Вече не знам какво да я правя. Тези които обличате боди и отгоре гащеризонче колко градуса е горе долу в стаята? Питам защото аз слагам само гащеризон (при нас е около 23-24 градуса), уж я гледам че не й е хладно, ама знам ли ...
Вече не знам какво да я правя.
Но ако му го дам сам да се справя... не става. За сега напредъка е, че му го държа, за да го поцуцка и не се мръщи толкова
Мисля, че ще свикне ако съм достатъчно упорита, но пък аз не се сещам често, понякога вечер като видим зор от колики и рев.
На мен космите ми растяха много бавно по време на бременността и косата ми спря да капе и стана доста гъста. Но малко след като родих всичко се обърна. Косата започна да капе много, а космите започнаха да растат скорострелно ... Препоръчани теми