🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 5, тема 1

  • 51 175
  • 737
# 705

Е, кво беше това "И аз съм готов...", че и недоволен. Ми жената (оххх, забравих й името) беше преди него!

Това е Огнян, не Олег
Виж целия пост
# 706
За Огнян явно става дума Hands Plus1
Виж целия пост
# 707
Е, ясно е, че става въпрос за Огнян.
Виж целия пост
# 708
Таня е егати лабилното същество. Не знам такава ли си е, преиграва ли или е просто лигня и поза.
Виж целия пост
# 709
Таня е изпърдяла отвсякъде, не знам сама как се търпи.
Виж целия пост
# 710
Доста грозна се получи ситуацията с Радка. Confused
Направо си ги настрои ха срещу нея.
Не знам защо се очакваше от нея да си захвърли имунитета. В крайна сметка това е състезание и никой няма да иде доброволно на пангара при положение че е защитен.
Ха ха ха ха, голямата готвачка се изплаши че Огнян я отвее. Човек със самочувствието се изправя.. Особено когато подведе отбора си.. Фуууу 💩
Виж целия пост
# 711
Много точни коментари на Силвена, браво! Кефи ме на макс днес как го рекна 😀
Виж целия пост
# 712
"Това малко ми е смарангясано." /Силвена/  Сладур!
Виж целия пост
# 713
Офффф......
Виж целия пост
# 714
Леле! Фаворита Даниела! Но така трябва да е, със страхливи чинии - не.
Виж целия пост
# 715
Отпадането на Даниела за мен е голяма изненада. Виждах я като един от фаворитите. Жалко.
Виж целия пост
# 716
Ауууу, нагласена работа......  Колко други преди нея трябваше да си тръгнат...
Виж целия пост
# 717
Е какво пък толкова страхливо имаше в чинията. Журито преигра за мен.
Виж целия пост
# 718
Аз съм в шок. Тъкмо празнувах отпадането на Таня, а то какво стана....
Виж целия пост
# 719
Не харесвам Даниела, но и аз мисля, че имаше много други, които трябваше да си тръгнат преди нея. Подозирам, че ще я върнат на бял кон по-натам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия