Дяволското гърло - нов сериал по Нова ТВ

  • 69 516
  • 754
# 105
Е вие съмнявате ли се, че ще има любов?!?Toва е задължително Joy
Виж целия пост
# 106
Да не изпусна поредния български сериал, беше подсказано в темата за Наследниците. Какъвто и да е гледам с удоволствие всеки билгарски сериал. Чакам го с нетърпение и се радвам на коментарите ви.
Виж целия пост
# 107
Спокойно няма да го излъчват във времето на господарите, а сигурно от 20:00, както си трябва! Това е било лъжа!
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7228339
Виж целия пост
# 108
Всеки път като видя рекламата и очаквам да обявят старт.
Какви ли не предавания рекламират вече... само за сериала - нищо!
Да кажат поне очаквайте скоро или нещо подобно, а то само тази реклама въртят без никаква информация Sad
Виж целия пост
# 109
Ванилия, все повече почвам да си мисля, че ще го пуснат през пролетния сезон заедно с ОЖ. Инак това затишие, без нищо друго  освен този трийзър ми е странно.
Виж целия пост
# 110
И аз това си мислех. Иначе до сега да бяха казали нещо, а то само другите промотират Sad
Виж целия пост
# 111
Аз се отказах да го чакам вече Sad Какво ли не рекламират.. То не е Шеф под прикритие, то не е сватба от пръв поглед... Като им гледам промотата, са се запасили с првдавания за месеци наред...
Виж целия пост
# 112
Явно от Нова искат, изведнъж да направят голяма изненада с някой як трейлър! Grinning
Виж целия пост
# 113
Дано да е интересен. Иначе любимия ми сериал  е" Откраднат живот", чакам с нетърпение новия сезон.
Виж целия пост
# 114
И аз това си мислех. Иначе до сега да бяха казали нещо, а то само другите промотират Sad

Аха, най-вероятно. Мисля си, че ОЖ ще го дават примерно от вторник до петък, за Гърлото може през уикенда, за да се точи и той 3 месеца
Виж целия пост
# 115
Честно казано аз се радвам ако наистина не го пуснат и февруари, а го оставят за активния сезон март-май.

Дона, и аз мисля, че ОЖ пак ще си е вторник-петък, но ДГ да е с тях в петъка от 9, а през останалото време да е Хелс китчън.
Виж целия пост
# 116
Да, може и така да е.
Мисълта ми е, че няма да го пуснат всеки ден през февруари примерно (като Дървото на живота), че така за 2-3 седмици ще свърши. А толкова време го правиха за две седмици излъчване.

Сега ще си гледаме черешката и шеф по прикритие май
Виж целия пост
# 117
Да, според програмата за месец януари - Черешката, Шев под прикритите и Хавай 5-0 са в интервала 20-22ч.
Виж целия пост
# 118
А софия ден и нощ ?
Виж целия пост
# 119
Ами по програма ще е от другата седмица понеделник-петък от 22-23ч. А тази вторник-петък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия