За тези, които четат любовни романи № 32

  • 69 399
  • 793
# 660
В коя от всичките книги за херцогини на Елоиза Джеймс се жени херцог Вилиърс? Нещо не мога да им хвана поредността.
Виж целия пост
# 661
В коя от всичките книги за херцогини на Елоиза Джеймс се жени херцог Вилиърс? Нещо не мога да им хвана поредността.

Аз си купих и прочетох третата от поредица "Брак по неволя" - не съм очарована особено. Но в нея лорд Вилиърс, доколкото помня, вече беше женен.
Виж целия пост
# 662
Тези дни зачетох Marriage For One - много красива история с няколко неизвестни, чете се леко. Препоръчвам Simple Smile
Виж целия пост
# 663
В коя от всичките книги за херцогини на Елоиза Джеймс се жени херцог Вилиърс? Нещо не мога да им хвана поредността.
В последната, шестата поред, A Duke of her Own. Готина е, но я няма още на български.
На мен най-много ми харесаха тя и предходната - This Duchess of Mine, за Джема и Елайджа.
Виж целия пост
# 664
Може ли някой да сподели мнение за "Споделения апартамент" на Бет О'лиъри на Ибис?


Не че ще ти е много полезно но ....
първата изненада беше, че книгата се разказва в първо лице
втората беше безкрайно обяснителните моменти
но тъи като нямам навика да прочитам 1-2 страници в книжарницата и тази книга ще се чете дълго време
Виж целия пост
# 665
"Ибис" имат намерение да издадат "The Cruel Prince".

https://www.goodreads.com/book/show/26032825-the-cruel-prince
Виж целия пост
# 666
"Ибис" имат намерение да издадат "The Cruel Prince".

https://www.goodreads.com/book/show/26032825-the-cruel-prince

Те отдавна обявиха, че почват да издават Холи Блек.

Аз приключих с Мегън Марч и серията Beneath, като за нея беше направо идеална.

От вчера съм на Eleanor & Grey на Brittainy C. Cherry и си изревах очите, много истинска, смислена  и хубава книга, която показва всички видове любов, които могат да съществуват - не само романтичната любов.
Виж целия пост
# 667
"Ибис" имат намерение да издадат "The Cruel Prince".

https://www.goodreads.com/book/show/26032825-the-cruel-prince

Те отдавна обявиха, че почват да издават Холи Блек.

Скрит текст:
Аз приключих с Мегън Марч и серията Beneath, като за нея беше направо идеална.

От вчера съм на Eleanor & Grey на Brittainy C. Cherry и си изревах очите, много истинска, смислена  и хубава книга, която показва всички видове любов, които могат да съществуват - не само романтичната любов.

Значи съм пропуснала информацията по-рано.
Виж целия пост
# 668
"Ибис" имат намерение да издадат "The Cruel Prince".

https://www.goodreads.com/book/show/26032825-the-cruel-prince

Те отдавна обявиха, че почват да издават Холи Блек.

Скрит текст:
Аз приключих с Мегън Марч и серията Beneath, като за нея беше направо идеална.

От вчера съм на Eleanor & Grey на Brittainy C. Cherry и си изревах очите, много истинска, смислена  и хубава книга, която показва всички видове любов, които могат да съществуват - не само романтичната любов.

Значи съм пропуснала информацията по-рано.
Казаха, че до края на годината щели да издадат и втората книга от трилогията. От всякъде чета хубави коментари и мисля да я прочета. Дано и на мен ми хареса.
Виж целия пост
# 669
Започнах "Огън на леда" и върви доста бавно. Само при мен ли е така? Очаквах повече ...
Виж целия пост
# 670
Дочело ми се е фентъзи, имате ли отзиви за тази поредица – https://www.goodreads.com/series/69396-fantasyland От много време ѝ се чудя. Не мога да избера между нея и:

https://www.goodreads.com/series/61826-night-prince

https://www.goodreads.com/series/220411-academy-of-assassins

https://www.goodreads.com/series/199033-curse-of-the-gods
Виж целия пост
# 671
В този сайт good read само на английски ли са книгите?
Виж целия пост
# 672
Мисля, че има въведени заглавия и на български. В темата за ГР има повече информация.

П.П. Ето я – https://www.bg-mamma.com/?topic=839976
Виж целия пост
# 673
В ГР книги няма, каталог е.
На Запата книгата я коментираха наскоро, че е тегава.
Виж целия пост
# 674
Дочело ми се е фентъзи, имате ли отзиви за тази поредица – https://www.goodreads.com/series/69396-fantasyland От много време ѝ се чудя. Не мога да избера между нея и:

1. https://www.goodreads.com/series/61826-night-prince

https://www.goodreads.com/series/220411-academy-of-assassins

2. https://www.goodreads.com/series/199033-curse-of-the-gods

Чела съм първата поредица и като за вампири ми хареса. Обаче е свързана с другата поредица на писателката за Кат и Боунс.

Втората я започнах на скоро, но прочетох 2 книги и до там. Рязко ми доскуча. Не че беше написана кой знае колко добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия