🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 45 233
  • 848
# 735
Атанас "Пуснах го да излезе от мен"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Хахаха, доста други асоциации навява това изказване.
Виж целия пост
# 736
Тино си е артист. Все едно е роден на сцената.
Наско пък е супер притеснителен, но има приятен глас. Нешлифован все още.
Докато на Тино стила трудно биха го променили продуценти и тн.
Виж целия пост
# 737
Резултати от анкетата:

Виж целия пост
# 738
Тъпо. Момчето не се отличава с нищо. Искаха май и Камелия да прецакат.
Виж целия пост
# 739
Значи, никога в ТВ формати не печели, който искам.
Виж целия пост
# 740
Честито на Атанас! Не знам с какво спечели.
Виж целия пост
# 741
🙄🤔
Е, тоя финал е като дежа вю.
Виж целия пост
# 742
Еми, каквото такова, да е жив и здрав и дано оползотвори наградата мъдро.
Виж целия пост
# 743
Гласувах за Тино. Някои от любимците ми отпаднаха на по-ранен етап. Не харесвам Графа и музиката му (с малки изключения), а Атанас ми изглежда безличен.
Виж целия пост
# 744
Честито на Наско! Той самият не може да повярва!
Виж целия пост
# 745
Браво на Атанас!
Отвя Тино в гласуването.
Виж целия пост
# 746
Харесах Атанас, има потенциал момчето, но има още да се шлайфа. По-непосредствен е като че ли, но Тино определено стои по-добре на сцена и като изпълнител е някак по-завършен. Еййй, най-после ги отделих, иначе наистина и двамата ми харесаха. Simple Smile
Виж целия пост
# 747
Тъкмо казвах на мъжа ми, че ще е странно да спечели с песента с която Джеймс спечели Х фактора  Grinning
Доволна съм, въпреки скучния формат спечели този който исках.
Виж целия пост
# 748
Дано и този победител не отиде в нафталина, както и останалите. Успех му желая на момчето, дано запише нещо смислено!
Виж целия пост
# 749
Че то гласуват ли все още хората? Дотук един глас от Тайга засекох. 😄
Сега дали щв му бутнат едно рамо за албум или поне песен или да взима парите и да се оправя? 😅
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия