Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 81 817
  • 737
# 540
...........
Не мирише на стар крем, вие бихте ли се намазали с него?
Ако искаш честен отговор - Да, бих и окото ми няма да мигне. Кремовете и храните имат превантивно значително по дълъг срок на годност от указаното  на опаковката. Ако няма вид на развален и не е наистина развален бих го ползвала.
Виж целия пост
# 541
Момичета, в търсене съм на нощна грижа против стареене на 35г. съм и мисля, че ми е време. Получих няколко мостри на Nuxellence  детокс нощен флуид, консултантката страшно ми го похвали, каза ми, че е един от малкото кремове, от които наистина вижда резултат, но предвид цената му се въздържам от покупка, надявам се тестерите да ми стигнат, за да придобия впечатление за него. С комбинирана кожа съм и до момента съм ползвала най-вече хидратиращи кремове и такива за проблемна кожа, но в последно време нуждите на кожата ми се промениха, тя не е толкова проблемна, по скоро дехидратирана от ползването на неподходящи продукти.
Някоя от вас ползвала ли е въпросния крем и какви са и впечатленията?
Виж целия пост
# 542
Момичета, какво мислите за този серум
https://www.amazon.de/Feuchtigkeitsspendend-Gesichtsserum-Hyalur … 2YH25P9QXCNCWK97P

От подобен, този има мн.доволни...
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00PL3DK26/ref=ox_sc_act_image_1?s … ZHBNNOI&psc=1
Виж целия пост
# 543
    Първият не се отваря при мен, иначе от втория и аз съм доволна.
    Виж целия пост
    # 544
      Първият не се отваря при мен, иначе от втория и аз съм доволна.
      мерси!
      Виж сега... https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07JB9FXG5/ref=ox_sc_act_image_2?s … RBH42KI&psc=1
      Виж целия пост
      # 545
      Добре изглежда. Сподели отзиви, ако поръчаш. Аз досега по-добро от витамин С серуми за проблемна кожа не съм намерила.
      Виж целия пост
      # 546
      Добре изглежда. Сподели отзиви, ако поръчаш. Аз досега по-добро от витамин С серуми за проблемна кожа не съм намерила.
      начи ще поръчвам Simple Smile мерси!
      Сподели как нанасяш...
      Аз само загледах този последния, че имаше добри отзиви...ще го мисля, че е по-малка опаковка и ако не е ок няма да ме е яд Wink
      Виж целия пост
      # 547
      Нанасям всяка вечер по няколко капки. То е като водичка, разнасяш и това е. Няма тежки текстури и миризми. Малко шишенце, мъкна го навсякъде с мен.
      Ползвам витмин С серуми вече пета година. Преди това - adult acne, белези, проблеми.
      Ако не спирам ползването пъпки не ми излизат изобщо.
      Кожата ми е свръх-чувствителна. Само с това се чувствам добре.
      Резултатите идват с натрупване, колкото по-дълго, толкова по-добре. Само през зимата добавям и серум през деня и чат-пат вечер, защото са леко изсушаващи.
      Но имаше и недоволни, така че просто споделям моето мнение.
      Виж целия пост
      # 548
      NBM, Извинявам се, но не разбрах какъв серум с вит. С използвате?
      Виж целия пост
      # 549
      Основно този:
      https://www.amazon.com/TruSkin-Naturals-Vitamin-Topical-Hyaluronic/dp/B01M4MCUAF
      Но имам още 2-3 варианта, често имам по два отворени и редувам. В момента редувам този на Truskin с показания от mystic woman.
      Виж целия пост
      # 550
      Моля за мнение за състава на този крем-флуид и добър ли е за антиейдж грижа 35 +
      Скрит текст:
      Vichy Slow Age Дневен крем: AQUA / WATER - OCTOCRYLENE - GLYCERIN - HOMOSALATE - ETHYLHEXYL SALICYLATE - BIFIDA FERMENT LYSATE - ALCOHOL DENAT. - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - DIMETHICONE - SUCROSE TRISTEARATE - PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE - SILICA - TOCOPHEROL - ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE - SYNTHETIC WAX - POLYSORBATE 61 - CETYL ALCOHOL - HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER - CI 17200 / RED 33 - CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE - CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES - STEARIC ACID - DIMETHICONE / VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER - DIMETHICONOL - TRIETHANOLAMINE - PARFUM/FRAGRANCE - SODIUM STEAROYL GLUTAMATE - SODIUM POLYACRYLATE - SODIUM HYALURONATE - MYRISTIC ACID - SODIUM BENZOATE - PALMITIC ACID - PHENOXYETHANOL - AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE / STEARETH-25 METHACRYLATE CROSSPOLYMER - AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE - ASCORBYL GLUCOSIDE - DISODIUM EDTA - DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE.
      Виж целия пост
      # 551
      Това, ако не е Виши, пък на!
      Виж целия пост
      # 552
      На мен много ми харесва! Горе долу съм същата въздраст, със нормална към суха кожа.
      Виж целия пост
      # 553
      Имате ли отзиви за Jowae?
      Кремовете ме интересуват и маската.
      Виж целия пост
      # 554
      На мен на Виши нищо не ми е допаднало до момента.
      Аз цяла седмица тествам хидратиращата емулсия Aquabella на Nuxe и бих казала, че за комбинирана кожа е чудесна, хидратира без да омазнява кожата, не изсушава, попива бързо. Въздържам се от покупка само заради липсата на слънцезащитен фактор.
      Вечер тествам  Nuxe Nuxellence, от който имам щедра отливка, но все още не мога да изкажа мнение.
      Друг крем, който ще тествам е Korff correctionist light cream, като целта ми е хубава нощна грижа за комбинирана кожа и анти ейдж действие.
      В аптеката загледах и Svr крем с витамин C, Юриаж Age protect, изборът е сложен...., но този път няма да купувам импулсивно а,
      обикновено правя точно така!
      Виж целия пост

      Започнете да пишете...

      Страница 1 от 1

      Общи условия