм решила да раждам в Св.София без екип,но прочетох в темата един страховит разказ на една жена и просто тръпки ме побиха.Знам,че не на всеки се случва това,но някък си си мисля,че това,чр съм без екип ще ми изиграе лош номер.Откровенно казано си ме е страх.Стоя и си мисля....до къде я докарахме боже,в 21 век да се молим да излезнем живи и здрави от родилното 😧
Съжалявам ако съм натоварила някой.Просто си мрънкам.
Виж целия пост
# 20
Ivontina, честито и на теб! Да е много здрава и щастлива принцесата! Blush
Виж целия пост
# 21
Честито на родилите мами!Да са сте живи и здрави вие и рожбите ви!Бързо възтановяване и много хубави моменти от тук на татък!🌷

Аз да се оплача.Аз съм решила да раждам в Св.София без екип,но прочетох в темата един страховит разказ на една жена и просто тръпки ме побиха.Знам,че не на всеки се случва това,но някък си си мисля,че това,чр съм без екип ще ми изиграе лош номер.Откровенно казано си ме е страх.Стоя и си мисля....до къде я докарахме боже,в 21 век да се молим да излезнем живи и здрави от родилното 😧
Съжалявам ако съм натоварила някой.Просто си мрънкам.

Избери, за да си спокойна.
Виж целия пост
# 22
Честито на мамите ид а са живи и здрави малките бебоци. Ще чакаме да разкажете как е минало раждането като си отпочинете и се възстановите.
Аз имам кондиломи от преди няколко месеца. Два бяха единия се махна с горене, но другия днес за трети път го горим. Далече са обаче от влагалище и за сега изобщо не са коментирани като причина за секцио. Дано този път се махне, че е отврат това горене.
Виж целия пост
# 23
Честито на родилите мамчета. Нека са ви много здрави дечицата, а на вас бързо възстановяване. Направо си започна бебевалежа. Някак си се вълнувам доста....
Виж целия пост
# 24
Честито на родилите, да са живи и здрави бебоците и бързо възстановяване не майките 😊
Виж целия пост
# 25
Честито на родилите майки, получили сте най-хубавите подаръци за Коледа.
На другите ни остава да чакаме с трепет предстоящата среща с бебенцата. Моят термин е на 23.01. Даже още не ми е ясно какво ще се слува.Anguished
Днес в съседен на моя град, където ходя на ЖК, ще се проведе курс от рехабилитатор за възстановяване след раждане и се чудя дали да се разходя до там. Чудя се след раждането (естествено)  има ли конслултация за възстановяване в болницта? Като цяло какво се препоръчва, ако може вече миналите по този път майки да споделят опит.
Виж целия пост
# 26
VandG, Ivontina, честито! Живи и здрави, и скоро да се гушкате с бебоците на спокойствие вкъщи! Очакваме разкази! Hug

Виж целия пост
# 27
Честито на родилите мами Simple Smile Да са ви живи и здрави бебенцета Simple Smile Дай Боже всекиму такова щастие Heart
Виж целия пост
# 28
Честита да е Дария! Здрава и красива принцеса да расте!
Виж целия пост
# 29
Момичета, кажете какви столчета за кола купихте? Ние не пазим от дъщеря ми и ще купуваме 2.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия