Дяволското гърло - нов сериал по Нова ТВ

  • 69 512
  • 754
# 675
Ако гостуват в нашия град задължително 😀

Роси, ходи ли на София Оупън?
Виж целия пост
# 676
И аз много го харесвам. Cтоян Радев и Христо Петков също. Интересно ми е техните роли какви са.
Виж целия пост
# 677
Хаха, Dee,, ми не. Мъжът ми ходи с един приятел. Решиха да не хабят поканата за лаици като мен 😂. Даже и сега е там и ми писа, че било страхотен мач.
Аз съм се отдала на Друговремецът 😉
Виж целия пост
# 678
днес на обяд в рекламата  на новините по Нова , пак имаше анонс и казаха да очакваме ДГ... скоро Simple Smile
Всеки ден нови дати за началото на сериала  Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 679

Joy Ако  историята не е изпипана , поне ще са приятни за гледане .
Виж целия пост
# 680
То мина промо за новия сезон на „Женени от пръв поглед“ и то е скоро още, така че не е само ДГ.. Grinning Другата седмица, най-късно според мен вече трябва да обявят датата.
Виж целия пост
# 681
Много харесвам Валери, но има ужасяваща дикция! Сигурно голямо значение играе и озвучаването, което на българските филми и сериали сериозно куца, не съм го гледала в постановка.
Виж целия пост
# 682
Във "Връзки" беше много добър. И аз го харесвам.
Гледах Духовникова при Гала. Доста интересно беше. Особено докато описваше отношенията си с Карамазов...
Гала пък обяви, че сериалът щял да стартира със старта но новия ТВ сезон ( доколкото може да и се вярва).
Виж целия пост
# 683
Видях билборд, бяха Теодора и Владо, не пишеше нищо за дата. Пише “Никой не е готов за истината.” Това успях да снимам от колата.

Виж целия пост
# 684
Най-после и аз хванах някакво промо ,  стори ми се интересно , с удоволствие ще дам шанс на сериалчето  .
Виж целия пост
# 685
И аз днес видях промото- професионално и интересно на пръв поглед. Дано и.... скоро хихихи
Виж целия пост
# 686
Всички други имст обявени дати. Според мен нарочно не я обявават, за да има мистерия и около това, нали ще е мистично-криминален уж
Виж целия пост
# 687
Забелязали,ли сте че винаги след промото на ОЖ давам промото.Може и улика да дават за дата.Възможно е след ОЖ да го дават.
Виж целия пост
# 688
Няма как да е след ОЖ, тъй като след тях е Хелс Китчън  от 21:00.
Виж целия пост
# 689
Аз все си мисля, че с оглед на спирането на онази помия "София ден и нощ", ДГ може да застъпи в 22 или 22,30ч
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия