СЕДМОКЛАСНИК многочлен разлага, мама на Евгени се обляга

  • 53 342
  • 756
# 450
Отличното приключване на срока е доста трудоемко занимание, така че поздравления за тези деца! Успех на участниците в олимпиадите тези дни, иии поемете дъх за втория срок!:)
Виж целия пост
# 451
Присъединявам се към мнението на Мик.
Виж целия пост
# 452
Знам, че се повтарям, но темата е наборна, не е посветена на кандидатстването. В първия пост може да се проследи форумната й история. Има хора, които пишат в нея от създаването й и които вероятно ще продължат да участват в нея след като кампанията по приема отшуми.

Би трябвало темата да ни дава яснота и помага през тази година. Ето защо не мога да разбера, защо материалите, които са в помощ на седмокласика са скрити в пощата. Там достъп имат само определени хора и не са достъпни за всеки. А идеята е, поне си мисля аз, тук да намираме свободно материали и информация за кандидатстването.
И, кой според Вас, трябва да осигурява тези материали и информация? Това е форум. Всеки решава какво, къде и с кого да сподели.
Да, всеки има право да избира с кой и какво да споделя.
Виж целия пост
# 453
Според мен, съдейки по две седмокласни  наборни теми, акцентът е горе-долу върху кандидатстването. Няма начин да не се акцентира върху това. Във връзка с пробния зададох конкретен въпрос по материала, тук много деца ходят на пробни, особено децата от СОфия. Но нямаше отговор никакъв. А не е маловажно, защото точно "уловките"изяждат точки

Може и да е рано, но се надявам както при предходните набори да има повече коментари по учебния материал. Разбира се, за лосиони, пъпки и хобита също ще си говорим.
Виж целия пост
# 454
Рядко пиша, но редовно ви чета за сверяване на часовника и намирам темата за доста полезна и информативна.  Разбира се, че има и други неща, които да се обсъждат, макар че акцентът точно сега е върху кандидатстването тази година и всичко свързано с него.  Едва ли обаче споделянията кой какви оценки има за срока е от особено значение за когото и да било....  И добре, че е така, защото критериите в различните училища са от земята до небето и не биха дали равен старт.  В крайна сметка -- борбата е за високи оценки по балообразуващите предмети и само това има значение, като изключим самото НВО по двата предмета.  Другото е суета или борба с определени преподаватели . Тази информация би имала значение, ако касае едно определено училище и темата е само за него. 
Виж целия пост
# 455
Значи ако трябва да се концентрираме върху седмокласните вълнения, другата година трябва да закрием темата! И не бива да я разводняваме, заради дамите, които рядко пишат и трябва да се ориентират бързо в полезното за тях съдържание? Момичета моля, проявявайте толерантност, форум е и темата е в раздел Набори. Четете, каквото ви е нужно, пишете, когато сметнете за добре, но недейте да ограничавате другите. Има правила на форума и никой не ги нарушава. Разбирам адекватни мнения като на Светкавица, да се опитаме да си помагаме повече при въпроси и нужда, но другите не са редни.
Виж целия пост
# 456
Не съм си позволила да кажа кое е редно и кое не е редно да се пише в темата.  И да - нека споделяме, обменяме информация и си помагаме.  Но както една дама посочи и по-горе, темата за срочните оценки беше ненужно разводнена и без каквато и да е информативна стойност...
Виж целия пост
# 457
След като родителските вълнения са толкова безполезни, аз вече цялата съм очи, да чета жизненоважна, актуална и задълбочена информация посветена на НВО! Моля....
Виж целия пост
# 458
А както няколко човека вече отбелязаха ( аз лично се потретвам Joy), темата не е информативна, а наборна. Разгледайте за какво си пишат хората в останалите теми по класове. Защо тази да прави изключение?
Виж целия пост
# 459

И аз, като Дидева, знам че се повтарям, но темата не е информативна и постовете не следва да се цензурират на база тяхната информативност. Седмокласната тема винаги е била и ще продължи да бъде полезна, благодарение на редовно пишещите, отговарящи по n брой пъти на n брой пъти задавани въпроси. Но, дори и да не ви се вярва в момента, именно "неинформативните" споделяния /не визирам конкретно срочните оценки/, и най-вече шегите, хумора, могат да превърнат седмокласната епопея в едно забавно, и дори приятно, преживяване. Wink

Ох, бе Дидева, пак ли?! Joy
Виж целия пост
# 460
Имам конструктивно предложение, към всички, които се дразнят от "неинформативните" мнения:
1. Започнете да четете нормативни документи в оригинал, там пише всичко
2. Ако сте профан, като мен, в тази област, започнете на пишете мейли с въпроси към РУО и МОН Joy
3. Ако след т.2, все още се чувствате разумен човек, се върнете да четете тук! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 461
На когото не му е приятно в темата, спокойно може да я напусне и да ни остави да си кудкудякаме на спокойствие.

Фран, благодаря. Качих теста от олимпиадата по математика в седмокласната поща, в папката с пробни изпити и състезания.
Виж целия пост
# 462
Слънчева, Joy втора точка най ми хареса.
Виж целия пост
# 463
Слънчева, Joy втора точка най ми хареса.
Не че си подстрекател, но Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 464
Спунк, 'що бе? Хората знаеш ли какви смислени отговори дават - точно и конкретно по зададения въпрос. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия