В прегръдките на мама ще си най-добре, но почакай още малко МАРТенско дете!

  • 42 085
  • 747
# 405
Честито ти момиченце! Жива и здрава и многи  да ви радва!
Радвам се, че всичко с баткото е наред и ще може още утре да се видите!
Виж целия пост
# 406
EleDue, честито! Heart Да сте живи и здрави цялото семейство! Flowers Bouquet Пророчески сън наистина!
Виж целия пост
# 407

EleDue , честита да е Димана! 💞 Чудесно е и че всичко е наред със смелия батко! Прегръдки и бързо възстановяване на теб 🌷
Виж целия пост
# 408
EleDue,Честито ти съкровище!Цялото семейство бъдете живи и здрави!!!!Явно както баткото си обича сестричката, така и тя си го обича и иска вече да си е до него!!:heart:
Виж целия пост
# 409
ElеDue, страшно много се радвам, че толкова добре са се стекли нещата при теб. Да ти е много здраво бебчето и баткото!
Виж целия пост
# 410
EleDue честита дъщеричка!!! Two Hearts Flowers Hibiscus Nature Sunny Flowers Tulip Balloon Ribbon На хубав празник се роди девойката! Simple Smile Браво и на смелия батко! Да  са ти здравички децата, да имат безгрижно детство, много да се обичате и разбирате. Дано всяка от нас има толкова лесно раждане - аз лично много се надявам да мине по такъв начин, без никакви интервенции, бързичко и лесно и да си гушна така дългоочакваната дъщеричка... Heartpulse
Виж целия пост
# 411
EleDue, честита дъщеричка Димана! 😍 Да е жива и здрава, да расте спокойно и щастливо бебче!
На теб и на бати бързо възстановяване и скоро да си се гушкате всички у дома!
Браво, че веднага е засукала!
Виж целия пост
# 412
Честито бебче 💗 Да е жива и здрава и много да ви радва.  На баткото скорошно възстановяване и да се гушкате заедно 🤗
Виж целия пост
# 413
ЕleDue, честита рожба, да сте живи и здрави и много щастливи.
Хайде да повлечеш крак на леките и  безпроблемни раждания. Simple Smile

Mety, още малко остана, имай вяра и ще видиш малкото човече как ще порасне. Simple Smile
Виж целия пост
# 414
ElеDue, честита ти дъщеричка. Нека е много здрава, щастлива, да носи много радост на всички вас. Бързо възстановяване на теб и щастливия батко. Много много се радвам за вас 💗💗💗
Виж целия пост
# 415
EleDue, честото бебче!!! Heart Heartbeat Gift Heart Purple Heart Green Heart
Много се радвам че не е имало никакви усложнения и че всичко е било на ред! Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 416
EleDue, Честита дъщеричка! Да е здрава, щастлива, красива, да има много късмет и успехи в живота! Flowers BouquetFlowers Four Leaf CloverHeart
Виж целия пост
# 417
EleDue, честита дъщеричка 😍, живи и здрави бъдете всички. А на баткото пожелавам, повече да няма такива премеждия - жив и здрав да е 😊

Моя бебок пак изостава, в 35 г.с. беше 2150-2240 гр., беше наддал около 200 гр.за две седмици, което е малко. Доплер и тонове са ок. Май пак намалих протеините и затова така. Другата седмица съм при лекар който прави ФМ, да видиме дано е качил 😊
Виж целия пост
# 418
ElеDue честита дъщеричка. Бързо възстановяване на баткото. Бъдете здрави и щастливи.
Виж целия пост
# 419
Djiji, зная колко е неприятно това с растежа, но всичко ще се оправи. Има още време. Поне да стигнат минимума от 2500 гр, за да се водят доносени. После ще ги гледаме и ще си пораснат. Само да са здрави. Мисли позитивно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия