Новата година носи трепет и копнеж, с радост чакаме ФЕВРУАРСКИЯ бебевалеж 2019

  • 44 373
  • 739
# 720
Живо и здраво да ви е детенцето Stuck Out Tongue Winking Eye


Роди се и мойто синче на 29.01 Мариан 3,320 и 50 см. На другите родили мами честити бебчета, много да ви радват, а на другите момичета леко раждане!
Виж целия пост
# 721
Леле, Elfy, ти си герой. Честит да ви е големия юнак!
Честито и на Рончо за бебе Мариан!


Виж целия пост
# 722
Да ти е честито юначето, Еlfy! Да бъде Тодор здрав, щастлив и много обичан!
Помня, че двете с теб се гласяхме за нормално раждане след секцио и съм много щастлива, че ти успя!!! Представям си удовлетворението, въпреки трудностите! При мен може би няма да се получат нещата както се надявах, защото бебче още е седалищно, а съм в 38г.с. Здраве да е пък каквото е писано!
Аз си имам редовни подготвителни контракции, а от 2 дни понякога са и леко болезнени, усещам че нещо се случва, но стм на преглед чак на 6.02. Тук в Италия няма такова нещо като запис на тонове на 2-3 дни и също толкова чести прегледи.. Та съм малко в невидение, но се надявам да дочакам 6.02( термин 14.02). Нещо ме е обзело едно мега непоклатимо спокойствие, сякаш съм на автопилот и съм се оставила на нещата да се случват както си им е отредено. Никой не те тормози с мерене на шийки, разкрития, предположения, че “няма да се справиш нормално” по ред причини и т.н
Виж целия пост
# 723
Тук в Италия няма такова нещо като запис на тонове на 2-3 дни и също толкова чести прегледи.. Та съм малко в невидение, но се надявам да дочакам 6.02( термин 14.02). Нещо ме е обзело едно мега непоклатимо спокойствие, сякаш съм на автопилот и съм се оставила на нещата да се случват както си им е отредено. Никой не те тормози с мерене на шийки, разкрития, предположения, че “няма да се справиш нормално” по ред причини и т.н
Моята следяща АГ също не ме гледа и праща на тонове толкова често. На около две седмици, 10тина дни, а по-често се виждаме, само при необходимост. Вече съм в 38+4 на тонове ходих само веднъж заради епидемията, която бяха обявили в града. Шийката, доколкото знам, не ми е мерена. Почвах да се чудя повечето мами при какви стриктни лекари ходят, а ние си я караме спокойничко с моята. Може би защото до момента бременността се развива без проблеми Слава Богу.
Виж целия пост
# 724
Тук в Италия няма такова нещо като запис на тонове на 2-3 дни и също толкова чести прегледи.. Та съм малко в невидение, но се надявам да дочакам 6.02( термин 14.02). Нещо ме е обзело едно мега непоклатимо спокойствие, сякаш съм на автопилот и съм се оставила на нещата да се случват както си им е отредено. Никой не те тормози с мерене на шийки, разкрития, предположения, че “няма да се справиш нормално” по ред причини и т.н
Моята следяща АГ също не ме гледа и праща на тонове толкова често. На около две седмици, 10тина дни, а по-често се виждаме, само при необходимост. Вече съм в 38+4 на тонове ходих само веднъж заради епидемията, която бяха обявили в града. Шийката, доколкото знам, не ми е мерена. Почвах да се чудя повечето мами при какви стриктни лекари ходят, а ние си я караме спокойничко с моята. Може би защото до момента бременността се развива без проблеми Слава Богу.
И моята беше така. За мен така е по-правилно и го предпочитам, ако бременността протича нормално.
Виж целия пост
# 725
Мен също не са ме пращали на тонове и аз се чудех, защото тук повечето момичета ходят. Но пък откакто съм в 9ти месец всеки път ме гледа за разкритие и скъсяване.
Виж целия пост
# 726
Момичета, току що се връщам от преглед (в Германия съм),след 8 дни ми е термина притеснявам се,защото ми каза,че нямам никакво разкритие пък и контракции почти нямам. Дали е нормално и дали ще се стигне до секцио?😔 Иначе изследванията са ок и тоновете се мерят от първи до последен преглед и те са ок,бебо се е обърнал слезнал е надолу само разкритие никакво. Вика ме пак в четвъртък 2 дни преди термин да видим какво ще покаже.
Виж целия пост
# 727
Ама то разкритието може и за ден - два да се получи. Не е нужно нещата да стават плавно, в продължително време. Не се шашкай. А и след термин също чакат, поне седмица!
Виж целия пост
# 728
Ама то разкритието може и за ден - два да се получи. Не е нужно нещата да стават плавно, в продължително време. Не се шашкай. А и след термин също чакат, поне седмица!

Благодаря за отговора, дано всичко да се развие нормално и скоро се похваля и аз.🤗
Виж целия пост
# 729
Честито и тук, Елфи, честито детенце и на Рончо!
Влизам да се разпиша и аз Laughing - 30.01.2019, Лилия, 3620г, 52см. Heart кърмим се (борим се), гушкаме се, гледаме се и така Simple Smile
На всички в очакване - успех и леко и гладко да минава! Скоро всички ще гушкаме бебоцииии Hug
Виж целия пост
# 730
Честито, живи и здрави:hugs:
Момичета с 39. 7 температура съм Sad мисля че е обикновена настинка понеже все се потя като лежа и после часове кърмене и изстиване, дано не е грип... Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 731
Момичета, току що се връщам от преглед (в Германия съм),след 8 дни ми е термина притеснявам се,защото ми каза,че нямам никакво разкритие пък и контракции почти нямам. Дали е нормално и дали ще се стигне до секцио?😔 Иначе изследванията са ок и тоновете се мерят от първи до последен преглед и те са ок,бебо се е обърнал слезнал е надолу само разкритие никакво. Вика ме пак в четвъртък 2 дни преди термин да видим какво ще покаже.

В Германия без причина и ако не искаш, няма да те срежат. По принцип стандарта е след термин през ден на преглед и тонове, седмица след термин предизвикване. Имаш право, обаче, да откажеш и се продължава с прегледите през ден.
И да, не се притеснявай отсега. Може и много изведнъж всичко да стане.
Виж целия пост
# 732
Момичета, току що се връщам от преглед (в Германия съм),след 8 дни ми е термина притеснявам се,защото ми каза,че нямам никакво разкритие пък и контракции почти нямам. Дали е нормално и дали ще се стигне до секцио?😔 Иначе изследванията са ок и тоновете се мерят от първи до последен преглед и те са ок,бебо се е обърнал слезнал е надолу само разкритие никакво. Вика ме пак в четвъртък 2 дни преди термин да видим какво ще покаже.

В Германия без причина и ако не искаш, няма да те срежат. По принцип стандарта е след термин през ден на преглед и тонове, седмица след термин предизвикване. Имаш право, обаче, да откажеш и се продължава с прегледите през ден.
И да, не се притеснявай отсега. Може и много изведнъж всичко да стане.

Да, никой нищо не ми е казал за секцио и аз знам,че не го толерират, само в крайно наложащи ситуации. Всичко е в моята глава може би от страха от секцио. Имам стрептококи група Б и пак казаха,че секцио не е нужно и,че по време на раждането ще ги лекуват с антибиотик венозно. Дано всичко се подреди и да не преносвам, но то ще си покаже. Успех на всички! 💋
Виж целия пост
# 733
Ехе, честито Phoenix! Прекрасно име Лилия!! Да е здравичка и много щастлива!
Както е тръгнало, няма почти да остане кой да ражда февруари 😝
Karina, как 39,7? Много е висока за обикновена настинка! Дано грешно си я измерила.. Това потене е от хормоните, отвратително е, помня, че винаги си държах резервна нощница под ръка за смяна посред нощ, много ме беше страх да не настина, че то все отпред на гърдите ме избиваше...
Виж целия пост
# 734
Мерих я с три термометъра... Сега я свалих на 37.4... личната каза че не е нужно да ходя и аз не знам вече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия