Къде в Пловдив??? - 79

  • 56 730
  • 759
# 165
Освен на бул. България, друга аптека Гален има ли в Пловдив?
На Пещерско Шосе - под Корона.
С какво ще ни е по-полезна?
Виж целия пост
# 166
Спешно търся куфари на прилична цена (за чекиран багаж.) Къде да проверя?
Виж целия пост
# 167
Магазини Bags Line /Гранд първи етаж, Илиенци, срещу ХМ ама там няма много избор на меки/ + Естил в Марково тепе продават меки на Естил. За мен е доброто съотношение цена/качество. Иначе ако търсиш евтини, но еднодневки - китайските магазини, Лекси и Метро -  с докъм 20-30% по-евтини.
Виж целия пост
# 168
Аз съм много доволна от Естил. Пазарувах в магазина им в Марково тепе, а скоро видях, че имат такъв и на главната. Преди Н&М, но от другата страна.
Виж целия пост
# 169
Благодаря. Нещо съвсем бюджетно търся. Колкото да изкара 1 двучасов полет.
Виж целия пост
# 170
Wink мисли и за обратния полет, или ти само за еднопосочен търсиш.
Виж целия пост
# 171
Еднопосочно е. Аз имам скъпи куфари и не бих взела некачествени някакви. Живея в чужбина и ми е важно при постоянните пътувания. Сега се опитвам да помогна на познат,който ще пътува с 2 чекирани куфара,но без връщане към бг. Благодаря. Дадох инфото,той да си обикаля утре. Полетът му бил вечерта,а багажът на купчинки Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Благодаря. Нещо съвсем бюджетно търся. Колкото да изкара 1 двучасов полет.
в джъмбо
Виж целия пост
# 173
Здравейте, знаете ли магазин в Пловдив където да се продават детски метални чинове (маса плюс стол), регулируеми на височина? Не от масичките със столче които се сгъват, те са за по-малки деца! Имаше един магазин за домашни потреби близо до Лидъл в Кичука- обаче когато отидохме да купуваме, магазинът беше затворен и пишеше, че се е преместил- но без инфо къде....
Нямаме място за голямо бюро, а и тези металните ме привлякоха с регулирането на височината. Джъмбо не ми е варианг, защото дотам няма как да стигнем. Ученичката иска сама да си го избере и да го пробва, затова търся физически магазин. Ето така изглежда.
Виж целия пост
# 174
Можете ли да препоръчате лекар за отстраняване на папилом на лицето?
Виж целия пост
# 175
Здравейте, знаете ли дали по Вазов вече са намалили зимните обувки?
Виж целия пост
# 176
Можете ли да препоръчате лекар за отстраняване на папилом на лицето?

Аз имам същия проблем, но папиломите ми са няколко, единия е много близо до окото. Лично аз ще изчакам д-р Лукова да се върне на работа. Може би през есента на тази година.
Виж целия пост
# 177
Можете ли да препоръчате лекар за отстраняване на папилом на лицето?

Аз имам същия проблем, но папиломите ми са няколко, единия е много близо до окото. Лично аз ще изчакам д-р Лукова да се върне на работа. Може би през есента на тази година.
За мой близък питам, и на нея ѝ е близо до окото.
За отстраняване с лазер съм чувала, но ми се иска да чуя споделен опит.
Виж целия пост
# 178
Здравейте, знаете ли дали по Вазов вече са намалили зимните обувки?

Уж има. Поне на витрините на магазинчетата до Административния съд/срещу Лиляната съм виждала задраскани цени и написани по-ниски. От едното магазинче /по-малкото, вадят една пластмасова маса отвън пред него/ съм купувала няколко чифта. Явно предлагат на добри прошзводители, защото нямам забележки.
Виж целия пост
# 179
Мира, на мен ми се е налагало да ходя доста често при докторката, особено с проблемите на малката. Единия път в чакалнята имаше пациентка, която чакаше за манипулация след лазерна интервенция. Д-р Лукова прави само електрокоагулация, но ефектът е необратим, при условие разбира се, че не е много голям папилома. Тогава май само хирургическо отстраняване върши работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия