А и още нещо - нормално е като не си в настроение да не можеш да правиш вагинален секс, ама ако го обичаш не виждам какво ти пречи и без да си възбудена да му направиш френска любов. Това като временно решение.
Само че нещо става с мен, нямам никакво желание за интимност, ако правим нещо то ще е с престорено желание от моя страна, само колкото да отбия номера.. А напоследък даже дори не мога да се престоря, последния път го спрях по средата с думите остави ме не искам повече никакъв секс, и излезнах от стаята
Много ми е гадно за него, мисля че се е обидил и може би си мисли че не го желая вече, нямам идея. Не го обсъдихме, не знам какво да му кажа. А и по между другото той проявява ОГРОМНО разбиране към мен, въпреки че и аз самата не разбирам какво ми става, винаги е много мил и внимателен с мен. Не съм преуморена, почивам си, помага ми достатъчно с детето, и ми е гадно че може би не получава това от което има нужда. Чувствам се добре в тялото си, той също е добре сложен, нямам увлечение към други мъже (или жени)
и точно това ме обърква, че не виждам причина за такова нежелание. Дали е просто някакъв период и ще отмине,как отново да разпаля страстта и желанието, какво да му кажа, на какво точно се дължи това нежелание, какво изобщо да му обясня, как да отворя темата, нямам идея хора. Казвайте мнения
Благодаря предварително.
То за мъжете това не са задължения и видиш ли те милите на добра воля "помагали" в поддръжката на собствения си дом и в отглеждането на собственото си дете
Милите те, какви са добрички и състрадателни, да помагат на жена си 

А и от де знаеш КОЛКО помага, защото даже и да върши 90% от домашната работа пак ще е "помага".
Както и да е ... темата е за друго.
Както и да е ... темата е за друго.
Както и да е ... темата е за друго.
. Разбира се, това е с моята работа, която, да уточня, дори е свързана с доста умствено натоварване. Сега, аз, докато спеше детето през деня, гледах да работя /по работа, не по домашните задължения, откакто стана на 5 месеца/. Което в общи линии значи, че не съм имала много време за нещо приятно, примерно книжка, докато спи на обяд. А пък при тази рутина с малко дете - режим, памперси, хранене, преобличане, игри - да врътна и един боб през деня - абсурд
. Ако ми е оставало някакво време изобщо, то наистина съм си го ползвала за мен и нещо, което да ми е положителна емоция само и лично на мен. Вечер сме си поделяли задълженията с мъжа ми, според зависи кой колко е бил натоварен, както и гледането на детето. Има случаи, в които той иска да излезе, макар рядко, тогава почти не се е свъртял вкъщи след работа. Аз също от време на време ходя на нещо интересно, постановка ли, бира с приятелка ли. Или днес примерно съм доста болна, детето също, по работа върших работа, останалото почти всичко той. 
Препоръчани теми