Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 47 849
  • 742
# 330
Лолита, идеята беше да наподобя това

Благодаря за комплиментите Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Лично мнение - една от първите причини да се замисля за домашен маникюр беше, че се наложи  по неволя да се науча да си го свалям сама (просто моята маникюристка беше отпуска, развали ми се маникюра, и обиколих поне 10 салона без да намеря някой да се смили над мен и да ми махне маникюра за колкото пари каже)
Виж целия пост
# 332
Хора, да ви разправям как си разраних пръстите.  smile3514
Пристигнаха ми онези накрайници за машинката (фрези както им викат рускините)-едната син кукуруз, а другата зелено топче. Топчето, като го гледах по ютюб-а много ледно, идеално обира всички кожички. Даа, ама - не. При мен не стана точно така и докато се опитвах да правя както по видеото си разраних пръстите, както не съм го правила откакто бях 14 годишна и за първи път си рязох кожичките. Дали защото зелено топче (сравнително твърдо) или защото малко - не знам. Сега си поръчах синьо и малко по-голямо и това ще ми бъде последен опит. Аз досега само избутвах и с течност за кожички, но с тези зарибявки с фрезите се поддадох.
С кукуруза също не ми потръгнаха нещата. Наистина сваля много бързо, но някак си много бързо дълбае, може да направи дупки, хем на много ниски обороти работих. Работата с пръстени със шкурка някак си по ми допада, нищо че става по-бавно. Имам по-голям контрол върху машината.
Това ми е отчета относно фрезите!
Виж целия пост
# 333
Мелани, ужас, дано бързо се възстановиш.
На моменти в контекста на  последните обсъждания се чудя трябва ли ми  пила. Май ще пропусна...
Виж целия пост
# 334
почти Безобидна, ужас! Изкарала си късмет. Във Франция никъде не махат трайно покритие, поставено другаде, освен ако не поставяш веднага ново при тях. Следващият път поизпили и нищо не бутай! Гел-лакът трябва да се отдели сам. Когато буташ го отделяш с част от нокътя. След дълго киснене ноктите се обезмасляват много и стават сухи и чупливи като сухо дърво. Ай бутнеш, ай се е отделило цяло парче. След 2-3 лакирани я и сваляния гел-лаковете ще спрат да ти държат.

Мелани, пробвай на ниска скорост! На мене кулурузите не ми харесват никак. И аз предпочитам колелцата и тънките чадъри. Какъв цвят кулурузите взе?

Мисля, че конкретното топче не е било никак подходящо за кутикулите ти. Спри упражненията и опитай първо на краката и на слаба скорост! Ако скоро си ползувала течност няма смисъл да минаваш с топчета.

амини, удобство е Ел. пилата, особено за мъжки маникюр, хихи.
Виж целия пост
# 335
Неви, имам розов кукуруз със синя лента, бял със зелена, и бял с черна. Пробвах с розовият( синя лента, мек сравнително) и няма и да пробвам с другите.
Със съвсем ниска скорост ги ползвах, и пак. И преплъзва едно такова ако не натискаш достатъчно и отива под ноктите, абе или ще трябва да се опитвам да свикна с него или да ис карам със шкурката.
Поръчах си сега друго топче - синьо, то се води по-меко ще видим как ще  е с него.
И всичко това става на лявата ръка, където работя с  водещата ръка. Не ми се мисли какво щеше да е на дясната. #Crazy

амини електрическата пила си е must. Моите неразбирателства с фрезите си е друг въпрос... Laughing
Виж целия пост
# 336
Melany, N05 от тези:

https://m.fr.aliexpress.com/item/32888075272.html?trace=wwwdetai … re-Nail-Art-Salon

сваля много меко и леко. Не кукурузите, а като затворен чадър, права и с по-остър връх. Червено-синя, червена и предложената червено-синя са добри. Упражнявай се на мостри първо, никога на нокти!

Как е пилата? Разлика с предишната? Какво значи ниска скорост? Трябва да определиш удобната скорост на мостра
Виж целия пост
# 337
Неви, пилата си работи добре. Пу, пу! Да чукна на дърво. Не виждам разлика с предишната.
Имам и такава фреза като чадър, ще трбява и нея да я пробвам, но засега поне 2-3 седмици няма да барам нищо по ноктите.
Ще видя дали мога да снимам утре, че днес и тук вече стана тъмно.
Виж целия пост
# 338
На максималниобороти се сваля гел лак,всяка фреза е с различни ножове макар да са от един цвят.Над беше пускала снимка.Отделно има фреза R  L  i RL. зеленото топче е за пукнатини на петите,много груба и суха кожа.
Виж целия пост
# 339
, мерси много.
Аз що ли започнах с минимални обороти и аз... newsm78
Иначе -ясно, че са с различни ножове фрезите, аз затова няколко взех. Ще видим сега след 3 седмици как ще бъде.
Зеленото топче е много малко за пети ми се струва, но щом казваш ще го прибера или ще го продам, защото явно за кожички не става.
Виж целия пост
# 340
Мелани, не за цели пети а за пукнатини, цепки в петите. То е за твърда, суха кожа. За меки кутикули има други приставки. Добре си започнала на минимални обороти, но защо на нокти? Упражнявай се на изкуствени нокти първо! На максимални обороти не се работи. Последните, най-високи обороти не са работни. Работя на две селения преди максимума, за 5 Мин максимум, защото може да изгори мотора. Две трети от максималната мощност е предостатъчно с фини приставки. Нас никой не ни гони. В салон е друго
Виж целия пост
# 341
Нямам изкуствени нокти аз, всичко на себе си пробвам. Това да ми е за урок де.
Другия път ще пробвам с чадърчестата фреза и с повечко обороти.
Кутикулите няма да ги барам.
Виж целия пост
# 342
Оборотите на максимум не дават на фрезата да вибрира и да дълбае,не е заради бързането.
Виж целия пост
# 343
Съгласна съм с Номер-свалям гел лак на пълни обороти...да не кажа,че и кутикула така оформям,но имам доста практика вече.
Когато сваляте сами на себе си,трябва много хубаво да е подпряна ръката с която държите ръкохватката,за да не се отплесва и да прави дупка..по полегато и внимателно минавате,но в никакъв случай бавно...бързо се работи,но леко без натиск.Дано сте ме разбрали,какво искам да кажа Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Здравейте, момичета! Имам едни терзания със лакове на CND Shellac, поръчах си от ибей и днес като дойдоха имам голямо съмнение, че повечето са фалшиви... Може ли да ми кажете според вас притесненията ми основателни ли са? Ще прикача снимки 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия