Абитуриентски страсти 2019

  • 216 843
  • 3 230
# 2 280
Е за какво ти е аксесоар като ще е все едно си го увил с плат от роклята? И обеците такива.... акцента как никой не им е обяснил, че следва да е контрастен. Е това най ме дразни, малки детайли и ги претупват.
Виж целия пост
# 2 281
Моята фаворитка:Валентина Кълбова, Професионална гимназия по икономика '' Иван Илиев'' гр. Благоевград




И аз я харесах, но гримът леко я състарява, изглежда като по-зряла жена.


Според мен липсва цвят....по-точно червило. Ако беше с ярко розово, корал или някакъв оранж щеше да е далеч по-свежо. Така идва много нюд всичко, иначе роклята е хубава, просто няма някой акцент за свежест каквото е червилото и щеше да свърши чудна работа.
На мен и роклята не ми допада, има нещо което ми простее в нея, материята и самия и десен, цялата шаренееща, май има и перца....момичето е красиво, но не ме грабва цялостно!
Виж целия пост
# 2 282
С уговорката, че лично не съм виждала отблизо точно такава рокля - аз също смятам, че цепката не се отваря при всяко движение.
[/quote
Роклята на дъщеря ми миналата година беше с цепка, но се падаше отпред на десния крак. Роклята при това не беше разкроена, а права и не се отваряше по безобразен начин при вървене. Lipsy London . Да, вървенето  не беше много лесно:)
Виж целия пост
# 2 283
















Според мен е по-хубава без грим:
Виж целия пост
# 2 284
Не ми харесва това момиче - черното ми идва в повече - позите не ми харесват, гримът е ужасен.
С тази си физика и лице можеше да бъде разкошна в нещо свежо и ефирно
Виж целия пост
# 2 285
Малко странни решения - дизайнерски, фотографски, грим:


Галене на декоративна сърничка?!


Дърво!?


Защо е нужно това грозно удължаване на момичето, неестествено е:


Цигара!? Иначе е хубаво момичето:


Виж целия пост
# 2 286
Не знам, но със сигурност повечето снимки са любителски...Много са зле нещата от към фото на тазгодишните балове.
Виж целия пост
# 2 287
На мен момичето в черно ми харесва, въпреки че има много силно драматично излъчване Simple Smile

От останалите снимки - тази, на която девойката гали керамичната сърничка е най-фрапираща. Правила съм подобни снимки (на себе си и приятели) като майтап, но не и официални... За синьото червило не знам какво да кажа - не мисля, че има човек на когото да отиват такъв тип червила, но като ги видя някъде (има сини, зелени, черни...), все се изкушавам да ги купя...
Виж целия пост
# 2 288
Тези ми се откроиха от последните за конкурса:













- тези птички дали са фотошоп?!





Това момиче сме го показвали, но с коя рокля е била на бала си!?










Виж целия пост
# 2 289
Това не са ли канарчета? Според мен e фотошоп...
Виж целия пост
# 2 290
Русото момиче със тъмно синята рокля ми допада много. Сред фаворитите ми е, голяма красавица, а и роклята е страхотна.😍
Виж целия пост
# 2 291
Не е подгласничката това. На тази девойка цялата фотосесия беше качил някой, много красива и нежна.


Сиси, от Казанлък ли си? Ако не е тайна де
Виж целия пост
# 2 292
Русото момиче със тъмно синята рокля ми допада много. Сред фаворитите ми е, голяма красавица, а и роклята е страхотна.😍
И на мен! Много смело решение, но сполучливо.

Не е подгласничката това. На тази девойка цялата фотосесия беше качил някой, много красива и нежна.
Сиси, от Казанлък ли си? Ако не е тайна де

Моя грешка значи.. не знам защо се обърках, че е подгласничка, ще редактирам.
Иначе бях и аз някога абитуриентка в Казанлък, в края на миналия век - 1997-ма. Simple Smile И от същата година до днес съм "софиянка". Wink
Виж целия пост
# 2 293
Аз не говоря за тази със синьото червило, а тази долу пак със синя рокля, леко прилича на Пам Андерсън като млада. С голи рамене и цветя по тоалета.
Ето я и в други кадри



Ето ти я тази със сребристата рокля


Определено фотографа е забравил за фотошопа, а тази кожа има нужда от такъв.
Виж целия пост
# 2 294
Последната сребриста рокля на момичето в гръб много ми харесва. Има ли и други снимки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия