Детски ясли и градини Варна - прием 2019/2020

  • 49 056
  • 1 005
# 930
Психилогът от яслата ни каза, че детето е добре да го води и взима човек, към който не е толкова привързано както към майката. В нашия случай е баща ѝ и ще я води от ден първи, пък да видим. Не било добре майката да води детето, щото трудно се разделят. Каза на входа без прегръдки, без целувки и дълги сбогувания.
Виж целия пост
# 931
То с новата система. Оставяне на детето пред портала. Няма много значение кой ще го заведе.
Виж целия пост
# 932
То с новата система. Оставяне на детето пред портала. Няма много значение кой ще го заведе.
Това къде? Аз водя моя син вътре до стаята, предавам го на сестрата.
Виж целия пост
# 933
То с новата система. Оставяне на детето пред портала. Няма много значение кой ще го заведе.
Това къде? Аз водя моя син вътре до стаята, предавам го на сестрата.
На родителската среща казаха, че никой няма да бъде допускан в сградата на градината. Децата ще ги предаваме на госпожата пред външния вход.
Виж целия пост
# 934
Психилогът от яслата ни каза, че детето е добре да го води и взима човек, към който не е толкова привързано както към майката.
 Каза на входа без прегръдки, без целувки
.
Какво са тези глупости , в коя ясла говорят подобни небивалици?
Ако преди 2г в яслата където ходеше синът ми ми го бяха казали това щях да се изсмея. Ако родителите са като нас сами (аз и мъжът ми) кой трябва да води и взима детето?
Виж целия пост
# 935
Психилогът от яслата ни каза, че детето е добре да го води и взима човек, към който не е толкова привързано както към майката.
 Каза на входа без прегръдки, без целувки
.
Какво са тези глупости , в коя ясла говорят подобни небивалици?
Ако преди 2г в яслата където ходеше синът ми ми го бяха казали това щях да се изсмея. Ако родителите са като нас сами (аз и мъжът ми) кой трябва да води и взима детето?
Зайо Байо
Ако е привързано повече към майка си, гоче води бащата.
Виж целия пост
# 936
Явно в някой градини мерките са сериозни !
При нас също в Моряче няма такова нещо. Водим си детето до вратата на групата.
Ох , ако можех да го оставя от колата в ръцете на някоя госпожа и да тичам на работа , ама не може 😂😂😂
Виж целия пост
# 937
В нашата градина ги водим през входа  на двора , водим ги до стълбите(след тях е вратата на групата), там медицинската сестра гледа гърлото и мери температурата, след това ги поема лелята. Децата свикнаха с тези мерки и сами се нареждат и чакат реда си. За мен тези мерки трябваше много отдавна да ги има, говоря специално за това с термометъра и се надявам да остане занапред меренето.
Виж целия пост
# 938
_MM's, ние сме точно така, само аз и бащата. Не сме го оставяли и за 5 Мин на друг човек. Детето е еднакво привързано и към двамата, та тази препоръка (да се оставя от родител, към който е по - малко привързано) не е подходяща в нашия случай. Вече реших, че ще го оставям в началото аз, мисля че е редно детето да разбере защо се разделя с мен. Поне с баща си е свикнал да се разделя сутрин, когато тръгва за работа.
Виж целия пост
# 939
Психилогът от яслата ни каза, че детето е добре да го води и взима човек, към който не е толкова привързано както към майката.
 Каза на входа без прегръдки, без целувки
.
Какво са тези глупости , в коя ясла говорят подобни небивалици?
Ако преди 2г в яслата където ходеше синът ми ми го бяха казали това щях да се изсмея. Ако родителите са като нас сами (аз и мъжът ми) кой трябва да води и взима детето?
Комшийката сигурно.
Тези психолози по яслите не се чуват какво говорят.
Виж целия пост
# 940
Е защо да са глупости. Съвсем логично е. Най често децата са по привързани към майка си. Логично е бащата да заведе детето и да няма целувки и прегръдки за да не се създава такава усещане у детето че кой знае каква драма се случва. Не мисля че психолижката е имала предвид баба, дядо, леля, стринка а просто този родител от двамата към когото детето е по малко привързано.
Виж целия пост
# 941
Е, вие четете ли какво написах? Ние също нямаме баби и дядовци наоколо. Два пъти мисля, че написах, че след като детето е привързано повече към майка си, ще го води бащата. Което не значи, че не е привързано към баща си... Къде съм споменала баби, дядовци и съседки... Оф, съжалих, че го споделих...
Виж целия пост
# 942
А ако бащата отсъства често и няма кой да води детето? Ако майката е сама, какво да прави? Според психоложката в яслата? М?
Виж целия пост
# 943
Ами да ти дам телефона да я питаш Grinning Не мога да разбера защо се палите за глупости Grinning Разбира се, че става въпрос, ако бащата има възможност да води детето... Леле, чак е абсурдно, че се налага да го обяснявам! Аз приключих с темата, исках да помогна със съвет, с това, какво са ни посъветвали, то стана трета световна...
Виж целия пост
# 944
Ели Мели, смятам, че съветът ти е полезен. Естествено, че ако няма избор ще го води, който може, ако пък има и някой е в чудене би могъл да пробва каквото е посъветвала психоложката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия