Изпитани сайтове за парфюми - 14

  • 115 830
  • 749
# 525
Има ли безплатна доставка в parfimo?
Виж целия пост
# 526
Някакви отзиви за parfumsbg.com?
След като нотино ми изпратиха развален парфюм и днес им го върнах го намирам само тук и в Get.bg, които също не са ми много сигурни та се чудя.


Виж целия пост
# 527
Извинявам се. За този коментирано ли е нещо? Върнах се десетина страници назад, но не видях нищо.
https://fragrancebg.com/
Виж целия пост
# 528
Извинявам се. За този коментирано ли е нещо? Върнах се десетина страници назад, но не видях нищо.
https://fragrancebg.com/



Скъпи ментаци.Няма Том Форд  за 65 или 40 лева.
Реално тези парфюми са над 160-170 лв.
Виж целия пост
# 529
Извинявам се. За този коментирано ли е нещо? Върнах се десетина страници назад, но не видях нищо.
https://fragrancebg.com/

Само като видиш цените, и без да е коментирано, е ясно. Том Форд и Шанел за 40 лв е върха на оригиналността.
Виж целия пост
# 530
Извинявам се. За този коментирано ли е нещо? Върнах се десетина страници назад, но не видях нищо.
https://fragrancebg.com/

за кой ли път....всичко си е яко менте там
....или казано по новому "прoмоция като ZACHOVEK"Laughing Laughing
Виж целия пост
# 531
Скъпи ментаци.Няма Том Форд  за 65 или 40 лева.

Да. Мерси. Така и предполагам. Съвпадат мненията ни за сайта. Smiling Imp
Виж целия пост
# 532
Има ли някаква промяна при поръчките от Парфимо? Досега винаги са се обаждали за потвърждение,а при последната ми поръчка от миналата седмица никой не ми е звънял.
Виж целия пост
# 533
На мен от месеци не ми звънят, за да  потвърдят поръчката или да ме предупредят за доставката. Grinning Казаха ми идните дни да си чакам моята направена на 27.01.
Виж целия пост
# 534
за последната поръчка от зимното намаление ми звъняха дори два пъти - в два последователни дни, за да я потвърдя и за да ми кажат,че един продукт не е наличен (заменихме го с друг подобен)
поръчката ми е над 300 лв и учтиво ме уведомиха, че щом е тежка, трябва да очаквам около 10 лв за доставка - не ми стана хич драго Angry
за доставка казаха днес или утре, но днес нямах смс и съответно не дойде куриер
Виж целия пост
# 535
Аз имам пусната поръчка от 26.01. и още нямам нито обаждане, нито смс. Незнам дали изобщо да я чакам...Frowning1
Виж целия пост
# 536
Учудвам се, че за такава сума нямат безплатна доставка.
Виж целия пост
# 537
Учудвам се, че за такава сума нямат безплатна доставка.

и аз, но да е двойна пък съвсем ...

моята е от 24.01
Виж целия пост
# 538
Аз не се учудвам че няма безплатна доставка – те поддържат може би най-ниски цени. Дори и да си платя доставка на 1 продукт разликата му с други сайтове варира между 4-5 и над 15-20 лв. Така че доставката се избива дори с поръчка само на 1 парфюм, а ако се поръчат повече, тогава пък хич не би ме притеснила.
Виж целия пост
# 539
да, за това поръчвам от тях, но едното чисто емоционално не ми компенсира другото Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия