Ние ядем пюрета на обяд зеленчукови или микс зеленчуци с плодове. След обяд ядем или каша без глутен или плодово пюре, в зависимост как е с тоалетната. От както започна да яде пюрета като хората се отчита поне 2-3 пъти на ден. Захранваме се от пети месец и една седмица, но чак от 10 дни имаме напредък и хапва по 125 гр. пюре на обяд и 160-200 каша след обяд. Останалите яденета са АМ, вече не кърмя. Ще вкарам месото тези дни, но сега се възползвам от апетита му и давам зеленчуци различни видове. На 14ти мисля, че сме на последни ваксини. От няколко дни седи сам и се мъчи да сяда от легнало положение. Най-любимото е да го държим изпавен и стъпил на земята и да подскача. Вчера се прибрахме от бабите и дядовците и всички ги оставихме с мускулна треска на ръцете.
Тъкмо беше започнал да спи страхотно нощта, заспива 9-10, яде към 4-5 и спим до 8-9. Е, да ама тези зъби не го оставиха на мира значи. Седят ядно очертани на венеца, аха да се покажат и нищо и така вече 2 седмици. Той реве, та се къса, мажа с Генгигела и давам Оседент, че иначе не се трае. Друго няма ефект при нас.. всичко хапе и като куче разкъсва и е много смешен. Милото ми дете не знам кога ще ни оставят тези зъби.. Тази нощ спи и плаче, върти се, мърмори и стене, явно пак го мъчиха. Та и двамата не спахме като хората и сега спи уморен. Иначе от както не кърмя бих казала, че съм излязла от депресии всякакви, ям и пия каквото искам и колкото искам, нямам вълчи апетит и след 10 дни при бабите се чувствам наспана, отпочинала и даже свежа. Направо се родих да не готвя,чистя,пера, приспивам,храня и т.н постоянно. Беше рай хора.. Ходих за риба даже
И така, след малко ще го опаковам да ходим до мола, че нищо не съм си купила, а имах рожден ден и смятам да се зарадвам с нещичко. Пък и той ще намаже, не се съмнявам...
. Остава още един път да й сложат ваксини.
Бабите я гледат като трябва да пазарим или да се свърши нещо, за по 2 3 часа макс, защото така и не се разбрах с помпата и не мога да цедя много.
Ама ми липсва самото начало, как си хапваше и кротуваше, не после змея дето само се теглеше.
А как има някои, които просто си вадят гърдата и бебето суче... И аз 6 месеца водя борба, но за сега съм по-упоритата от двете. То не беше слабо качване, не беше разсейване, не беше рев... Препоръчани теми