Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Дами, тези, които ще използват дезинфектант Хийтман, ще гладят ли след това въпреки него?
Ще носите ли вода за пиене на бебетата в болницата?
Какво мислите за бебешките възглавници? Да ги използвате или не?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Дами, тези, които ще използват дезинфектант Хийтман, ще гладят ли след това въпреки него?
-
Ще носите ли вода за пиене на бебетата в болницата?
-
Какво мислите за бебешките възглавници? Да ги използвате или не?
Мненията относно бебешките възглавници са различни. Някои майки предпочитат да не използват възглавници, докато други ги намират за полезни. От съществено значение е да се консултирате с педиатър или да следвате инструкциите на производителя, за да вземете информирано решение въз основа на нуждите на вашето бебе.
-
Как да се справя с киселини по време на бременност?
-
Какво представляват контракциите и трябва ли да се обадя за преглед по-рано?
Да сте живи и здрави цялото семейство!
Пророчески сън наистина!
На хубав празник се роди девойката!
Браво и на смелия батко! Да са ти здравички децата, да имат безгрижно детство, много да се обичате и разбирате. Дано всяка от нас има толкова лесно раждане - аз лично много се надявам да мине по такъв начин, без никакви интервенции, бързичко и лесно и да си гушна така дългоочакваната дъщеричка...
