♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Безжизнени ~♡ Сблъсък ~♡ Гарван~♡Тема 75

  • 99 318
  • 737
# 615
Здравейте в деня за Сблъсък!
 Hug


https://youtu.be/UMHc-pw4hp0





Виж целия пост
# 616
Здравейте!

Разбирам, че не ви вълнува Кузгун, но аз ще си пиша за него.

Нещо много приятно за моите очи.

https://www.instagram.com/p/ButjUSNBcyE/



https://www.instagram.com/p/ButY-6QnDFd/

Виж целия пост
# 617
https://www.instagram.com/p/ButXJSTBcQo/

Този линк нарочно го сложих в друг пост, защото е за демона-психопат Бора, който без да му мигне окото доуби баща си. То с превода ще разберем точно какво говореше на агонизиращия си баща, но тази постъпка, по този хладнокръвен начин е на абсолютен психопат, която ще видим накъде ще избие. Всъщност видяхме и постъпката с доктора. Ужас, не ми се  мисли този Бора още какво ще изобрети. Ръкавиците ясно за какво ги носи - да няма негови отпечатъци на местопрестъпленията.
Виж целия пост
# 618
Димана, вълнува ни, ама няма време за всичко.

Благодаря за инфото, което слагате bouquet
Виж целия пост
# 619
Димана, вълнува ни, ама няма време за всичко.

Благодаря за инфото, което слагате bouquet

Hands ThumbsupНапълно те разбирам, защото и аз през деня снова къде ли не. Но вечер докато приготвям нещо на домочадието надниквам, а по малките часове вече оставам със себе си и мислите. Но след снощната серия нещо много ме развълнува, та чак и сутринта влязох в темата и да проследя нещо в Инстраграм.
Виж целия пост
# 620
Димана и аз го следя, но чакам превода  Peace

А сега се настройвам за


Виж целия пост
# 621
wavey wavey wavey
Момичета и Синан мерси за всичко споделено  Hug Hug Hug
В деня на Сблъсък една усмивка от Джемре  smile3521



Интересна ще е серията .Този чичо обаче дето се спряга за Мъртвия не ми изглежда достатъчно лош ,за да е той smile3521От друга страна не е необходимо да има рога на челото или там да е изписано  ,че е  убиец ,за да бъде Мъртвия така че може и да е той ,ще видим  smile3521
Димана аз сега чак изгледах серията на Кузгун и затова сега ще коментирам.Серията беше много интересна ,виждам ,че се  е харесала и на още много други защото рейтинга се е повишил от миналата седмица което е супер  smile3521
Действието вече сериозно се завъртя със смъртта на Шереф и завръщането на Бора.
Бора хич ама хич не ми хареса.Явно има интерес към Дила и даже май ,май е влюбен в нея  smile3511Доколкото разбрах той  умъртви баща си защото докторите казали ,че даже и да оживее той ще бъде като жив труп newsm78Но както и да си ги представя нещата  истината е ,че Бора съвсем целенасочено уби баща си и сега вече е начело на бизнеса му.
Али от злоба не можа да си намери цяла серия място и накрая каза на Бора ,че Кузгун е убил баща му  smile3511Не мога да реша кой е по-гаден и отвратителен Бора или Али newsm78 newsm78 newsm78,но Бора е и страшен така че той води листата за отрицателен герой в сериала  hahahaА какво хубаво детенце има тоя гад ,миличкото е като някое врабченце и едва едва цвърчи така го е дресирал баща му  smile3511
Между Дила и Кузгун имаше  такива сладки  моменти.Тя му направи  хубав сюрприз за рождения ден-миличката за всеки негов рожден ден му е правила подарък и сега му ги подари всичките и накрая му направи и прекрасно любовно обяснение ,а той естествено каза ,че не е влюбен в нея ,но след това другото което каза вече беше жестоко.Можеше просто да си остане с това ,че не я обича , че всичко е минало не беше необходимо да  подчертава дебело ,дебело ,че между тях никога ама абсолютно никога няма да може да има нещо  smile3511И понеже не може да има нищо затова се изнерви от Бора като  разбра ,че човека има интерес към Дила  smile3511
Имаше и един много забавен момент когато Кузгун каза на Али спокойно Антонио  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaхареса ми това  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Между Кузгун и Картал  също имаше чудесен разговор  smile3521Не съм се излъгала в него ,той е този които ще успее да се сближи  с брат си.Картал разбра ,че трябва да го дава по-леко с Кузгун ,без напрежение ,без излишни напъни ,леко по-леко ще изградят отношенията си на ново и ще станат пак едно семейство  smile3521Лошото е че  Бора и Али ще се опитат да навредят на Картал и Кумру и Кузгун ще трябва да избира между семейството си и отмъщението си.








Виж целия пост
# 622
Нова стара от Миконос  Peace

Виж целия пост
# 623
Радвам, се, че рейтингът на Кузгун е добър, но аз съм консервативен човек, не ми харесва какво направиха от Кузгун сценаристите... Хладнокръвен убиец Rolling Eyes Какво ще стане, когато разбере, че Дила е подхвърлила наркотиците като малка? Бомба със закъснител е това...
Виж целия пост
# 624
Изгледах го аз Кузгун, много е интересна серията, много заплетена историята.
Обаче много отмъстители, бе! Много убийци, много злодеи, много лоши.И както винаги, лошият най-умен. И най-жесток. Любов явно няма да чакаме или поне не скоро. Но затова пък Кузгун ще го мислим и ще му треперим презцялото време май. То всички във врата му дишат, на всички  за нещо им е виновен.
Виж целия пост
# 625
Скрит текст:
Радвам, се, че рейтингът на Кузгун е добър, но аз съм консервативен човек, не ми харесва какво направиха от Кузгун сценаристите... Хладнокръвен убиец Rolling Eyes Какво ще стане, когато разбере, че Дила е подхвърлила наркотиците като малка? Бомба със закъснител е това...
Рени да и на мен това малко не ми хареса,особено в случая с Айхан.Шереф вече при самозащита го уби обаче Айхан чисто си го застреля  гледайки го право в очите.Хареса ми обаче после като беше на стълбите как му се обади съвестта и му се разтреперя ръката и чак и малкия Кузгун му се яви ,за да го го успокои и да му каже не забравяй.
А рейтинга е добре ,е може да и още по-добре ,но с тази конкуренция на "Ти разкажи Черно море" и на историческия сериал нещата са си добре.
Виж целия пост
# 626
На мен не ми допада уклонът към хорор. Ще му дам шанс и следващата седмица, но нелепата жизнерадост на Дила и “суровата” същност на Баръш ме напрягат. И злодей до злодея. С непременно откачена сестра и т.н. Темата за отмъщенията на нов глас. Влюбеният Баръш ме печели много повече от кървища, стрелба и живи заровени доктори...
Виж целия пост
# 627
Скрит текст:
Радвам, се, че рейтингът на Кузгун е добър, но аз съм консервативен човек, не ми харесва какво направиха от Кузгун сценаристите... Хладнокръвен убиец Rolling Eyes Какво ще стане, когато разбере, че Дила е подхвърлила наркотиците като малка? Бомба със закъснител е това...
Рени да и на мен това малко не ми хареса,особено в случая с Айхан.Шереф вече при самозащита го уби обаче Айхан чисто си го застреля  гледайки го право в очите.Хареса ми обаче после като беше на стълбите как му се обади съвестта и му се разтреперя ръката и чак и малкия Кузгун му се яви ,за да го го успокои и да му каже не забравяй.
А рейтинга е добре ,е може да и още по-добре ,но с тази конкуренция на "Ти разкажи Черно море" и на историческия сериал нещата са си добре.
Точно за Айхан говоря, Ени, макар че и Шереф доста професионално си го застреля. Не ми хареса тази част от сценария. А пък в новия епизод какво ще има - Ръфат казва на Дила да избира между справедливостта и Кузгун. Коя е тя, че да иска справедливост? Imp Това че е адвокат, не означава, че е бяла и добра. Нейните грехове са големи, както и Мерием и напомни.
Виж целия пост
# 628

Hands Plus1Hands ClapHands ClapHands Clap Чудесни гифчета!

И на мен не ми харесват сериали с убийства, заплахи, изнудване и всякакъв вид насилие. Основната тема в сериалите на комшиите с малки изключения е отмъщението . . . Какво им има на тия хора там?

Рени : )  - разликата при Дила е ,че я гризе съвестта. Тя знае, че има грях. Докато другите около нея смятат ,че - това е живота, който може оцелява с всякакви средства и за сметка на другите. Не им пука грам, че тяхното щастие се гради върху чуждото нещастие. То даже не е й щастие - а само материална обезпеченост, власт и контрол. Жалки същества са това.

Виж целия пост
# 629
Рени : )  - разликата при Дила е ,че я гризе съвестта. Тя знае, че има грях. Докато другите около нея смятат ,че - това е живота, който може оцелява с всякакви средства и за сметка на другите. Не им пука грам, че тяхното щастие се гради върху чуждото нещастие. То даже не е й щастие - а само материална обезпеченост, власт и контрол. Жалки същества са това.
Да, нея я гризе съвестта, ама как на сценаристите им даде сърцето да сложат тия думи в устата на Ръфат - да избирала между Кузгун и справедливостта... Imp
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия