Четки за грим - 8

  • 35 642
  • 534
# 360
И при мен се случи същото с две четки на Диор. Едната за пудра, другата за ФДТ. Металната част се отдели от дървената. Дадох ги на баща ми да ги залепи, но ми стана криво, бяха почти нови.  Четките си пера внимателно, гледам да не мокря дървото и суша винаги под наклон.
Виж целия пост
# 361
Здравйте, може ли препоръка за подходяща четки за Soft and gentle, както и за mac mineralize skinfinish natural
Виж целия пост
# 362
Мокря си целите четки, нареждам на кухненска х-я да съхнат и всичките изглеждат като нови. Моите са на Morphe и съм много доволна от тях.
Виж целия пост
# 363
Здравейте. Колко често си миете четките за грим? Започнах да се гримирам по-често напоследък и съответно ги мия през ден-два. Докато едните съхнат ползвам други и пак ги завъртам. И понеже миенето ми е досадно, пускам всичко в мивката. На течаща вода мия четките една по една и накрая ги изплаквам и нареждам върху микрофибърна кърпа да съхнат. Съответно се мокрят целите и то обилно. Пиша всичко това по повод на обелената Сигма, за която пише по-горе. Ползвам предимно Зоева аз. Добре са засега, но се замислих, че май не ги третирам много добре. Дали не трябва да ги мия като им пазя дръжките да не се мокрят много? Вие как миете вашите, така че да е бързо и щадящо за четките?
Мия винаги след ползване абсолютно всички четки .
Няма как по друг начин според мен
Виж целия пост
# 364
Всеки си е прав за себе си и си гледа от собствената камбанария, но при положение, че имам 5 четки за пудра и ползвам изключително насипни пудри, в чиито контейнери тези четки никога не влизат за чий ми е да си губя времето да пера чиста четка с която съм нанесла няколко милиграма финишна пудра!? Сетинг пудрата съм я нанесла с други 2, та дори и за "объркване на цвят" не може да иде реч?!? Същата ситуация и с четките за руж, на прима виста имам поне 4 бр. За каква контаминация можем да говорим, ако тези четки едва са докоснали чистото ми лице? Хайде, за сенки ще се съглася, че се "цапат" далеч повече...

PS Бих рекламирала всяка скъпа четка, която ми се съсипе твърде бързо! Диор нямам, но да кажем имам Марк Джейкъбс, имам Кевин Окойн, Сигма, Криолан - не е нужно да е Хакуходо, че да им  кажеш, че си платил пари за качество!
Виж целия пост
# 365
момичета моля препоръчайте ми хубава четка за сенки не мн дебела какво ли не купих и не съм доволна...
до 50лв!
Виж целия пост
# 366
Каква четка за сенки? Има куп различни видове.
Виж целия пост
# 367
за crease имам и я харесвам на RT е и добре става, за самия клепач не мога да си намеря или нищо не правят или са прекалено гигантски за моя клепач и понеже се гримирам рядко може и проблема да е в мен понеже не съм много запоната.
Затова пиша тук ако може да ми дадете насоки какво да ползвам Simple Smile
Виж целия пост
# 368
За самия клепач аз лично най-често ползвам плоски, като първата отляво, имам 3 различни размера, събирани през годините:

Ето тази е една от най-евтините ми четки ($2 ако не се лъжа), но си я ползвам с удоволствие и често:
Виж целия пост
# 369
Agent Provocateur , благодаря за предложенията Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Привет, влизам с въпрос за четките за сенки на RT.  Интересува ме дали са гъстички и дали вземат много продукт. Преди години бях вземала някакви на Екотулс, но по тази причина точно, едната почти не я ползвам. Гледам сега са на промо в Лили, само че комплекта е с 4, от които едната е суупер тънка като за очна линия (вероятно рядко ще ми трябва), другата е тлъста плоска и дали няма да ми е голяма. Има и малки комплекти от по 2, които също не мога да преценя дали си струват. Не съм ги виждала на живо. Уфффф Grinning Всякакъв акъл ще ми е от полза.
Виж целия пост
# 371
Момичета, каква четка използвате за коректор под очите. Забелязвам, че коректора на Катрис ако го използвам с блендер, по-скоро пада, лъсва ми кожата, а блендера изсмуква всичко, та искам да си взема четка за коректор.
Виж целия пост
# 372
Няколко на Мас ползвам.
Виж целия пост
# 373
Аз  ползвам четка за коректор на Зоива.
Виж целия пост
# 374
Аз ползвам пръстче. Много добре работи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия