От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 18

  • 50 709
  • 741
# 390
Застраховката е личен избор. Регистрацията в профила също. Аз си отбелязвам покупките с реални суми и съдържание. Удобно ми е за да си ги следя. Ако не регистрирате вие, те ще отбележат пратката в профила ви, когато я получат.
Купувала съм няколко четеца Киндъл (и по-ценни неща) без застраховки. Не съм имала и проблеми с пратките.
На теория: ако нещо се случи с пратката ви, а вие сте записала че съдържанието е друго, няма да има как да търсите реалното съдържание.
Виж целия пост
# 391
Поръчвала съм Kindle от Германия с ГГБГ. Пристигна без проблем. Там дори нямат опция за отбелязване на съдържанието.

С Габриели съм поръчвала веднъж и си отбелязах пратката с реалните й данни - бална рокля, цена и тн. Застраховка дори не съм видяла, че има като опция. Но беше преди време.
Виж целия пост
# 392
Благодаря за бързите отговори и споделения опит! 
Виж целия пост
# 393
Gabieli вече не таксуват ли на точно тегло? Май вече не остана такъв превозвач (от Англия)
https://www.uktobg.com/prices
Виж целия пост
# 394
Gabiоeli винаги са таксували на точно тегло, след първият килограм.
Виж целия пост
# 395
Здравейте, харесала съм бебешка количка от gumtree.com, пуснах запитване към ggbg.bg, но не правели заявки от въпросния сайт. Дали знаете превозвач, който би се занимавал с такъв тип поръчки ?
Виж целия пост
# 396
Ти можеш сама да си я поръчаш до адреса на ggbg в САЩ. Ще трябва после да им платиш 20% плюс 10$ на килограм.
Виж целия пост
# 397
Ти можеш сама да си я поръчаш до адреса на ggbg в САЩ. Ще трябва после да им платиш 20% плюс 10$ на килограм.

Да, благодаря много. Ако направя така няма да ми откажат превоза сигурно...
Виж целия пост
# 398
Здравейте, харесала съм бебешка количка от gumtree.com, пуснах запитване към ggbg.bg, но не правели заявки от въпросния сайт. Дали знаете превозвач, който би се занимавал с такъв тип поръчки ?
А защо искаш фирма да поръча вместо теб?Направи го сама ,стига сайта от който я поръчаш да прави доставка до адреса на ГГБГ.А и за поръчка ще те таксуват допълнително.
Виж целия пост
# 399
Здравейте, харесала съм бебешка количка от gumtree.com, пуснах запитване към ggbg.bg, но не правели заявки от въпросния сайт. Дали знаете превозвач, който би се занимавал с такъв тип поръчки ?
А защо искаш фирма да поръча вместо теб?Направи го сама ,стига сайта от който я поръчаш да прави доставка до адреса на ГГБГ.А и за поръчка ще те таксуват допълнително.

Благодаря за отговора. Защото ще е поръчка от физическо лице и незнам дали ще му се  занимава на продавача да ми прати поръчката до склад. А иначе незнам как да стане по друг начин. Ако ли не,да намеря фирма, която да отиде и да я вземе от адрес и да я прати до склад.
Виж целия пост
# 400
По адреси не зная дали ходят, те по скоро пазаруват  онлайн.Продавача може  да я пусне по куриер до адреса на Ггбг.
Виж целия пост
# 401
Да, аз точно затова питах за друг превозвач. Трябва да си комуникирам с продавача и да се разберем. Благодаря за отговорите на всички.
Виж целия пост
# 402
Някой работил ли е с Окадо в последно време?Как поръчвате от тоз сайт

Виж целия пост
# 403
Някой работил ли е с Окадо в последно време?Как поръчвате от тоз сайт



Аз, само с Габко, Не знам има ли вече друг доставчик до който доставят. Последно ми бяха оставили пратката без ид, но в крайна сметка я описах и те я намериха и доставиха, всичко беше ок. Не знам обаче до кога ще е ок, че после иди си търси кой доставил, до къде, кой приел и т.н.
Виж целия пост
# 404
Да, аз точно затова питах за друг превозвач. Трябва да си комуникирам с продавача и да се разберем. Благодаря за отговорите на всички.
А защо трябва да се обяснявате на продавача, че това е склад и т.н.? Праща по куриер или вие ангажирате такъв, който да отиде на адреса и това е. Имаше някакви сайтове, където се даваха оферти за такива неща, които куриер трябва да ги вземе (лично предаване), но не съм използвала и не знам какви са и как става номера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия