Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 81 809
  • 737
# 645
Попаднах на това за козметиката на Авиа из нета:


И продуктите ви не са 100 про натурални, повечето съдържат Cocamidopropyl betaine, който ппц е безвреден, но не е натурален.
Казвате, че шампоанът тук https://aviacosmetics.com/produkt/av...-kosa-1000-ml/ не съдържа алкохол, а в съдържанието му има... това си е чисто подвеждане и е редно да ви докладват в КЗП за подвеждаща реклама на сайта ви. На маската ви за коса пише, че има витамин А, Е и В5, а в съдържанието ги няма въобще.

И поработетет си малко върху опаковките, че причилат на нещо удивително старо като дизайн от социализма, правено с мн мощна липса на вкус.
Виж целия пост
# 646
Попаднах на това за козметиката на Авиа из нета:


И продуктите ви не са 100 про натурални, повечето съдържат Cocamidopropyl betaine, който ппц е безвреден, но не е натурален.
Казвате, че шампоанът тук https://aviacosmetics.com/produkt/av...-kosa-1000-ml/ не съдържа алкохол, а в съдържанието му има... това си е чисто подвеждане и е редно да ви докладват в КЗП за подвеждаща реклама на сайта ви. На маската ви за коса пише, че има витамин А, Е и В5, а в съдържанието ги няма въобще.

И поработетет си малко върху опаковките, че причилат на нещо удивително старо като дизайн от социализма, правено с мн мощна липса на вкус.

нямам намерение да ги защитавам, но това звучи като чист хейт и не бих обърнала внимание на подобен коментар, пък и аз  нямам впечатление те да са се борили  за 100% натурпродукт, но в крайна сметка всичко е възможно затова като се купува трябва да се чете
между другото и марката Христина също е не съвсем коректна относно изписване на състава(мои наблюдения)
Виж целия пост
# 647
В сайта наистина пише "без алкохол" и в съставките е написано "алкохол" ... В един блог казват че балсама с мед не е лош. Аз не бих им се доверила.
Виж целия пост
# 648
В сайта наистина пише "без алкохол" и в съставките е написано "алкохол" ... В един блог казват че балсама с мед не е лош. Аз не бих им се доверила.
доколкото видях пише benzyl alcohol, той не се води от така наречените лоши алкохоли, попада някъде в средата между добрите и лошите алкохоли и го отнасят повече към ароматите

а относно това какво се говори във блоговете, всеки има право да говори, препоръчва, хвали, както го правим и ние тук, но в крайна сметка като отидеш да си купиш нещо е добре сам да прецениш на база прочетено и видяно, състав, срок на годност, фирма производител и т.н, и тогава да купуваш, иначе кофти продукти има и във всяка аптека.. (като състав)
Виж целия пост
# 649
това е добре щом е така.
Виж целия пост
# 650
Имам въпрос, относно гримирането по-скоро. Дневния крем и/или серум не служи ли за prime (основа) за грим. Или основата си я мажа след крема? И какво повече има в основата?
Виж целия пост
# 651
Основата/базата/ за грим съдържа основно силикони - заглаждат леко бръчици, позапълват пори и върху нея тонирания продукт има по-добра визия и издръжливост. Ако лицето няма проблеми, спокойно може да се мине без основа, а след крема да се нанесе ФДТ/ББ и т.н. Ако все пак държиш да ползваш база, то тя се нанася след дневния крем.
Виж целия пост
# 652
По въпроса за кремовете на "Авиа", аз отдавна се чудя дали да си купя техен крем? Спира ме тази хума в състава. Отдавна следя блога на Надя и четох, и за трите крема които препоръчва в тази публикация. Ползвала съм /няколко пъти го купувам вече/ само този на "Фитокод" и съм много доволна. Та имам питане: Хумата не ви ли изсушава повече кожата? Със суха към нормална кожа съм и искам хидратация и антиейдж.
Виж целия пост
# 653
Да, при мен имаше изсушаване на кожата след ползването на дневния крем на "Авиа". Отдавам го на хумата.
И аз следях въпросният блог и освен горепосочения продукт закупих и споменатия от didito точно заради направеното там сравнение със Sisley. Той пък оставяше кожата ми лепнеща. Реших, че явно не мога да се разбера с хвалените там кремове.
Това, което не ми е харесало, може да е прекрасна грижа за друг вид кожа. Споделям как беше при мен.
На 49 съм, с нормална кожа.
Виж целия пост
# 654
Та имам питане: Хумата не ви ли изсушава повече кожата? Със суха към нормална кожа съм и искам хидратация и антиейдж.
Не съм ползвала кремовете на тази марка, но съм с много суха кожа и хумата винаги я изсушава чувствително, затова я избягвам във всякакви продукти.
Виж целия пост
# 655
Попаднах на това за козметиката на Авиа из нета:


И продуктите ви не са 100 про натурални, повечето съдържат Cocamidopropyl betaine, който ппц е безвреден, но не е натурален.
Казвате, че шампоанът тук https://aviacosmetics.com/produkt/av...-kosa-1000-ml/ не съдържа алкохол, а в съдържанието му има... това си е чисто подвеждане и е редно да ви докладват в КЗП за подвеждаща реклама на сайта ви. На маската ви за коса пише, че има витамин А, Е и В5, а в съдържанието ги няма въобще.

И поработетет си малко върху опаковките, че причилат на нещо удивително старо като дизайн от социализма, правено с мн мощна липса на вкус.

Прегледах няколко шампоана и видях единствено Benzyl Alcohol, което е
За бензиловия алкохол: Бензиловият алкохол е естествена и синтетична съставка, използвана като разтворител и консервант;
Четете малко повече преди да пишете
И като ги разгледах този
https://aviacosmetics.com/shampoan-byala-huma
има много хубав състав
Lauryl Glucoside, Desyl Glucoside-много меки пенители.
Виж целия пост
# 656
Попаднах на това за козметиката на Авиа из нета:


И продуктите ви не са 100 про натурални, повечето съдържат Cocamidopropyl betaine, който ппц е безвреден, но не е натурален.
Казвате, че шампоанът тук https://aviacosmetics.com/produkt/av...-kosa-1000-ml/ не съдържа алкохол, а в съдържанието му има... това си е чисто подвеждане и е редно да ви докладват в КЗП за подвеждаща реклама на сайта ви. На маската ви за коса пише, че има витамин А, Е и В5, а в съдържанието ги няма въобще.

И поработетет си малко върху опаковките, че причилат на нещо удивително старо като дизайн от социализма, правено с мн мощна липса на вкус.

Прегледах няколко шампоана и видях единствено Benzyl Alcohol, което е
За бензиловия алкохол: Бензиловият алкохол е естествена и синтетична съставка, използвана като разтворител и консервант;
Четете малко повече преди да пишете
И като ги разгледах този
https://aviacosmetics.com/shampoan-byala-huma
има много хубав състав
Lauryl Glucoside, Desyl Glucoside-много меки пенители.
Кики пише, че е попаднала на такива коментари в нета, не го е писала тя.
Виж целия пост
# 657
Кики пише, че е попаднала на такива коментари в нета, не го е писала тя.


Нищо лично към никой Hug просто химията е доста обширна и трябва много четене, и не е нужно никой да се страхува от съставки, просто трябва четене.................. макар че дори и това не е нужно, инсталираш си някое приложение за състава и сканираш и там е дадено подробно кое какво е и с цветове е отбелязано вредно ли е и колко.
Виж целия пост
# 658
Кики пише, че е попаднала на такива коментари в нета, не го е писала тя.


Нищо лично към никой Hug просто химията е доста обширна и трябва много четене, и не е нужно никой да се страхува от съставки, просто трябва четене.................. макар че дори и това не е нужно, инсталираш си някое приложение за състава и сканираш и там е дадено подробно кое какво е и с цветове е отбелязано вредно ли е и колко.
Би ли споделила имена на приложения?
Благодаря
Виж целия пост
# 659
Кики пише, че е попаднала на такива коментари в нета, не го е писала тя.


Нищо лично към никой Hug просто химията е доста обширна и трябва много четене, и не е нужно никой да се страхува от съставки, просто трябва четене.................. макар че дори и това не е нужно, инсталираш си някое приложение за състава и сканираш и там е дадено подробно кое какво е и с цветове е отбелязано вредно ли е и колко.
Би ли споделила имена на приложения?
Благодаря

И аз се интересувам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия