OКТОМВРИйски мами 2019

  • 36 949
  • 739
# 675
Fireee, според мен още от сега можеш да се обадиш да си запазиш час.,щом се притесняваш дали ще има свободни. Тя ще изчисли кога ще е най-добре да се направят изследванията. Поне аз така направих, не става въпрос за същата лекарка, но не виждам какъв ще е проблема да го направи и тя. 😉
Виж целия пост
# 676
Аз записах вече час при Чавеева за 5 април. Взех последния час за този ден, а се обадих на 2 март. Тогава ще съм почти 12г.с. Казаха ми предния ден да отида да дам кръв за БХС, за да е готов резултата до прегледа.
Мое мнение е, че е по-добре да запишете час, а ако нещо се наложи винаги може да се отмени.
Виж целия пост
# 677
doniolx,просто записването на час в клиниката не става лично с доктора,а звъниш на рецепцията и оттам ти записват час,не се чуваш с въпросния лекар. 😊 Ще видя,ще го помисля 😊
Виж целия пост
# 678
Здравейте на всички бъдещи мамиии! Аз съм в 8г.с с първа бременност. Терминът ми е на 16.10.2019.
Вече ходих на 2 прегледа при гинеколога.Имаме сърчице . Другата седмица съм отново на преглед. Според вас кога трябва да се запише час за фетална морфология?
И аз съм със същият термин Simple Smile
За час за ФМ мисля да звъня от сега да запазя при д-р Марков в София.
Виж целия пост
# 679
Aз да питам- как сте с кръвното?
Моето е доста ниско и постоянно ми е лошо...Head Band
Виж целия пост
# 680
И моето е ниско последните дни и много ме боли главата. Повече шоколад, соленки, лекарката каза, че може кафе и кола по малко.
Виж целия пост
# 681
Мен от вчера ме боли главата. От време на време минава за малко и после пак почва. Но днес хич не се сетих да си премеря кръвното. Не смея да пия хапче. Моят мъж искаше аналгин да ми дава през нощта! Disappointed
Някой пие ли магнезий?
Моят се оказа нисък и днес ми изписаха.
Привет на всички нови бъдещи мами! Blue Heart
Виж целия пост
# 682
Здравейте на всички бъдещи мамиии! Аз съм в 8г.с с първа бременност. Терминът ми е на 16.10.2019.
Вече ходих на 2 прегледа при гинеколога.Имаме сърчице . Другата седмица съм отново на преглед. Според вас кога трябва да се запише час за фетална морфология?
И аз съм със същият термин Simple Smile
За час за ФМ мисля да звъня от сега да запазя при д-р Марков в София.

Aз съм с един ден след вас. Относно ФМ моята лекарка ми каза, че се прави някъде след 20 та седмица.
А в 12 само БХС.
Мисля да го правя в Майчин дом. Там е единствената лаборатория, която прави тези изследвания и цената е 45 лв. (Правят ти и преглед с УЗ разбира се) няма записване на часове.
Пък вече за ФМ смятам да отида при Марков или при Янкова.

Виж целия пост
# 683
dynwa, мисля,че първата ФМ се прави между 11 и 14та седмица. Втората между 18 и 23та,и третата между 28 и 32ра. Simple Smile
Виж целия пост
# 684
dynwa, мисля,че първата ФМ се прави между 11 и 14та седмица. Втората между 18 и 23та,и третата между 28 и 32ра. Simple Smile

Firee, възможно е, нямам идея. Общо взето слушам и изпълнявам това, което ми каже проследяващата бременността ми лекарка 😂
Виж целия пост
# 685
Първия болничен задължително ли се взима от личния лекар? Няма как от АГ?
Виж целия пост
# 686
Аз мисля, че е от АГ!
Виж целия пост
# 687
Моят е от АГ
Виж целия пост
# 688
Здравей, в кой месец си го взе и може ли да се прекъсва този болничен ? Simple Smile

Виж целия пост
# 689
Момичета да ви попитам,преди около 50 мин изпих 2 Но Шпа заради зацапване,но преди малко повърнах и се чудя трябва ли отново да пия? 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия