За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 73

  • 38 168
  • 759
# 120
Изобщо не знам какви хрумва да съветвате жената да дава вода със спринцовката от Панадол. Я пробвайте вие да си пръснете с нея в гърлото. 🙄
Виж целия пост
# 121
Изобщо не знам какви хрумва да съветвате жената да дава вода със спринцовката от Панадол. Я пробвайте вие да си пръснете с нея в гърлото. 🙄
Ама без да очаквате, за по голяма автентичност Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Или направо ме викнете аз да ви напръскам. 😆
Виж целия пост
# 123
С 50 кубиковата спринцовка Grinning
Виж целия пост
# 124
То не се пръска в гърлото, а отстрани на бузката, както ако се наложи да се даде лекарство. Аз съм давала така и въобще не се дави. Даже като доближа спринцовката си я засмукваше.
Виж целия пост
# 125
Е едва ли дамите са имали идея да впръскам цялото количество изведнъж насочено към гърлото. Може би по няколко мл под езичето..
Виж целия пост
# 126
Да бе, и то като се напие с 2 милилитра под езичето Joy Мислете малко реално. АМ е 90+ процента вода. Каква вода допълнително на тримесечно и защо... А това, че нямало напрежение в кръвта ме разби.
Виж целия пост
# 127
Да бе, и то като се напие с 2 милилитра под езичето Joy Мислете малко реално. АМ е 90+ процента вода. Каква вода допълнително на тримесечно и защо... А това, че нямало напрежение в кръвта ме разби.

Къде е съвета Ви в коментара? Или тука си пишем повече за лаф? И да кажем кой как и от какво се разбива?
Виж целия пост
# 128
Сериозно ли не се разбира какъв ми е съветът? Не давайте вода щом се дави от нея. Давайте мляко. Ако го отказва може би просто не го харесва. Ама да умира от жажда защото мляскало и не знам си какво... това е несериозно. Писах и пак ще повторя, АМ съдържа изкилючително много вода! Която е напълно достатъчна.
Виж целия пост
# 129
Деленита, ако не си забелязала консустенцията на водата и Панадола е доста различна. Пак казвам, пробвайте да си изстреляте вода с тая спринцовка във вашите усти.
Виж целия пост
# 130
Сериозно ли не се разбира какъв ми е съветът? Не давайте вода щом се дави от нея. Давайте мляко. Ако го отказва може би просто не го харесва. Ама да умира от жажда защото мляскало и не знам си какво... това е несериозно. Писах и пак ще повторя, АМ съдържа изкилючително много вода! Която е напълно достатъчна.

А дали ако не харесва АМ ще изпива по 150мл и ще е наддал за 2м и половина 3.800кг?  И ако ти си жадна, а аз ти наблъскам водатата на 100%  със захар дали ще утоли жаждата ти?
Виж целия пост
# 131
Ами тогава какво те притеснява, не мога да разбера. Наддава, пълни памперсите, дави се и отказва водата, защо държиш да му я набуташ на всяка цена? Щото като му намокриш устата я облизвало. Ми и теб да намокрят и ти ще се облизваш...
Виж целия пост
# 132
Ами тогава какво те притеснява, не мога да разбера. Наддава, пълни памперсите, дави се и отказва водата, защо държиш да му я набуташ на всяка цена? Щото като му намокриш устата я облизвало. Ми и теб да намокрят и ти ще се облизваш...

А ти мислиш ли, че както стоя и започвам да '' тъпча'' детето си с вода? За да я предлагам, значи има търсене!
Виж целия пост
# 133
Отказвам се.
Виж целия пост
# 134
Деленита, ако не си забелязала консустенцията на водата и Панадола е доста различна. Пак казвам, пробвайте да си изстреляте вода с тая спринцовка във вашите усти.

Панадола да, но ако е витамин ц или хомеопатия, те са си като вода. Аз съвсем не смятам, че трябва да се дава вода на бебето, но това е един безкраен спор. Щом майката смята, че бебето е жадно да дава. Със спринцовка от панадол не е толкова опасно според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия