СЕДМОКЛАСНИК многочлен разлага, мама на Евгени се обляга

  • 53 341
  • 756
# 420
ДУ е добро утро!По математика пробния не открих.
Виж целия пост
# 421
Разкриването на професионални паралелки в профилирани гимназии започва да се превръща в епидемия. След споделеното тук за МГ - Варна, получих неофициална информация за две габровски профилирани гимназии и открих съвсем случайно такава за МГ - Русе. Въпросът е дали и какви паралелки ще отпаднат в тези училища.
Виж целия пост
# 422
Разкриването на професионални паралелки в профилирани гимназии започва да се превръща в епидемия. След споделеното тук за МГ - Варна, получих неофициална информация за две габровски профилирани гимназии и открих съвсем случайно такава за МГ - Русе. Въпросът е дали и какви паралелки ще отпаднат в тези училища.
Това се нарича , струва ми се, “адаптация”..
За добро или не, времето ще покаже, макар да съм с дълбоки резерви откъм оптимизъм...Sad
Виж целия пост
# 423
Преструктуриране му викат от МОН. Simple Smile Просто започват да прилагат на практика новите правила за планиране и реализиране на държавния план-прием. С огромен интерес очаквам информацията за София.
Виж целия пост
# 424
Русенският директор е в сериозен конфликт с РУО-то, и напуска.
Виж целия пост
# 425
Би трябвало вече да е напуснал. Друг се подписва като директор ( най-вероятно е и. д.).
Виж целия пост
# 426
Да. Статията е със стара дата.
Виж целия пост
# 427
Малко каруцата пред коня се получава. Ясно е, че бизнесът страда от липса на квалифицирани работници. Вместо да направим тези позиции по-примамливи, ние съкращаваме алтернативите им. Много важно като учи детето зорлем за багерист и после отиде да работи друго.


denissa22, ако питаш за пробния на ПЧМГ, в папка "ПИ - МАТ и състезания" е.
Виж целия пост
# 428
Разкриването на професионални паралелки в профилирани гимназии започва да се превръща в епидемия. След споделеното тук за МГ - Варна, получих неофициална информация за две габровски профилирани гимназии и открих съвсем случайно такава за МГ - Русе. Въпросът е дали и какви паралелки ще отпаднат в тези училища.
Бихте ли споделила информация за паралелката в МГ - Русе.
Чета ви отдавна, много полезна тема!
Виж целия пост
# 429
Питаха ме и на лични за Русе. Ето какво видях.
Разни организации на работодатели отговарят на искане на и.д. директор г-жа Бобева относно необходимостта от разкриване на професионална паралелка "Програмно осигуряване - програмист". Всичките са се изказали в подкрепа на идеята.
http://www.rio-ruse.org/wp-content/uploads/2019/01/mg.pdf

Предвид преструктурирането на приема ( повече професионални и по-малко профилирани паралелки) мисля, че ще приемат една паралелка " Софтуерни и хардуерни науки" вместо досегашните две и ще разкрият професионалната паралелка.
Виж целия пост
# 430
Благодаря, Дидева! Моята госпожица още не е наясно къде иска да учи.
Има ли някъде информация какви формули дават на матурата по математика? Питах госпожата на род. среща и не можа да ми отговори. Отделно отлага класното до последно и така и не направиха заради грипната ваканция. Не знам как ще ги оформя.
Виж целия пост
# 431
Момичета, има надежда! Ще доплуваме до спокойните води, в които са осмокласните майки. Плакнах там душА и тъкмо да добавя каква градинка си обгрижвам, взех, че се сетих, че тази година тя ще е на самотек, а аз ще чопля из полето на "Примерни тестове по... за седмокласници". Е, и това ще мине! Имаме доказателство! На средата сме. Ако би била бременност, най-трудното би било минало, плодът би бил нормално закрепен и би оставало приятното очакване на освобождаването. Напред с Евгени.
Виж целия пост
# 432
Шарлот,радвам се за теб!
Виж целия пост
# 433
Ако би била бременност, най-трудното би било минало, плодът би бил нормално закрепен и би оставало приятното очакване на освобождаването. Напред с Евгени.

Sparkling Heart Ама баш така си е Grin Малко в последните дни преди събитието ситуацията отново се нажежава и натежава, но пък после какво облекчение е.....до първите колики (резултати, класирания, чакане Satisfied)

Ще доживеем и до август, Евгени Satisfied

Малката ми вика - ти, мамо, не се отпускай, че после е мой ред. Аз няма да се отпусна, но тя да се стяга Hands Muscle
Виж целия пост
# 434
Днес им върнали бележниците,а обещах да пиша за физиката.Има оценка за срока- факт.
Очертава се ужасен втори срок откъм натоварване с безкрайно много тренировки,лагери и състезания.Само се моля да не се бъгне и да е здрав!
Продължава да твърди,че ще мисли кои ще са училищата,когато види резултатите от НВО-то.Тази неориентираност ме плаши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия