Звездни компромати - 391

  • 87 117
  • 762
# 345
Страхотна Жизел! 😍
Виж целия пост
# 346
Тия наще кукундрели да не са си менкали тия ботуши след всяка песен? Всичките с такива ботуши бяха.

Жизел за първи път ми харесва. Не е с луничаво лице тук. 
Виж целия пост
# 347
Страхотен кич е Жизел. Иначе в лице ми харесва, както никога.
Виж целия пост
# 348
Жизел няма как да е кич. Кич е Версаче. Снимките са за тях. Не се е облякла така, защото иска така!
Виж целия пост
# 349
Жизел не прилича на себе си, може затова да ви харесва. Grin
Виж целия пост
# 350
Жизел няма как да е кич. Кич е Версаче. Снимките са за тях. Не се е облякла така, защото иска така!
Ох, как искам и аз да съм кич за сметка на Версаче. И Долче и Габана искам да ме обличат с кичозните си дрехи, обувки и чанти. 🤑🤑🤑
Виж целия пост
# 351
Наоми Кембъл се е снимала без перука
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7221222
Виж целия пост
# 352
И пак е красива 😍
Виж целия пост
# 353
Много.
А Жизел е богиня. Heart Eyes
И аз искам кич от Дончо и Версачиту. Мноооо кич.
Виж целия пост
# 354
Поне чантата да ми подари Дядо Мраз. 😂 😂 😂
Виж целия пост
# 355
Точно! Идеята ми беше, че ако на някой не му харесва облеклото на Жизел и го смята за кичозно, следва да обвини марката, а не нея. Нейният стил определено е друг. Но и такъв да е, пак не е кич.
Виж целия пост
# 356
Хванах точно края на сутрешното предаване Тази неделя. Казаха ли дали Марияна ще бъде заместена?
Виж целия пост
# 357
Не, не казаха
Виж целия пост
# 358
Аз пък само една рокля, от Долчето, много ги харесвам, обачеееее хиляди едвро няма да дам за рокля.
https://www.instagram.com/p/BoEnz6ZiGIW/?utm_source=ig_share_she … hid=1dy6jyjtp0c4z
Виж целия пост
# 359
Поне чантата да ми подари Дядо Мраз. 😂 😂 😂
Първо трябва да продаде орган на джудже, че да ти я купи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия