АВГУСТинки 2019 - тема 4

  • 31 228
  • 737
# 525
Момичета, според мен бременността е съпътствана с такава умора и непрестанно желание за сън, защото.. след раждането просто приключваме със съня и ни се дава възможност сега да се наспим 😂😂
Виж целия пост
# 526
Това означава ли, че сега будуващите ще имаме спящи бебета и ще можем тогава да спим? Joy Ако е така, аз съм ЗА! Joy Ама ако и сега и тогава ще съм недоспало зомби... Flushed
Виж целия пост
# 527
El-roi ,дано ни се паднат спящи бебоци,аз всяка вечер скачам  първо в 2ч. После тъкмо заспя и в 4 се събуждам свежа като маруля Joy  моя приятелка твърди, че бебока тогава ще става и ме подготвя от сега да свиквам Grinning пък реално 2 пъти ставане на нощ направо си е оферта 
Виж целия пост
# 528
Сънливостта ще изчезне в един момент. През последния триместър започва едно будуване през нощта - тогава тялото наистина "тренира" за момента, когато ще трябва да кърмим през два-три часа след появата на бебето.
Виж целия пост
# 529
Момичета, според мен бременността е съпътствана с такава умора и непрестанно желание за сън, защото.. след раждането просто приключваме със съня и ни се дава възможност сега да се наспим 😂😂
И аз така мисля. В началото като можех да спя 24/7, виках на ММ, че ще ни се падне някое ревливо и затова организма сега си почива 😄
Виж целия пост
# 530
И аз да се отчета мина ФМ. Страхотна д-р Славкова. Всичко си му е наред. И сега с риск да ме нахокате малко ми се насълзиха очите като ми каза категорично момче 😀 отдавам го на хормоните, не ме съдете.
Виж целия пост
# 531
Аз с предишната бременност имах силна нужда да спя,но имах възможност и си спах,колкото си исках,а малката се роди най-спокойното и спящо бебе.Заедно си поспахме бая още,че и до сега си поспива.Само първият месец се будеше веднъж в 00ч и после чак в 6.30,чак се бях и ошашкала дали е нормално Stuck Out Tongue Winking Eye . Сега обаче ми се подремва само на обед,иначе съм скапана цял ден,но не мога да спя.Вечер лягам към 22ч с идеята да заспя рано,но до към 1 не ми се получава.Дремвам час-два и толкова.Вече се плаша,че този път явно няма да се спи доста дълго време. Confused
Виж целия пост
# 532
Браво Поли, честито 🤗
 
И аз да се отчета мина ФМ. Страхотна д-р Славкова. Всичко си му е наред. И сега с риск да ме нахокате малко ми се насълзиха очите като ми каза категорично момче 😀 отдавам го на хормоните, не ме съдете.
Виж целия пост
# 533
И аз да се отчета мина ФМ. Страхотна д-р Славкова. Всичко си му е наред. И сега с риск да ме нахокате малко ми се насълзиха очите като ми каза категорично момче 😀 отдавам го на хормоните, не ме съдете.
Все така всичко да е наред до края Heart Eyes
Аз ще съм същата,ако ми кажат момче Grinning При нас е с години чакано дете, така че все ще си го обичам, но много ,много се надявам на девойка Heart
Виж целия пост
# 534
И аз да се отчета мина ФМ. Страхотна д-р Славкова.
Poly, и моят преглед беше тази сутрин при Славкова Simple Smile разминали сме се. Ти при нея ли се наблюдаваш или само за ФМ беше там?
Виж целия пост
# 535
Поли, не се притеснявай. И аз ще имам същата реакция ако ми кажат момче Hug . По същия начин като Надежда съм аз. От години го чакаме и все си мисля, че ми е сравнително все едно дали е момче или момиче, но тайничко се надявам да е малка сладка принцеса Heart на следващото ще се надявам на момче. Мъжът ми в това отношение има съвсем ясна, хладнокръвна позиция - "нямам претенции" и си я поддържа от преди да забременея Simple Smile

Виж целия пост
# 536
Поли, много се радвам, че всичко е наред! И аз девойка искам, затова откакто разбрах, че съм бременна се подготвям, че ще ми кажат момче.. За да не го изживея тежко 😅 Знам, че се бъркам в деликатните чувства, но да сложа ли син щъркел на първа страница? 😂
Виж целия пост
# 537
Момичета,препоръчайте лекар за ФМ във Варна.Първата съм я правила в София и сега ми е тъмна Индия,къде да отида?
Виж целия пост
# 538
Поли, честито много се радвам Blush. Аз пък винаги съм се надявала на момче. Сега като са двечки се надявам на момиче и момче, но важното всичко да е наред без значение от пола Blush
Виж целия пост
# 539
Да имаш момиченце е страхотно ... аз имам едно и сега пак се надявам на момиче ... имам толкова красиви дрешки, които искам отново да слагам Grinning но и аз се подготвям за момче, защото някак си имам такова чувство от самото начало.

Хубавото на мъжките мами мисля е, че корема и структурата са добре оформени, точно като на бременни Grinning (разбира се това пак си е индивидуално) ... но аз и моите приятелки с момичета, се бяхме разплули настрани все едно сме погълнали огромни количества храна, а не сме бременни Grinning даже имам чувството, че ханша ми се разшири и така си остана.

Аз днес съм на преглед да видим как се развиват нещата. Гаденето отмина, но това желание да ям тестени неща ще ме побърка. Вече съм 1,5 кг. нагоре и ако не се огранича скоро, май ще мина лимита, който съм си поставила...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия